• Byla tady otázka o ponorce. Jak je možné, že v oceánech žijí stvoření, kterým ten tlak vůbec nevadí? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Byla tady otázka o ponorce. Jak je možné, že v oceánech žijí stvoření, kterým ten tlak vůbec nevadí?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Byla tady otázka o ponorce. Jak je možné, že v oceánech žijí stvoření, kterým ten tlak vůbec nevadí?

 • Jsou mýtická stvoření založená na pravdě, nebo je to holý nesmysl?  Další informace


  Je tady někdo vlivný, kdo má přímé vazby na dění tady na webu?  Další informace


  Je možné,aby už uzavřená otázka nebo odpověď byla dodatečné ohodnocena bodem ?  Další informace


 • Jak moc vadí nebo nevadí vsunutí něčeho pod stěrač?  Další informace


 • necháváte nabíjet přístroje přes noc? nevadí to?  Další informace


 • hrajou v Křižovatkách života herci nebo ty lidi kterým se ten nějaký příběh stal ?

  já jenom že v některých dílech jsou si osoby podobný (např. matka s dcerou)

  Další informace


 • Proč veganům nevadí zabíjení zvířat, jako jsou třeba mouchy, komáři, mravenci, pavouci atd? Dokonce je i sami zabíjejí.

  Nejsou tím pádem přeci nijak odlišní od nás, kteří si na masíčku velice moc rádi pochutnávají. Tato zvířata přeci trpí úplně stejně, ne-li více...Já osobně bych byl třeba mnohem radši podříznut, a byl rychle mrtvý (jako prasátka a kravičky), než se několik minut trápit v bolestech na podlaze celý mokrý od smrtelného spreje (jako třeba komárci)...

  Další informace


 • Proč ženám vadí, když je vidí muž ve spodním prádle, ale promenádovat se v plavkách na veřejnosti jim nevadí?

  R.I.P. logic...

  Další informace


  Proč nikomu nevadí, když žena nosí kalhoty, ale když muž nosí sukni, je za úchyláka?

  To je záležitost názoru, vkusu a módy v daném období a oblasti nebo i osobní. Když začaly ženy ve 20. století nosit i kalhoty, bylo to také považováno za nevhodné.Pokud muž bude mít na sobě skotský kilt, nebo něco na způsob toho, co občas oblékne Jiří Korn, bude stále nejpíš považován za dost výstředního, ale za úchyláka asi ne.

  Další informace


 • Není tady někde starší kámoška od Znojma?Bydlím tady půl roku a kamarádka mi trochu chybí.

  Mám doma muže,ale splknout si je taky nutné!V penzi je nuda!

  Další informace


  Kterým rokem končí a kterým začíná tisíciletí, se tu už řešilo.

  Názory lidí se ale stále liší. Tedy, který byl podle vás poslední rok druhého tisíciletí, rok 1999 nebo 2000? A jaké nejzajímavější (nekurióznější) obhájení jste slyšeli?

  Další informace


  Je to jenom tady unikát, že se bazíruje na otazníku, nebo jsou stránky, kterým to je na ohnuté skobě?!

  Myslíš jako že chceš napsat otázku a napíšeš to jako konstantování? Ovšem tím měníš význam věty a našinec neví, na co ses vlastně chtěl zaptat! Taky mě to míchá. Tady by měl jeden mít základní vyjadřovací schopnosti.

  Další informace


  Je na tom líp ten, kdo nabude rozum ve stáří, nebo ten, kdo jej nenabude vůbec? Co si myslíte o citátu?

  J. John - Největší vada lidského života je ta skutečnost, že v době, kdy dostáváme opravdový rozum, stojíme už oběma anebo alespoň jednou nohou v hrobě.

  Další informace


  Chasidé se nedotknou našeho jídla, nádobí... ale naše výkaly jim nevadí ? - víc popis

  Scházejí se u nás v synagoze jednou za čas chasidé. Odmítají naše nádobí a příbory a vozí si vlastní plastové. Odmítají naše jídlo a vozí si své košer. Ale když si chtějí omýt obřadně ruce tak poberou na záchodech ty misky zpod wc štetkami, naplní je vodou, přenesou si je k obřednímu umyvadlu a pak si tím polévají ruce.Tak buď neznají wc štětky a jejich smysl, nebo jim křesťanské výkaly nevadí. Asi platí to první, protože po nich zůstane vždy takový nepořádek až hamba mluvit, nemluvě o pomaštených historických zdech a podlaze. Dovede to někdo prosím vysvětlit.

  Další informace


 • Proč se mi tady pořád mění avatar? Nastavím si obrázek, příjdu příště a už ho tady zase nemám. Nechápu.

  zřejmě si nepotvrdíš uložení ,když si obrázek vybereš.

  Další informace


  Ahoj stáhl jsem si seriál,ale video běží obráceně. Je na to nějaký program kterým bych ten obraz otočil? Díky.

  Problém

  Další informace


 • Můj přítel,s kterým žiji 7 let si odpykává trest za znásilnění-za 4 měsíce bude na svobodě.Celkem si odseděl 2roky.

  Já ani okolí to však za znásilnění nepovažovalo-protože žena,s kterou měl pohl.styk v autě se po souloži nechala odvést na autobus a po příjezdu domů posílala sms jednu za druhou mému přítelovi/viz záznam z telekomunikací/ a teprve až po 14 dnech na mého přítele podala trestní oznámení.Soud rozhodl v její prospěch ani dovolání u Nejvyššího soudu nedopadl pro mého přítele dobře.Mohl jít po polovině trestu na svobodu s podmínkou možná 3 -5 let,což jsem kategoricky zamítla s tím,že si trest odsedí-což zase nechápala probační a mediační služba.Pracuji jako sociální asistentka a domnívám se,že není dobré jít na půlku na svobodu s podmínkou.Ale teď k věci-zajímalo by mě ,zda mohu já podat na dotyčnou ženu trestní oznámení za křivé svědectví,protože si myslím,že kdyby každý muž,který má úlet se ženou a ona by na něj podala trestní oznámení a dopadlo by to v jeho neprospěch,byly by naše věznice naplněny těmito muži a opavdoví zločinci by měli ráj na zemi.Prosím o radu,jak mám postupovat a na koho se mám obrátit-samozřejmě počkám až příjde můj přítel na svobodu a budeme to řešit společně.Děkuji Vám.

  Další informace


 • Jak řeší Obč.zák. situaci,když přítel se kterým žiji ve spol.dom.zemře a je vlastníkem této domácnosti.Trv.bydl.tu nemám

  Jakým způsobem se dá tato situace ošetřit a co na toto říká nový Obč. zákoník. děkuji. Žiji s přítelem ve společné domácnosti, kterou jsme společně rekonstruovali, však trvalé bydliště mám jinde.Co nastane v případě jeho úmrtí. Vztahy s jeho dětmi nejsou ideální a já bych nerada skončila pod mostem.Doplňuji:Závěť je řešení, já slyšela, že pakliže spolu žijeme déle jak rok, tak automaticky dle nového OZ je považován tento vztah i následné vyrovnání jako u manželů. Ptám se proto, že kolem nás umírá nějak moc kamarádů :(

  Další informace


 • Mám v třísle po kýle vloženou jakousi síťku na zpevnění, nevím jestli není z kovu. Nevadí při použití magnetoter. kyčle?

  magnetoterapie kyčle

  Další informace


 • Nevadí, když pes snědl asi 10 nebo 20 čokoládových bebe? (ty malé)

  vloudil se mi do šuplíku a snědl i skoro celý kokos(takový ten s poutě nevadí to? :D

  Další informace