• Být práskačem? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Být práskačem?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Být práskačem?

 • Myslíte si, že nějací lidé by měli být idealizováni a měl by z nich být vytvořen jakýsi morální vzor?  Další informace


  Byt 1+1,1+2. Kolik platíte průměrně měsíční zálohu na-vodu-elektriku-plyn? A dobíráte,nebo doplácíte?  Další informace


  Bude-li každý z nás z křemene, nebude to mezi námi jiskřit? Může být tedy celý národ z kvádrů, jak to tvrdí Jan Neruda?  Další informace


 • Budu pronajímat byt, co vše můžu zahrnout do nájemné smlouvy a co bych určitě neměl? Díky  Další informace


  Ako byt v teple na ubytovni  Další informace


 • Byt a rodina  Další informace


 • Ahoj, jak se ladí elektrický kytara? Musí být zapnuté kombo? Kde má být ladička? Má být nějak nastavená?

  Moc vám budu za otázku vděčen.Doplňuji:No jo, ale jak mám cvičit, nebudu hrát hned neastro ne! :-)Ale ne fakt, poraďte mi prosím.

  Další informace


 • Rozvod, byt na hypotéku, družstevný byt, společný majetek

  Dobrý den, mám takovou otázku. S manželkou jsem se vzali před 5 lety. Manželka dostala před sňatkem od její mámy 900.000,- a dala je do družstevního bytu který měl hodnotu 1.500.000,-. Stala se členkou družstevního bytu tedy před sňatkem. K tomu si vzala půjčku na vybavení bytu kde po sňatku byl zůstatek kolem 100.000,-. Po sňatku jsme koupili byt na hypotéku, rekonstrukci, hypotéku jsem platil já z mého účtu a ze svýho, žena táhla půjčku a její byt. Byt v družstvu sme dali po dvou letech do podnájmu a platil se sám, žena byla na mateřské. Má otázka zní, byt který jsem zrekonstruoval a platil je majetek společný, s tím asi moc nenadělám, ale co byt kde je žena psaná jako členka družstva, mám nárok na část bytu, nebo peněz od doby co jsme manželé? Moc děkuju za odpověď.

  Další informace


  Od r.2006 jsem rozvedená,máme však společně družstevní byt z kterého chce teď býv.manžel vyplatit. Byt se ještě splácí.

  Z jaké hodnoty se bude odvíjet částka na vyplacení z bytu ? V rámci privatizace byla cena při koupi a založení družstva 600 tis. Kč

  Další informace


  Lze pronajmout 2 ideální 3 v rod. domu bez souhlasu maj. 3 podílu? Dům má 2 byt jed. a 3 podílník obývá 1 byt. jednotku.

  Jedná se o dědictví domu po rodíčích, kdy jedna z dcer bydlí v 1 bytové jednotce.Další 2dcery se dohodly, že další bytovou jedn. pronajmou nebo prodají.Obě byt jedn. nejsou nezávislé.

  Další informace


  Jak prodat byt, když s tím manželka nesouhlasí? Já nemám na splácení hypotéky a jsem ručitel. O byt nemám zájem.

  Rozvádíme se, nemáme na splácení hypotéky. Koupili jsme byt za trvání manželství a spadá do SJM. Skoro rok s manželkou nežiji. Ona bydlí s dětmi ve společném bytě.Na péči o děti jsme se domluvili. Stále platím veškeré výdaje (hypotéka, školka atd). Chci se rozvést a byt prodat. Ona s prodejem nesouhlasí a chce tam pořád s dětmi bydlet a já všechno platit, nebot jsme oba podapsaní pod hypotékou a ona je na mateřské dovolené:-( Prosím poraďte, jak z této bezvýchodné situace. Jak byt prodat, i když s tím nesouhlasí? Ona do hypotéky nepůjde, neutáhla by to. Děkuji

  Další informace


  Byt a rozvod

  Moje sestra bydlí s manželem v bytě,který patří městu.Dali nějaký podíl peněz,o to se jim zmenšil nájem.Její manžel se odstěhoval,všechno ji nechal.Těď se chce rozvést.Jak to bude s bytem.Je to součást majetku?

  Další informace


 • Blesky na obloze (bez hromů), na radaru jsem nic neviděl, nevíte, co to mohlo být? Pořád se tu blýská.

  Dnes jsem na obloze uviděl blesky, vypadalo to jako přicházející bouřka, ale hromy nebyly a na radaru nic, žádná zmínka o bouřce, ale normálně se blýskalo jako při bouřce.Ještě chci dodat, že u nás byla hrozně hustá mlha, ale čistá bez smogu a k tomu mrholiloa ty blesky šly jakoby z tý mlhy, ale teda řeknu vám, že tohle jsem ještě neviděl, blesky, které nejsou ani na radaru.Dokážete tento jev logicky vysvětlit, nebo je to zázrak?PS: nejdřív jsem si myslel, že Všemohoucí nadává na to, co se děje na zemi.

  Další informace


 • Chceme být pěstouny. Jsme zhruba v půlce procesu, čekají nás psychotesty. Ví někdo, co to obnáší?

  pěstounství

  Další informace


  1.pilulku jsem si vzala o 4hod.déle,4tou o 13,5hod.déle a 12tou až se 13tou naráz,1hodinu po styku.Můžu být těhotná?

  nepravidelné užívání antikoncepce

  Další informace


 • Je hodnotnější být zdvořilý a slušně vychovaný člověk, nebo být člověk s nadprůměrnou empatií?

  Nelze hodnotit. Musel bys stanovit kriteria pro hodnocení.

  Další informace


  Být štěstím bez sebe či být vzteky bez sebe. Jak může být člověk bez sebe, když ani nemůže vystoupit ze svého těla?

  Nebo co má za význam, když je někdo bez sebe? Každý má přeci jen sebe samotného. :)

  Další informace


  1. Na2S2O4 + 2 SO +OH2=>Na2SO4+S2+SO2+H2O mohla by ta rovnice být takto ?

  1.Průběh reakce zapište chemickou reakcí,jestliže produkty reakce jsou síran sodný ,síra,oxid siřičitý a voda. (je to protokol z chemie , vůbec si nevzpomínám jestli sme to na základce delali ale nikdo koho sem se ptala si s tim neví rady ... prosim poradte mi ..Doplňuji:a když to bude 1. Na2S2O4 + 2SO +OH2 gtNa2SO4+S+SO2+H2O takto ?

  Další informace


 • Chci byt reporterka nebo novinarka..na jakou stredni skolu mam jit?

  A s jakym postupem? Dekuji.

  Další informace


 • .Kdyz se trochu zuby kejvou je to normalni?nebo musi byt pevne

  zuby by měly být pevné - uvolněné zuby v dásni nevěští nic dobrého - paradentoza....

  Další informace