• Co je to překlenovací úvěr (u stavební spořitelny)? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Co je to překlenovací úvěr (u stavební spořitelny)?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Co je to překlenovací úvěr (u stavební spořitelny)?

 • Pojistka, u auta na uver  Další informace


 • Jak je to s převodem orné půdy, louky a nebo zahrady na stavební pozemek?  Další informace


  Existuje v Řecku něco podobného, jako je u nás stavební spoření?  Další informace


  Co mám dělat, když stavební úřad neodpovídá?  Další informace


  Budu potřebovat stavební ohlášení, povolení, kolaudaci, územní souhlas nebo něco podobného?  Další informace


  BUŇKA - stavební, obytná, mobilní  Další informace


 • zdravim.mel jsem stavebni sporeni u lisky,pak jsem si vzal jeste k mym nasetrenym penezum uver...  Další informace


  smim si zazadat o hypotecni uver,ci financovani ze stav. sporeni pokud mam smlouvu o provedeni prace na dobu neurcitou?

  Pokud máte smlouvu na dobu neurčitou tak si o úvěr zažádat můžete.Záleží ted na tom kolik máte měsíčně jakou částku si chcete půjčit

  Další informace


  Vklad na účet u české spořitelny

  CO vše potřebuju abych si mohl uložit peníze na účet u České spořitelny pokud mi ještě není 18 let (je mi 15)

  Další informace


  Překlenovací úvěr?

  Dobrý den, mám dotaz ohledně financování družstevního bytu. Máme překlenovací úvěr, který se po splacení určité části změní na úvěr ze stavebního spoření. Částka čerpání je 500 tis. (ta se úročí). Na stavebním spoření bylo naspořeno 50 tis. Neměla by být výše úvěru 450 tis.? Co se stane s těmi 50 tis. na stavebním spoření? Zůstanou tam pro případ neplacení, nebo se to zahrnuje do toho úvěru?

  Další informace


  Patří úvěr, který dostal podnikatel na pořízení firmy, mezi jeho náklady?  Další informace


  Nemate nějakou zkušenost se zesplatnenym úvěrem?  Další informace


  Která stavební spořitelna nabízí nejlepší zhodnocení na smlouvy pro děti?  Další informace


  Je tu někdo,který má u pojˇšťovny české spořitelny smlouvu Flexibilní životní pojištění ?!

  Doplňuji:Chci jen varovat! v roce 2005 jsem uzavřel zmiňovanou smlouvu,která měla platit do 2035 a platil jsem 400 Kč měsíčně.Proto že jsem zanevřel na českou spořitelnu,zrušil jsem jak účet,tak i tuto smlouvu.Když jsem si jen tak,od oka spočítal,kolik jsem vložil (cca 28 tisíc)měl jsem za to,že po odečtení nějakých poplatků,mi vyplatí zbytek,tzn. nějakých 20 tisíc,ale když mi přišla složenka s ubohými dvěma tisícovkami,šel jem do vývrtky. Když jsem se ptal,jak je to možné,bylo mi napsáno,že odkupné neodpovídá celkovému zaplacenému pojisnému,ale kapitálové hodnotě smlouvy a ten kapitál byl zmíněných dva tisíce! A proto varuji před touto smlouvou širokou veřejnost!P.S. Když si vzpomenu,že za celou dobu pojištění bych pojišťovně narval do chřtánu nejakých 150000 korun a oni mi vyplatili nějaký zlomek,jdou na mne mdloby!

  Další informace


  Hypotéka vs. stavební spoření

  Co je lepší, když bych si chtěl půjčit třeba 2 miliony? Na stavebním spoření nějakou kačku mám, ale nic moc.

  Další informace


  Dobrý den,jsem na mateřské dovolené mám nárok na půjčku od KB či od České spořitelny?Nejde o miliony.Děkuji za odpovědi.

  Stavte se na pobočce uvedených bank a tam vám řeknou, jestli Vám s vaším příjmem nějakou půjčku schválí.Nárok určitě nemáte, záleží na bance.

  Další informace


  Osobní účet ČS Student u české spořitelny anebo Konto G2.2 ?

  Chtěl bych se zeptat zda li je lepší dítěti k 15. narozeninám založit účet Osobní účet ČS Student u české spořitelny anebo Konto G2.2 u komerční banky ?Doplňuji: a href"http://www.csas.cz/banka/nav/osobni-finance/osobni-ucet-cs-student/o-produktu-d00019614" rel"nofollow" http://www.csas.cz/ hellip /a a href"http://www.kb.cz/cs/lide/mladez-a-studenti/ucty-a-platby/g2-2.shtml" rel"nofollow" http://www.kb.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Kreditní karta Odměna české spořitelny odstoupení od smlouvy Jak odstoupit od smlouvy vzor ?

  Pokud si smlouvu uzavřela na dálku, můžeš odstoupit do 14 dní bez důvodu. Pokud již máš po této lhůtě, nebo si ji uzavřela na pobočce, musíš postupovat podle smlouvy bodu o ukončení smlouvy. Ten si řádně přečti a podle něj to napiš.Stačí jednoduše: odstupuji od sml. číslo..... z důvodů... ke dni... podpis a datum.

  Další informace


  Jak obejít povinnost mít stavební dozor?

  Chceme si stavět dům svépomocí + najmutím odborných řemeslníků na určité práce. Na stavebním úřadě od nás chtějí, abychom měli stavební dozor. Ten ovšem stojí 10 000 a více. My ho nechceme, ani nepotřebujeme, jsou to pro nás vyhozené peníze. Je možné říci na stav.úřadě, že jsme si to rozmysleli a stavbu nám bude realizovat firma (jako)? Majitel jedné stavební firmy nám to nabídl, nic by za to nechtěl.Nezpůsobili bychom mu tím nějaké problémy?Co od něj bude stavební úřad požadovat?Bude chtít vidět úřad nějaké faktury mezi mnou a tou firmou? Smlouvu?

  Další informace


  Jak lze prodlužovat stavební povolení?

  Dobrý den.Chci koupit dům jako rozestavěnou stavbu.Stavební povolení bylo 2x prodlouženo. Vztahuje se na nového vlastníka povolení, jakoby začal rekonstrukci znova ?Jaký mi může dát stavební úřad maximální termín? Děkuji za názor.

  Další informace