• Chci se zeptat kdy mám dceru hlásit do školky když je narozena v červnu v roce 2010?a jestli musí až v září nebo dřív - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Chci se zeptat kdy mám dceru hlásit do školky když je narozena v červnu v roce 2010?a jestli musí až v září nebo dřív. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Chci se zeptat kdy mám dceru hlásit do školky když je narozena v červnu v roce 2010?a jestli musí až v září nebo dřív

 • Nevíte o stránce, kde by byla k nahlédnutí anglická učebnice Real Life Pre-In?  Další informace


  Kde se hlásit, když si chci přivydělávat jako proruský troll?  Další informace


 • Byla v roce 2010 nejrozvinutějším africkým státem Libye, nebo JAR?  Další informace


 • Jaký je váš názor na Windows 8?? Chci si koupit notebook, ale nevím jestli si mám nechat 7 a nebo jestli je lepší 8. Děk  Další informace


  Dobrý den,chtěla jsem se zeptat jestli jde nastavit skryté číslo jen u Nokii, nebo jestli i u jiných mobilů..Díky  Další informace


 • K jakým událostem vedlo zastřelení německého strážníka Kniesta v Kladně v červnu roku 1939?

  Doplňuji:Více možných odpovědí.

  Další informace


 • Jak odstranit staré fotky na gmailu, které jsem dříve náhrala a ukazují se, když chci změnit pozadí?

  Na svém gmail účtu, když si chci změnit pozadí, se mi ukazují staré fotky, které jsem dřív nahrála buď na blogyoutube nebo svůj emailový účet. Jsou tam staré fotky, které už tam prostě nechci a nechci je vidět pokaždé. Nevíte někdo, jak fotky odstranit, aby tam nebyly? Díky

  Další informace


 • kolik si můžu přivydělat při pracovním úřadu a když by byl výdělek 2000 musí se to hlásit na PÚ

  Pokud vím, tak výše možného výdělku byla stanovena do 4.000,- Kč hr./měsíčně.Určitě je třeba to ale na ÚP nahlásit, když by ne, tak by Vám mohlo hrozit, že by Vás pak vyškrtli z evidence a odebrali případnou podporu v nezaměstnanosti.

  Další informace


  Z čeho se mi vypočítává nemocenská, když mi zaměstnavatel dal výpověď po 21. dni a ve zkušební době,mám to někam hlásit?

  Doplňuji:Dekuji vsem za odpovedi,ted se v tom nikdo nevyzna

  Další informace


  S manželem nežiju od června 2010 nechce platit na dceru 14 měsíců. chce se jí zříct, necítí se být otcem.

  Budu se rozvádět

  Další informace


  Kdy se hlásit na ÚP: pracovní smlouva byla na dobu určitou(do 31.8)ovšem stále trvá PN (od 3.7)

  až skončí PN, měla jsem to přesně tak, smlouvu jsem měla do 31.3. a PN do 17.4. jinak na ÚP je pracovnice, které se můžeš jít zeptat na vše ti ráda odpoví..abys věděla co máš přinést k registraci

  Další informace


  Je mi 16 a jsem těhotná. Chci se jen zeptat, jestli se můžu nechat předčasně zplnoletnit a kde a musí k tomu být svatba?

  vlastina má pravdu, je potřeba podat žádost k soudu....ten pak rozhodne,zda Vaší žádosti vyhoví.Nerozumím moc tomu,proč toužíte být plnoletá,,,

  Další informace


  Dobrý den mám dvacetiletou dceru a nechce mi sdělit jestli studuje nebo pracuje jak mám postupovat ohledně výživného?

  Písemně ji vyzvěte, aby vám poskytla doklad o jejím studiu, dejte ji rozumnou lhůtu (např. 14 dní) a v dopise uveďte, že pokud doklad ve zmiňované lhůtě nepředloží, přestanete ji výživné platit.Pak už to bude její starost, zda se svých případných nároků bude domáhat soudně.

  Další informace


  Co vyplývá z tzv. dohody o provedené práci? Pro zaměstnavatele? Co a kde musí hlásit o dotyčném pracovníkovi?

  Dobrý den, moc mě zajímá co vše musí hlásit tzv. zaměstnavatel na svého zaměstnance pokud mají sepsanou Dohodu o prvedení práce.Musí odvádět za něj nějaké daně a hlásit pojištění, úřad práce atd.Děkuji za odpovědi.

  Další informace


 • Ahojte chtela bych se zeptat zda je mozne zacit s gymnastikou v 17 letech delala jsem ji uz driv umim most snuru atd..

  Všechno je možné, i v 17 letech zažít s gymnastikou, jen na olympiádu to asi už nikdy nebude, ale tužit tělo je správné v každém věku.

  Další informace


 • Stvořilo dřív DC Commics Batmanova soka Two-Face nebo Stan Lee dřív vymyslel Herberta Landona?

  Těžko říct kdy přesně ho vymyslel , ale Landon se poprvé v komiksu objevil až v roce 1995, zatímco Two-Face už v roce 1942.

  Další informace


 • Kdy se hlasit na UP po vykonani absolutoria?

  V červnu vykonávám absolutorium na Vyšší odborné škole (VOŠ spadá pod školský zákon). Mám statut studenta do konce prázdnin? a pak musím se nahlásit na UP?Když nechci pokračovat ve studiu a nahodou nenajdu práci.

  Další informace


  Kde jsou všude střední školy kdyý chci jít dělat učitelku do školky? Děkuju za odpověď

  Bohužel už i učitelky ve školce, musí mít vysokou školu.Střední školy najdeš na oficiálním portálu a href"http://www.infoabsolvent.cz" rel"nofollow" www.infoabsolvent.cz /a A hlavně na pedagogice je POVINNÉ plavání !!!Umíš plavat ? Kolik uděláš 50m bazénů ? Uděláš 50m bazén pod vodou ?

  Další informace


  Dá se u kytky v herbáři poznat, zda byla utržena v roce 2009 nebo v roce 2015?

  Jistě, usušená rostlina léty bledne (jako vše) a 2015 je dost čerstvej ročník , takže podle všeho ta mladší bude barevnější.Zblednutí a prevence - jednou z nejdůležitějších věcí bývá uskladnění (vlhkost, teplota, prostupnost světla), v tomto případě herbáře.

  Další informace


  Ahoj,rada bych se přihlásila na dálkové studium pedag. minima pro mateř školky sever. nebo střed. čechy neví někdo kde?

  Univerzity, které nabízejí Doplňující pedagogické studium, Pedagogické minimum:Jihočeská univerzita - Oddělení pedagogické praxe a celoživotního vzdělávání - a href"http://www.pf.jcu.cz/" rel"nofollow" http://www.pf.jcu.cz/ /a Karlova univerzita - Ústav profesního rozvoje pracovníků ve školství - a href"http://www.pedf.cuni.cz/uprps/" rel"nofollow" http://www.pedf.cuni.cz/ hellip /a katalog/index.htmMasarykova univerzita - Pedagogická fakulta - celoživotní vzdělávání a href"http://www.ped.muni.cz/" rel"nofollow" http://www.ped.muni.cz/ /a . Filozofická fakulta - a href"http://www.phil.muni.cz/studiu" rel"nofollow" http://www.phil.muni.cz/ hellip /a m/czv/Mendelova univerzita - Institut celoživotního vzdělávání - a href"http://www.icv.mendelu.cz/" rel"nofollow" http://www.icv.mendelu.cz/ /a Ostravská univerzita - Pedagogická fakulta - celoživotní vzdělávání a href"http:/df.osu.cz/" rel"nofollow" http:/df.osu.cz/ /a Univerzita Hradec Králové - Administrativní centrum celoživotního vzdělávání (dále ACCV)- a href"http://www.uhk.czdf/204/" rel"nofollow" http://www.uhk.cz/ hellip /a Univerzita Jana Evangelisty Turkyně - Centrum celoživotního vzdělávání - a href"http:/f.ujep.cz/ccv/" rel"nofollow" http:/f.ujep.cz/ hellip /a Univerzita Palackého - Středisko celoživotního vzdělávání - a href"http://www.scv.upol.cz/" rel"nofollow" http://www.scv.upol.cz/ /a Univerzita Pardubice - Fakulta filozofická - a href"http://www.upce.cz/ff/index.ht" rel"nofollow" h

  Další informace