• Co delat kdyz mate radi psi ale nemuzete ho mit kdyz mate vymlety rodice? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Co delat kdyz mate radi psi ale nemuzete ho mit kdyz mate vymlety rodice?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Co delat kdyz mate radi psi ale nemuzete ho mit kdyz mate vymlety rodice?

 • Rodiče odjeli, chci uspořádat, pro pár kámošek a kámošek mejdlo, jak mám pak zahladit stopy, aby rodiče nic nepoznali?  Další informace


  Rikali vam rodice, ze vas maji radi?  Další informace


  Máte rádi houby? Docela by mě zajímalo, jestli je víc lidí, co houby mají rádi, nebo co je nesnáší. :p  Další informace


 • Vím, že tu jsou dotazy na toto téma, ale rádi bychom aktuální informaci. Kterého můžete doporučit dodavatele plynu?  Další informace


 • Kdyz budu mit firmu se sidlem v Rusku, bude to mit vliv na vizovou povinnost a tim na moznost cestovani tam?  Další informace


 • Proč některé náplasti nedrží a jiné nemúžete sundat.To už kvalita došla i na tento sortiment?

  Je tomu bohužel tak. Zbývá jedině si najít značku, která je kvalitní.

  Další informace


 • co mam delat kdyz se prihlasim na originalni minecraft muzu hrat akorat demo verzi,co mam delat?

  kdyz se prihlasim na originalni minecraft tak se mi objevi welcome player a ze mam hrat demo verzi ale ja mam originalni a chci hrat originalni co mam delat?

  Další informace


  Když budu mít 2jádrový procesor Intel Core i3 a budu mít spuštěnej minecraft a fraps nebude se mi to lagovat?

  Nevím jak náročný je Minecraf. Ale pro hladký chod nahrávání přes Fraps se obecně doporučuje ukládat video na fyzicky jiný disk, aby ukládání videa na stejný disk (ze které běží hra a systém) nelagovalo hru . Pokud tohle splníš, tak ti to s tímto CPU lagovat zaručeně nebude.

  Další informace


  Co mám dělat když mi na Skypu de všechno napsat ale odeslat mi to nejde co mám dělat?

  Odinstalujte Skype, stáhněte si a nainstalujte program CCleaner. S ním vyčistěte disk i registr.CCleaner stáhnete z a href"http://www.slunecnice.cz/sw/ccleaner" rel"nofollow" www.slunecnice.cz/ hellip /a . Při instalaci odmítněte Google Chrome.Poté si stáhněte aktuální verzi Skypu odusd: a href"http://www.slunecnice.cz/sw/skype/" rel"nofollow" http://www.slunecnice.cz/ hellip /a Při instalaci odmítněte Bing Bar.

  Další informace


 • Musím mít něco vystudováno, nebo mít nějaké zkoušky, když bych se chtěl stát soukromým učitelem angličtiny (ŽL)?

  Nevím jestli to sem patří, ale stejně se zeptám. Musím mít něco vystudováno, nebo mít nějaké zkoušky, když bych se chtěl stát soukromým učitelem angličtiny (ŽL)? Jsem na střední (gympl) a v angličtině jsem dost dobrý. Dokonce kdyz profesor udela nejakou chybu (kdyz mluvi nebo pise) tak ji poznám. A proto by me zajimalo jestli musim jit studovat anglictinu nekam na vysokou, nebo jestli muzu jit studovat napriklad biologii (nebo cokoliv jineho) a i presto pak ucit anglictinu.

  Další informace


  Když rodiče pouze chtějí dát své dítě do dětské domova, tak to stačí, nebo jen když rodiče neposkytují dítěti základy?

  Těmi základy myslím základy určené státem,jako je postel, jídlo, pití, střecha nad hlavou atd.Doplňuji:A pokud stačí, že chtějí, tak proč lidé, co si dělají mnoho děti kvůli dávkám tak je nedávají do dětského domova aby se o ně nemuseli starat?

  Další informace


 • Kde mám mít levanduli, když ji chci mít doma?

  Koupil jsem si semínka levandule pravé a chci ji pěstovat doma, ale nevím kam ji mám dát, mám okna na všechny strany, ale kde to chci mít je na jihu pod stresnim oknem, ale stůl je moc blízko u zdi a bojím se, když ji tam postavím, že bude mít málo světla, kam je lepší si ji dát? Nebo na východ, ale vedle stojí dům, větší než je ten můj takže málo světla nebo už nevím, navrhněte i lepší místo, nebo ty co jsem tu už psal -) .

  Další informace


 • pokud mají sourozenci stejnou matku,ale ne otce(rodiče zesnuli)jde prokázat zda jsou vlastníči nevlastní?

  No jasně, pokud mají společného předka, ponesou si část jeho genetického kódu.

  Další informace


  kolik super nabídek vám v životě uteklo a nemůžete na ně zapomenout?

  Nikdy me zadna zvlast super nepotkala,jen snad jsem mohl po roce 1990 jit pracovat do zahranici,nesel jsem,ted lituji,kde ja mohl bejt....

  Další informace


  Mohou mít rodiče (ON - modrozelené oči + ONA - modré oči) hnědooké dítě?

  Vdnesni dobe je vsechno mozne....ja jsem cech a moje zena je irka a nase dite ma oci jak vjetnamec....hadam se s ni kazdej den :-)

  Další informace


  Když rodiče dirigujíživot i když už je dítě z domu(vdané,ženaté)...Máte zkušenosti?

  ano moje tchýně je přímo posedlá radit nám a hlavně manželovi co má,nebo nemá dělat,přehlížíme ji

  Další informace


 • Čemu nemůžete odolat?

  Čemu nemůžete odolat? Něco co máte hodně moc rádi a nikdy nad tím neohrnete nos?Já nemůžu odolat čerstvému umytému ovoci. Takové jahůdky, hruštičky, nektarinky... Mňam mňam :)Doplňuji:Týká se to čehokoliv, nejen jídla.

  Další informace


  Proč se ženy, co bydlí sami s kočky, pokládají za opuštěné staré panny, ale se psi už ne?

  Doplňuji:Terry, nechci nic říkat, ale ty máš ve své odpovědi také chyby. A to velká písmena a čárky, tak se nějak zvlášť nevychloubej... )

  Další informace


  Jak se vypořádat s tím, když si uvědomíte, že si nemůžete naplnit svůj sen?

  No právě, jen se bojím, aby v příštím životě již nebylo pozdě :-(

  Další informace


 • Chci moc králíčka ale rodiče mi ho nechtějí dovolit. Jak je mám přemluvit?

  Moc si přeji králíčka ale rodiče mi ho nechtěji koupit.máme doma psa,kočku,papouška a ryby(pes slintá kočka na mě furt sičí rybky jsou nudné a papoušek mi vzdy někam na konec voliéry uletí)Prostě si přeji králíčka protože je chlupatyˇ nesyčí neslintá nedělá hlasitý zvuky a nelétá.mamka mi říká že musím mit maximálně dvě dvojky na vysvědčení ale vím zě mám mozkové problémi a proto mi to ve škole nejde.na králíčka mám času hodně a byla bych za nej zodpovedná.moc se staram o nase zviratka a doma udelam co mi rodice reknou jenom neudelam to at dostanu 1z testu .Proto vás moc prosím abyste mi pomohli.dekuji predem Lea

  Další informace