• Chci se zeptat, jak mám dát v autě najevo omluvu řidiči za sebou. - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Chci se zeptat, jak mám dát v autě najevo omluvu řidiči za sebou.. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Chci se zeptat, jak mám dát v autě najevo omluvu řidiči za sebou.

  • proč když muž či žena podvádí vyjde pak vše najevo?



    Další informace


    Jak zařídit, aby se řidiči vyhnuli mikrospánku?



    Další informace


  • Vztahuje se povinné ručení a náhrada od pojišťovny i na škodu na mém autě, kterou si způsobím sama na svém autě nehodou?



    Další informace


    Můžu dostat řidičský průkaz dříve, než mi bude 18 roků, když mám hotovou autoškolu? (B,C,T) a zaverečky mam hotový



    Další informace


  • Chci si udělat falalel, mám neloupanou cizrnu a chci se zbatit šlupky

    Mám nejdříve cizrnu uvařit a pak namočit nebo obráceně

    Další informace


  • Chci se zeptat co mam delat, kdyz me ucitelka nepravem obvinila?

    Sli jsme na exkurzi do drevodilny a cestou vlakem jeden kluk zpival rene a a rudolf a porad dokola. Druhy den mi na fyzice rekla byvala pani ucitelka ktera uz tam pouze asistuje rekla ze mi da 2ku z chovani ze jsem zpival ja. Ja jsem o fyzice uplne vybouchl a rekl jsem zeto byl kamos a ne ja ona ze ji to nezajima a ucitel rekl ze mam jit za dvere a hrat na mobilu. Uklidnit se a rict to reditelce . Reditelka je spojenec ty asistujsi baby a ja jsem celej vikend z toho spatnej. Rekl jsem to mamce a ta nevi co stim delat ale pokud by jsme to rekli reditelce budu petkar protoze reditelku mame na nejaky predmety a ve ctvrtek s nama ta baba jede do prahy pls help co mam delatDoplňuji:A vsichni vcetne toho kterej co udelal rekli ze jsem to ka nebyl a ten kterej to byl se priznal. Mimochodem ucutelka mi dene rika debyl blbecek kreten a docela me tim ponizuje pred tridou

    Další informace


    Chci se zeptat kdyz mam odebrany ridicak na 1 rok a je ta amnestie tyka se to i mě?

    na zákaz činnosti se nevztahuje

    Další informace


  • Jak Vám dcera/syn dávají najevo, aby jste uvolnili byt, aby jsi mohli přivést dívku/chlapce na rande ?

    to vám akože kúpili lístky do kina (alebo na plaváreň)?No to sme teda dopadli.Ale aspoň ma to pobavilo. :-))))Taká mala rada:deti si dovolia len to, čo im dovolíte a čo ich naučíte, že si môžu dovoliť.Takže nejaký žúr, prečo nie, ale láskyplné večery?

    Další informace


    Chtěla bych se zeptat beru Pramino 21 a kvůli dovolené vynechat menstruaci, můžu tedy vzít 2 plata za sebou?

    Jde o to jestli budu po celou dobu chráněná.

    Další informace


    dobrý den, chci se zeptat, ztratila jsem rodný list, co mám dělat?

    Dobrý den chtěli by sme s přitelem vzít ale přišla jsem na to že jsem stratila rodní list co mám dělat kam se mám informovat vystaví mi nový alebo ako to funguje?

    Další informace