• Ceremoniáře, děkovné a odpovědní karty - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Ceremoniáře, děkovné a odpovědní karty. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Ceremoniáře, děkovné a odpovědní karty

  • Ahoj mam samsung GT-S5610 A chci mobil prodat a nevim jak vymazát stare soubory z pamět.karty,už sem ju v mobilu několik



    Další informace


  • Grafické karty wtf?

    Proč ukazují oficiální stránky NVIDIE tady: a href"http://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-840M.105681.0.html" rel"nofollow" http://www.notebookcheck.net/ hellip /a jinou velikost (4 GB) než tady u toho notebooku: a href"http://www.czc.cz/acer-aspire-v15-v3-572g-57z8-stribrna/167343b1rodukt" rel"nofollow" http://www.czc.cz/ hellip /a (2 GB) a pro jistotu u tohoto notebooku ukazují 4 GB a href"http://www.czc.cz/lenovo-flex-2-15-cerna_2/169894rodukt" rel"nofollow" http://www.czc.cz/ hellip /a . Zajímá mě jestli to je obchodní trik nebo sem jenom já idiot. Děkuji za odpověď.

    Další informace


    Dvě síťové karty v pc, u jedné hlaška (kabel byl odpojen)



    Další informace


    Graficke karty do notebooků



    Další informace


    Co způsobuje selhání grafické karty?

    Vždy když hraju Minecraft Tekkit Lite, tak po nějaké době hraní mi na cca 3 vteřiny spadne hra i celí počítač a když se počítač po těch 3 vteřinách obnoví, napíše se chyboví hláška že ovladače graf. karty přestaly pracovat.Když hraju jakoukoliv jinou hru, je vše v pořádku.Graf. karta: AMD Radeon HD 7900 SeriesCPU: Intel Core 2 Quad CPU 2,40GHzRam: 4GbOvladače jsou na nejnovější verzi a teploty jsou kolem 39-60°C, podle teploty v místnosti.

    Další informace


    Aktivace kredtní karty na platby přes internet



    Další informace


    Co může být příčinou přehřívání grafické karty?

    Mám v pc starší menší graf. kartu s aktivním chlazením.Problém je, že mi často kvůli ní padají aplikce i systém. Nehraji hry apod., ale i přehrávání videa nezvládá.Při kontrole teploty pomocí několika programů mi to ukazuje 70°C běžný provoz a 79°C při spuštění blbé online hry.Napájení větráčku grafiky je správně zapojeno a vrtule se točí :)U kopie Win 7 s tím nebyl problém, po nainstalování orig. Visty to začalo :)Může to být nárokem systému nebo karta už je prostě stará?Dík za myšlenky :)

    Další informace


    Ako zapojit 2 graficke karty



    Další informace


    Divné zvuky z graf. karty



    Další informace


    Hledám novľjší ovladač staré graf.karty RADEON 9200 XP32bit



    Další informace