• Co je náročnější na chov listonoh americký nebo laboratorní myš ? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Co je náročnější na chov listonoh americký nebo laboratorní myš ?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Co je náročnější na chov listonoh americký nebo laboratorní myš ?

 • Americký herec menší postavy,věk 60-70 let,hodně podobný Eltonu Johnovi,nevíte náhodou?

  Menší postavy?Možná Danny DeVito,ale kdybyste upřesnil v čem hrál...

  Další informace


 • Dá se na netu dohledat statistika, jaký dýška nechávají americký celebrity v restauracích ve Varech?

  Ne, nedá. Výši dýška nikdo nezveřejňuje

  Další informace


 • Myš - čím vyčistit smradlavou myš?  Další informace


 • Proč jsou kliky na pěstech náročnější než kliky na celé ploše dlaně?

  Protože na těch kloubech to víc bolí.A propó,, složitější je dělat kliky bez použití ruk,, to umí jen Chuck Norris.

  Další informace


 • Proč se říká počítačové myši myš, když vzhledově nepřipomíná ani myš, ani krysu a ani potkana?

  Někoho to napadlo. S příchodem operačního systému Windows se stala myš nedílnou součástí naší práce s počítačem. Možná si ještě vzpomínáte na ony prototypy, které byly dříve považovány za revoluci v ovládání počítače přinášející veliký luxus . Ostatně první vyrobená myš měla podobu numerické klávesnice a její autor uměl nazpaměť všechny souřadnice pixelu, a tak mohl tento přistroj ovládat.V roce 1963 si o stolních počítačích mohli inženýři pouze nechat zdát. Úspěšné firmy se honosily obřími sály s několikatunovými počítači, které by se nevešly ani na největší stoly na světě. Překvapení a pochyby proto sklidil vynález amerického vědce Douglase Engelbarta. Všichni si přinejmenším deset let mysleli, že jsem naprostý blázen, popsal Engelbart reakce na svůj nápad z počátku padesátých let, sestavit malé zařízení pro ovládání počítače. Až o dvanáct let později, roku 1963, se s finanční podporou americké organizace pro výzkum vesmíru NASA zrodil první funkční exemplář. Byl od svého stvořitele originálně pojmenován jako X-Y ukazatel . Takzvaný X-Y ukazatel (X-Y position indicator) byla hnědá dřevěná krabička se dvěma k sobě kolmými kolečky a červeným tlačítkem navrchu. Nikdo si už nepamatuje, kdo s tím názvem přišel. Ale začali jsme jí okamžitě říkat myš, uvedl osmaosmdesátiletý Engelbart. Svůj vynález Engelbart a jeho kolegové předvedli odborné veřejnosti až 9. prosince 1968. Přesné datum si pamatuje řada počítačových nadšenců dodnes. Tento den totiž spatřily světlo světa vedl

  Další informace


  Být zpocený jako myš, mokrý jako myš? Proč se zrovna myš dostala do těchto rčení?

  Nevím,kde a jak to rčení vzniklo,ale,protože hlodavci nemají potní žlázy,tak to asi nebude mít reálný základ.Možná,to bude tím,že je vidíme běhat po velkých deštích,kdy vlastně opouštějí svoje pelechy,protože jim je na krátkou dobu zaplaví voda.A jsou, mokré jak myš . :-))

  Další informace


  Americký raketoplán - co je u motorů zaručeno?

  Americký raketoplán. První stupeň - dva paralelně uložené raketové motory, pohonné medium – tuhá látka. U motorů je zaručena:a)desetinásobná použitelnost b)patnáctinásobná použitelnost c)osmnáctinásobná použitelnost

  Další informace


 • Jak správně připojit laboratorní kahan k plynové bombě?

  Mám tento Bunsenův kahan: a href"http://www.wikiskripta.eu/images/thumb/8/8e/Bunsen_burner.jpg/300px-Bunsen_burner.jpg" rel"nofollow" http://www.wikiskripta.eu/ hellip /a a potřeboval bych poradit. Jakou mám koupit bombu s plynem a kde se dá vůbec koupit? A jaký mám koupit k tomuto kahanu hadice na plyn (prý mají být nějak speciální)? Jak se potom ta hadice připojí ke kahanu a k bombě? A prý se má také z bezpečnostních důvodů dát k hadici mezi kahan a bombu nějakej speciální ventil, je to tak?

  Další informace


 • O kolik je náročnější vystudovat vysokou školu oproti střední škole ?

  Vím, že záleží na oboru studia na střední škole a na vysoké.Logicky je těžší pro studenta z gymnázia jít třeba na strojírenství, když o oboru nevím absolutně nic.Jen co vím, tak na VŠ je víc samostudia než na střední škole. Někomu třeba zrovna samostudium nevyhovuje.

  Další informace


 • listonoh americký v noci  Další informace


  Perlicky, krepelky - chov  Další informace


  Ovce a jeji chov  Další informace


  Neznáte někoho kdo prodává laboratorní myšky?

  chtěl bych si pořídit dvě samičky laboratorních myšek , jenom že neznám žádný zverimex v jihlavě kde by mi určili pohlaví a kde se vyznají ohledně laboratorních myškách . neznáte někoho kdo prodává laboratorních myšky a je u mě nejblíže (bydlím v brtnici okres jihlava)

  Další informace


  Nevíte kde bych mohl koupit v Moravskoslezském kraji králíky na chov?

  Chci je na maso, nechci nějaké zakrslé.

  Další informace


  Lze nějak doma chovat myši (laboratorní), aby celý byt nesmrděl ?

  Měl jsem doma křečky, morčata, krysy, myši i potkany a v životě mi nesmrděl ani pokoj, natož byt. Základem hygieny je čistá podestýlka (měnit cca co 3-4 dny) a větrání. A je to v pohodě :)

  Další informace


  Jak na chov žabek (Drápatek obecných)?

  Na netu píšou furt to samí chtěl bych nějaké rady postřehy atd ......

  Další informace


  Jak je to v ČR s chovem tygrů a ostatních velkých kočkovitých šelem?

  Jak je to s chovem těchto velkých koček?Co kdyby se někdo rozhodl chovat např. tygra nebo lva? Je jisté, že tyto zvířata nemůže chovat leckdo. Je zapotřebí znát chování a sociální stránku tohoto zvířete či jak s ním zacházet, krmení, hraní, kontakty atd... A jsou lepší samice, nebo samci pro chování?A je pravda, že zaútočí na člověka, kdyby měl s dotyčným člověkem kontakt, nebo musí mít k tomu důvod jako třeba napadení člověkem nebo třeba i hlad?Někde jsem četl, že nejsou agresivní a jen tak a pro útok musí mít důvod.

  Další informace


  Jak dlouho se dožije laboratorní potkan?

  Pořidil jsem si potkana a zajimá mě jak dlouho se mi dožije?

  Další informace


  Chov slepic  Další informace


  Americky staford  Další informace