• Česká pošta nedostala od ČTÚ licenci na poskytování poštovních služeb na dalších 5 let (od r. 2018). Co vy na to? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Česká pošta nedostala od ČTÚ licenci na poskytování poštovních služeb na dalších 5 let (od r. 2018). Co vy na to?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Česká pošta nedostala od ČTÚ licenci na poskytování poštovních služeb na dalších 5 let (od r. 2018). Co vy na to?

  • Depo Česká pošta



    Další informace


    Myslíte si, že Miloš Zeman za dalších pět let odstoupí z prezidentské funkce?



    Další informace


    Každý den čtu na zpravodajských serverech, že se někdo utopil. Pomohlo by, kdyby bylo ve školách více hodin plavání?



    Další informace


    V mediich ctu



    Další informace


  • Nedostala jsem nemocenskou?



    Další informace


  • Dobrý den chci obnovit nokiu N95 8KB Ale neznam ten kod krabici jsem nedostalá na lince 02 mi ho neřekli prosim poradte



    Další informace


  • moje matka je v invalidnim duchodu. plati hypoteku. ma narok, na vraceni dani, v danovem zuctovani? nikdy nic nedostala

    Pokud Tvá matka má nějaký příjem, potom si z něj může při jeho zdanění odečíst zákonem o dani z příjmu fyzických osob (nebo daní ze závislé činnosti) stanovené odpočitatelné položky. Pokud příjem nemá (invalidní důchod sem nespadá), není z čeho co odečíst.Jardo78, jsi zde nový. Odpovědi.cz nejsou chat. Jestliže sem položíš otázku, tak má jako otázka vypadat. Poučení si můžeš přečíst při jejím zadávání. Pokud chceš tuto otázku doplnit, tak tam takovou možnost máš. Jestliže potřebuješ uvést další informace, tak pokračuj v rámci již položené otázky a piš do diskuze. Nepiš tyto informace jako nějaké sdělení. Tak se to tu nedělá.

    Další informace


  • Když si čtu etikety různých salátů,v jeho obsahu je mimo jiné i výrobní salám! Co to je,ten výrobní salám ?!

    Doplňuji:Ještě štestí,že takový a jemu podobný salám nejím! Zlatí komunističtí uzenáři a jejich státní normy!

    Další informace


  • Mentruace - je mi 14 let a 5 mesíců, neni divný, že jsem TO ještě nedostala?

    Dcera To dostala poprvé až v patnácti,myslím,že o nic nepřišla,takže se nestresuj a počkej třeba ještě z půl roku a když se nic nebude dít,tak si zajdi s mamkou k ženkému lékaři.

    Další informace


  • Jak je možné, že Česká pošta vytrvale zvedá ceny svých služeb, aniž by to korespondovalo s inflací?

    Navíc jejich služby mají do kvality pořád ještě hodně daleko, připadá mi to jako drzost. Chovají se takto i jiné státní podniky se svými jistými dotacemi?

    Další informace