• Co je to za pokojovou rostlinu? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Co je to za pokojovou rostlinu?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Co je to za pokojovou rostlinu?

  • Můžete prosím určit rostlinu na obrázku níže?



    Další informace


    poznate rostlinu?



    Další informace


  • Co se stane tomu kdo sní celou větší rostlinu marihuany bez nějakých úprav?

    Myslím že nic. K uvolnění THC je třeba tuk, nebo alkohol.

    Další informace


  • Příjem mobil.internetu mi ruší pokojovou anténu a televizní příjem. je tam nepříjemné ticho.

    Venkovní antena ani pevné net připojení zatím není možné.Lze jedno nebo druhé nějakým způsobem odrušit?

    Další informace


  • Jakou rostlinu vybrat



    Další informace


    Co je to za rostlinu : Psineček trusný? Najednom stromě v Plzni je cedule s nápisem : Pozor! Chráněné území!

    Vzácně se vyskytující Psineček trusný. Množitelný druh. Koukal jsem na i pod strom a nic jsem nezjistil. Ani google nepomohl. Docela bych rád věděl, co jsem přehlédl. Popř. mám i foto.Doplňuji:Že by to bylo od pejskaře, to mě nenapadlo, ale je to možné, protože je to v hustě zastavěné čtvrti. Tak vám děkuji za snahu.

    Další informace


    Poznáte, co je tohle za rostlinu? Roste v okrese Bruntál, je to foceno v květnu.

    a href"https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfl1/v/t1.0-9/12814202_10208001109219371_8499303432257934014_n.jpg?oh15d26d028985728fc108de7364cf7e5a oe574E259A" rel"nofollow" https://scontent-fra3-1.xx.fbc dn.net/ hellip /a

    Další informace


    O jakou se jedná rostlinu? Je to zelenina, nebo plevel?

    Vypadá to na pampelišku, takže ani zelenina, ani plevel. Je to bylina (čili květina), též léčivka... utfg. Dochy, mně to tedy na pampelišku taky nesedí, jenže když teď vyjdu do zahrady a vyfotím tam jednu z neobvyklých , snímek se bude shodovat. Tady je to zrádné... )

    Další informace


    Kde bych sehnala semínka nebo rostlinu Anděliky lékařské

    nejlépe kdyby to bylo někde v okolí Znojma a nebo Brna děkuji

    Další informace


    Za kým konkrétně jít v Brně, když nemohu určit rostlinu?

    Dobrý den, zakládám si herbář a nemohu určit jednu rostlinu. Existuje nějaký odborník v Brně, za kterým když příjdu, ochotně mi s tím pomůže?

    Další informace