• Chutnají zelené papriky jinak než ty červené? A co ty žluté? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Chutnají zelené papriky jinak než ty červené? A co ty žluté?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Chutnají zelené papriky jinak než ty červené? A co ty žluté?

  • Strašlivě mi chutnají bílé rohlíky! Je to normální?



    Další informace


  • co znamená žluté M NA SMĚROVÝCH ZNAČKÁCH viz. kruhače liberec pod globusem



    Další informace


  • Jak se zbavit zeleného povlaku na hlíně ve skleníku - mám tam rajčata a papriky. Co může být příčinou?



    Další informace


    Proč je jedno jablko červené a druhé zelené,když jsou obě zralá?



    Další informace


    Kamaradka volala , ze si jeji syn zabouchl klice v zamku. Nema moc penez , ale jinak , nez bez zamecnika to asi nejde ?



    Další informace


  • Jak z aktivovat klasické premium SMS jinak než zavoláním operátorovy T-mobile



    Další informace


  • Co dát do plněné papriky s rajskou pro vegetariány?

    Preferuji vlastní zkušenost.

    Další informace


    Proč se lisuje bílé víno kratší dobu než červené, když se tím zbavuje zdraví prospěšného antioxidantu resveratrolu?

    Litr červeného vína obsahuje asi 0,2 až 5,8 mg resveratrolu v závislosti na odrůdě. Bílé víno obsahuje resveratrolu méně, důvodem je zřejmě kratší doba lisování a tedy kontaktu mezi slupkou a dužninou hroznu.(wiki) Může to tedy být tak, jak píšeš. I z červených odrůd se lisuje bílé, nebo rosé. Důvodem kratší doby lisování může být, aby se do moštu nedostávaly taniny, které způsobují nahořklou a svíravou chuť. Nejsem ale vinař, je to jen moje teorie.

    Další informace


    Jak zakonzervovat marmeládu / džem jinak než cukrem?

    Jde mi o to, že cukr nepovažuji za nejzdravější přísadu. Také aby to bylo bez chemie. Děkuji

    Další informace


    Proč se již neprodávají pálivé papriky?

    Dříve byly v sezóně běžně k dostání, ale již řadu let jsem je v obchodě neviděl. Myslím normální velké papriky, ne chilli papričky.

    Další informace