• Co dali Češi světu? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Co dali Češi světu?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Co dali Češi světu?

  • Proč jsou Češi takovi srabi? Neznám jiný národ v Evropě, který by byl ze všeho tak podělaný.



    Další informace


    Anonymous-Jaké skutky udělali členové této skupiny, které mohli Češi pocítit? Znáte nějakou podobnou českou skupinu?



    Další informace


    Myslíte, že dezinformace vládnou světu?



    Další informace


    Když se někdo narodí na Slovensku a jeho/její rodiče jsou Češi jakou má národnost?



    Další informace


    Jací jsou Češi?



    Další informace


  • Jak se časem Češi zbaví starého eternitu ze střech, když se jim nechce zaplatit za bezpečnou manipulaci s azbestem?



    Další informace


  • Ahoj, neviete poradit kde by sa dali najst aktualne data o pocte restauracii v cr a sr?

    daco som nasiel tu a href"http://www.czso.cz/csu/2007edicniplan.nsf/t/C9002E7442/$File/910707222.pdf" rel"nofollow" http://www.czso.cz/ hellip /a len by som potreboval novsie data

    Další informace


  • Sledujete soutěž Co na to Češi? Přihlásili byste se?

    Mám ráda soutěže, ale tahle je tak blbá, že nekoukám...

    Další informace


  • Mají Češi větší právo uplatňovat v ČR křesťanství než jiné náboženství?

    Křesťanství je hlavní náboženství České republiky a je to původní náboženská nauka tohoto národa. Znamená to tedy, že by křesťané měli mít větší práva?

    Další informace


    Proč Češi bežně používaj pro celý Nizozemí označení Holandsko?

    To dřív jezdili všichni jenom do Holandska a nikam jinam, když jezdili do Nizozemí, nebo kde se to vzalo,proč se to takhlenc vžilo a kdy to začalo, takhleta móda? A maj to tak i jiný národy?

    Další informace