• Chrastí mi v počítači - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Chrastí mi v počítači. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Chrastí mi v počítači

  • Jak to, že v mobilu mám soubory víckrát, ale na počítači ne?



    Další informace


    Ahoj v počitači mam nainstalovany spravně bluetoch i v pc ho mam a jak připojim mobil k bluetochu



    Další informace


  • Jak sehnat titulky k filmu, který mám již v počítači?

    Do počítače jsem si nahrála film od kamarádky (z flash disku). Je ve francouzštině, chtěla bych k němu nějaké titulky (anglické, francouzské... to je jedno), abych si to mohla číst, protože ve francouzštině ještě nejsem tak daleko. Ale vůbec nevím, kde je sehnat a jak je do filmu dostat. Poradíte mi? (jedná se o film Les Profs)

    Další informace


    Děkuji za odpovědi, ale vše jsem zkusil a stále v jiných přehrávačích jde jen zvuk. Na mém počítači to jde.

    Kde dělám chybu.

    Další informace


  • Co znamená na počítači, když se objeví text: obsah byl blokovaný, protože nebyl podepsán certifikát?

    mám micrasoft

    Další informace


    Jak odinstalovat program , když hlasí chybu chybějícího souboru na uninstal??

    chybi rtl.120.bpl. pokuste se tento problem vyřešit přeinstalaci programu co to znamená? a kde ten program najdu? použivam windows 8

    Další informace


    Jak v počítači zjistit parametry počítače? Já nemám žádné papíry ani krabicu k tomu...

    Klikněte pravým tlačítkem na ikonu Tento počítač a z nabídnutého menu vyberte možnost Vlastnosti. Kýžené informace jsou na kartě Obecné. Informace o pevných a přenosných discích pak získáte analogicky. Klikněte pravým tlačítkem myši na zástupce disku a vyberte volbu Vlastnosti. Požadované údaje pak jsou opět na kartě Obecné.nebo si stáhnout program - a href"http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/systemove_nastroje/monitoring/cpuz/?g" rel"nofollow" http://www.stahuj.centrum.cz/ hellip /a

    Další informace


    Jak je možný, že když mam super rychlej internet tak se mi v počítači pomalu načítaj stránky?nebo kde se vyskytla chyba?

    Doplňuji:Muj počítač je Mini notebook 4GB DDR3. AMD dual core 1ghz .. myslim že to by mělo stačit. CCleaner nefunguje a rychlost připojení 10M od UPC

    Další informace


    Jak instalovat zvuk v počitači.

    Mam zvukovou kartu, ale zvuk mi nejde.Piše mi to že nemam nainstalovanou kartu.Co mam prosim dělat.Děkuji.

    Další informace


    Jak spustit Mini Operu na počítači :



    Další informace