• Co dělat, když se kočka nevrátila domů? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Co dělat, když se kočka nevrátila domů?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Co dělat, když se kočka nevrátila domů?

  • Jak poznáme že je naše kočka březí? A kolik může vážit čerstvě narozené kotě? Děkuji :)



    Další informace


    Která z nich je největší kočka? :-)



    Další informace


  • Jak na demolici domu, který stojí v řadě dalších domů?



    Další informace


  • Dobrý den neznáte nějakou otravu na hlodavce? Aby když myš zemře a otrávenou myš sežere kočka, že ta kočka pak nezemře?

    Jed na myši v podstatě jed neni.Je to prostředek který zabraňuje krvi se srážet. Proto hlodavci po sežrání návnady po několika dnech vnitřně vykrvácí. Proto kdyby kočka nějakou myš ještě trochu živou chytla tak se ji nic nestane. Té látky je v myši už tak málo že kočka by musela sežrat moc myší aby se ji něco stalo. Což je nepravděpodobné. Na každém výrobku je to napsáno. Stačí si to přečíst, až budete kupovat. Doporučuji NORAT ATG je to vosková nástraha která se ve vlhku nerozmáčí.Doplňuji:Někdo posype nástrahu na myši potkany...skutečným jedem a tam to nebezpečí otravy je. Takový jed na slimáky te je skutečně silně jedovatý Ale z koupené nástrahy na myši se skutečně nemůže nic stát.

    Další informace


  • Co mám dělat když mě rodiče nutí hrát na klavír, každý den hodinu a do ty doby nemůžu dělat nic jiného.

    Doplňuji:omylem tam mám čárku sry

    Další informace


  • Proč mi kočka nosí domů trávu?

    Jedna z našich dvou koček mi nedávno začala nosit domů trávu.. Pochopím když donese domů myšku, ale trávu? Vždy když jí otevřu dveře má v tlamě trs trávy položí ho někam na podlahu vevnitř a jde pryč.. Nevíte čím to může být? Ona tu távu nejí jen ji prostě přinese a pak už se nestará.Doplňuji:hnízdečko si určitě nestaví, je vykastrovaná

    Další informace


    Kočka mi nosí dárky. Jak jí to odnaučit?

    Jednou je to myš, podruhé ptáček...a to jí musím vždycky chválit - od toho tu jsem, že?Ale co když příště přivede psa?:DDD

    Další informace


    Kočka čurá do postele. Co by tak mohlo být příčinou a jak tomu předejít?



    Další informace


    Lze dělat hromosvod,když je kolem domu beton?



    Další informace


    Když se k nám přitoulá kočka a necháme si jí, bere se to jako krádež.

    Několikrát se k nám zatoulala kočka. My jsme jí dali najíst a ona postupem času přicházela častěji až nakonec u nás zůstala. Kdyby majitel kočky přišel na to že je u nás byla by to krádež ?

    Další informace