• Nevíte proč se zobrazuje pouze černá obrazovka u notebooku HP Pavilion g series? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Nevíte proč se zobrazuje pouze černá obrazovka u notebooku HP Pavilion g series?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Nevíte proč se zobrazuje pouze černá obrazovka u notebooku HP Pavilion g series?

  • windows - černá obrazovka



    Další informace


    Acer cerna obrazovka pri otevirani biosu



    Další informace


    Po zapnutí černá obrazovka



    Další informace


    černá obrazovka



    Další informace


    Lenovo G 555, černá obrazovka



    Další informace


    Cerna obrazovka a divny zvuk



    Další informace


    Při zapnutí Pc,jako vždy nabíhá microsoft corporation a pak je černá obrazovka.Je vidět jen kurzor,na nic nereaguje

    nelegální windows s tím pravděpodobně nemají nic společného, to by se projevovalo uplne jinak pokud vubec ..., nouzový režim naběhne ?pokud ano nabootujte v nouzovem rezimu a provedte obnoveni systemu do podoby v dobe kdy byl jeste v poradku. Toto by mohl mít na svědomí nějaký nový hw ovladač který se v systému objevil a nepracuje spráně, nebo selhání pevného disku v nějakém kritickém místě.

    Další informace


    WIn start problem (místo startu minitu černá obrazovka a pak restart)



    Další informace


    Nejde mi signál z PC (GK) na monitor - černá obrazovka



    Další informace


    černá obrazovka - notebook

    Zapnu notebook. Normálně se mi objevuje logo acer (při zapínání notebooku to dělá), ale hned poté se mi objevuje černá obrazovka. Touchpad funguje,a le nemůžu na nic kliknout. Pořád je tam ta černá obrazovka.Už se mi to stalo párkrát, ale pokaždé jsem vypla a pak zapla notebook a poté to šlo. Jenomže to tentokrát nějak nejde. Co bych měla dělat?

    Další informace