• Co jsou to vůbec odbory ? Kolik je v ČR odborů? Jaké mají webové stránky ? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Co jsou to vůbec odbory ? Kolik je v ČR odborů? Jaké mají webové stránky ?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Co jsou to vůbec odbory ? Kolik je v ČR odborů? Jaké mají webové stránky ?

 • Tetování-webové stránky  Další informace


  Hledám dobré webové stránky - ke každé odpovědi dejte prosím nějaký odkaz na určitou otázku  Další informace


 • Znáte nějaké americké webové stránky, něco jako je u nás IDOS? Na vyhledávání autobusových spojů po USA.  Další informace


 • Neznáte nějaké zahraniční webové stránky které prodávají chytré telefony nevnější nezů v ČR?

  Přesně se jedná o HTC Desire 516, našla jsem na doporučení kamarádky aliexpress.com

  Další informace


 • Webové stránky - nejdou - proč?

  To jsou ty Webové stránky co jsem chtěl na nich poslechnout tu hodbu a nejde to.Proč??

  Další informace


  Webové stránky

  Ahoj chtěla bych si vytvořit stránku. Chci aby jste mi tu napsaly co nejvíc stránek (Webnode atd.) na kterých se dají vytvořit vlastní stránky D Chci aby se tam dala vybrat barva nebo obrázek na pozadí stránky, nahoře uprostřed bych si dala obrázek který chci, menu bych si dala kam chci, anket kolik jen chci, fotogalerie... atd a aby bylo přehledné kde co má být. Zkoušela sem web na Blog.cz a musím řříct že pěkná blbost. Vůbec tomu nerozumím. Takže prosím napište co vše znáte a co je podle vás nejlepší? ) děkujiDoplňuji:prosíím , znám akorát Blog.cz, Blogger, Webgarden a Webnode ale to se mi nelíbí...):/ :)

  Další informace


  Pokud chci dát na mé webové stránky obrázek z internetu potřebuji na to nějaké povolení?

  Obecně řečeno ano - každý obrázek má někoho, kdo je oprávněn nakládat s autorskými právy. A pokud tento člověk obrázek (text...) neuvolní pro použití, nemáš právo dané dílo jakkoli použít.-)Proč si nevytvoříš obrázek vlastní?

  Další informace


  Pod kterou jurisdikci patří webové stránky?

  Dobrý podvečer, jak je to s trestní odpovědností majitelů/správců/autorů webových stránek? Chápu, že weby s českou koncovkou .cz nesmí například nabízet prodej otroků, služby nájemného vraha nebo nelegální kopie filmů. Co když se však takový web formálně nachází kupříkladu v Somálsku, jeho adresa končí na .so a nabízí nejen otroky a vraždy, ale i poslední hollywoodský velkofilm?Samozřejmě vím, že adresa domény je jedna věc, lokace serveru druhá a osoba majitele domény třetí. Představme si tedy situaci, v níž:Fyzická osoba s mongolským občanstvím nabízí na webu s mezinárodní doménou .info s hostingem na tureckém serveru obsah v ČR nelegální. Jakým zákonům takový obsah podléhá, respektive kdo by dotyčného Mongola případně mohl hnát k právní zodpovědnosti?A pokud bude někdo s českým pasem nabízet podobně mezinárodně obsah nelegální v některém státě, kupříkladu v Portugalsku, na stránkách s maďarskou doménou .hu?

  Další informace


  Neúplné zobrazení webové stránky  Další informace


  Neznáte nějaká populární smooth tlačítka na webové stránky?

  Doplňuji:Děkuji, moc jste mi pomohl, ale teď si z toho nemůžu vybrat, co je lepší...

  Další informace


  Nefunguje mi internetový prohlížeč, kromě jedné webové stránky

  Dobrý den, netušíte v čem by mohl být problém? Připojení se mi ukazuje normálně plný signál, jako vždy, ale když otevřu prohlížeč (Fox, Explorer, Chrome) tak mi to ukazuje, že internet nemohl stránku najít, jediná stránka, která mi jde načíst je facebook.com Netušíte čím by to mohlo být? Vyzkoušela už jsem všechno možné. Děkuji

  Další informace


  Lze publikovat webové stránky na svůj vlastní server?

  Ahoj, ve škole jsme si říkali, že jsou 2 možnosti, jak publikovat vytvořené webovky:1)Pomocí freehostingů - veřejných serverů ( a href"http://www.webzadarma.cz" rel"nofollow" www.webzadarma.cz /a ,... ) - šeredná doména2)placený hosting - platím za doménu a hosting službyAle na internetu jsem našel TŘETÍ způsob:3)Vytvořit si vlastní server a nahrát na něj svoje webovky viz. a href"http://flamendr.cz/jak-vytvorit-vlastni-webovy-server/" rel"nofollow" http://flamendr.cz/ hellip /a MOJE OTÁZKA:Ještě jsem to nezkoušel, protože se mi to zdá moc jednoduché ,jak to píšou zde a href"http://flamendr.cz/jak-vytvorit-vlastni-webovy-server/" rel"nofollow" http://flamendr.cz/ hellip /a . Pokud by to fungovalo, proč to teda neudělá více lídí? Vždyť pár html souborů nejsou vůbec náročné na paměť.Chtěl bych se vás zeptat máte s tím někdo zkušenosti? Je lepší využít třetí možnost nebo ne? Poškodí to nějak můj počítač nebo to nějak negativně ovlivní chod mých webovek?

  Další informace


  Jak mám udělat webové stránky zdarma?

  Na pasivní stránky stačí se naučit HTML a CSS.Nemusíte ani kupovat literaturu, tady najdete vše potřebné: a href"http://www.jakpsatweb.cz" rel"nofollow" www.jakpsatweb.cz /a

  Další informace


  Jak je nejlepší dělat webové stránky ?

  Tabulkovým layoutem, pozicováním....Kdo má zkušenosti a má za sebou pár stránek...A taky sem se chtěl zeptat v jakým programu, já třeba dělám v Netbeansu, co na něj říkáte ?Doplňuji:krispin: s tím co píšeš zkušenosti nemám, zatím zkouším dělat s CSS, já vim, není to těžký, jen jsem se chtěl zeptat co je nejlepší a nejmodernější...)

  Další informace


  Internet funguje ale nejdou webove stranky  Další informace


  Co stojí výroba webové stránky jako je lide.cz, libimseti? Výroba grafiky, redakčního systému a dále.

  To je velice různé, od nízkých desetitisíců až po statisíce.

  Další informace


 • Transexualita a webové stránky

  Dobrý den.Potřebovala bych odkaz na opravdu seriozni stranky o transexualitě,kde se dá diskutovat a taky se dočíst o tom,jak na tuhle věc jít.Podle doktorů.

  Další informace


 • Jaké webové stránky máte nejradši?

  Odpovědi.cz :D

  Další informace


 • Jak oslovovat v dopise či mailu vedoucího odboru, má-li ještě titul Ing.? Vedoucí, či inženýre?

  Pokud bych byl jeho podřízeným, oslovoval bych ho pane vedoucí . Pokud by nadřízeným nebyl, pak pane kolego (při rovnosti postavení), nebo pane inženýre .

  Další informace


  Existují webové stránky s jednorázovými brigádami?

  Já bych chtěl v 15 makat o víkendech a někdy i po škole ale někdy v týdnu to prostě nestíhám a o víkendech nikdy není jisté jestli budu doma nebo ne a tak bych chtek si vždy najít nějakou brigádu třeba jen na ten víkend a pracovat tam a pak bych příští týden jel třeba na chatu a to by bylo ok.dekuji předem

  Další informace