• C# procházení všech prvků v ListT> - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: C# procházení všech prvků v ListT>. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - C# procházení všech prvků v ListT>

  • Existuje nějaký seznam, jak jdou vzestupně porušení zákona (nebo jak bych to nazval)?



    Další informace


  • Autoservis - zakázkový list



    Další informace


  • Dobrý den. Chtěla bych pořádat výtvarné kurzy pro děti. Potřebuju na tuto činnost živnostenský list?

    Záleží jestli to budete dělat zadara, nebo za chechtáky. Jestli chcete provozovat jakoukoli činnost za účelem dosažení zisku (to, jestli je hlavní pohnutkou rozvíjení talentu dětí, nehraje roli, podstatný je, jestli tam ty chechtáky budou šustit), pak živnostenský oprávnění potřebujete.

    Další informace


  • Je záruční, resp. dodací list na zboží přenosný?

    Koupím, anebo dostanu k Vánocům nějaké zboží. To zboží poté prodám na určitém inzertním serveru. Mohu kupujícímu postoupit onen záruční resp. dodací list a bez ohledu na jméno odběratele a je kupující oprávněn řešit veškeré reklamace v rámci záruční lhůty sám? Anebo to vždy musí bezpodmínečně jít přes osobu uvedenou na dodáku, tj. osobu mojí? Díky.

    Další informace


    Jak nakupovat pro e-shop ? Můžu nakoupit zboží ještě před zaregistrováním se na finanční úřad /živ. list už mám / ?

    Můžu nakoupit zboží pro muj e-shop ještě před jeho zpuštěním? Živnostenský list už mám , ale nejsem zaregistrovaný na finančáku a pojištovně, zatím . Plátce dph nejsem - prodávám konečným zpotřebitelům.

    Další informace


  • turbo pascal testování chemických prvků



    Další informace


    bezpečnost procházení internetem



    Další informace


    Výpis prvků z DB - pomoc s dotazem



    Další informace


  • Kdo mi poradí?Zákazník mi stále oddaluje doplatit fa.Dodací list i fa mám od něj potvrzenou mám,kupní smlouvu ne.

    Neplatič fa!

    Další informace


    Dobry den chcem sa opytat ci pride mojmu priatelovi list ktory dostal 28 dnovy trest v tzv.diere cize na samotke?

    Samotka je jeden z devíti druhů kázeňských trestů... (viz § 46/3 zákona č. 169/1999 Sb. o výkonu trestu odnětí svobody)Oficiálně se tento trest nazývá umístění do uzavřeného oddělení až na 28 dnů Nevím přesně jak je to s doručováním písemností v těchto případech, ale nepochybně musel být váš přítel prokazatelně obeznámen se všemi okolnostmi včetně toho, že musel mít možnost se k případu vyjádřit. § 47/1Kázeňský trest lze uložit, jen jsou-li náležitě objasněny okolnosti kázeňského přestupku a prokázána vina odsouzeného.Před uložením kázeňského trestu musí být odsouzenému umožněno, aby se k věci vyjádřil.

    Další informace