• Co k 56 narozeninám pro tátu? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Co k 56 narozeninám pro tátu?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Co k 56 narozeninám pro tátu?

 • Květiny k narozeninám pro pány?  Další informace


  Hledám svého tátu  Další informace


  Dárek puberťačce k 18. narozeninám  Další informace


  Dárek pro dědu k 75. narozeninám  Další informace


  Co mám vyrobit mamce k narozeninám?  Další informace


  Co koupit k narozeninám  Další informace


  Chci manželce k narozeninám koupit diamant,ale ....  Další informace


  A zase to jidlo . ! Honi me mlsna. Nejake tipy na rychle pohosteni pro me , ci pro navstevy ? Dik. -iv-  Další informace


 • Dobrý den. Chtěl bych se Vás zeptat, co je výhodnější jak pro zaměstnance, tak i pro zaměstnavatele.

  Chtěl bych se zaptat, zda je lepší dohoda o pracovní činnosti nebo dohoda o provedení práce. tuším, že se to tak jmenuje. Mám v obchodě na brigádě holčinu, kterou bych si chtěl vykázat v nákladech. Měsíčně mi odpracuje cca 120 hodin s výdělkem kolem 12 tis. ona sama je OSVČ. Takže odpadá placení soc. a zdrv. Může mi prosím někdo poradit co je v tomto případě nejvýhodnější pro obě strany? Děkuji

  Další informace


 • Neopouštěj staré věci pro nové/možná mají paměť jako slonové. Jsou pro vás staré věci vzpomínkou, pokladem, či veteší?

  Určitě jste poznali kousek jedné známé písně. 1. Dají se slova považovat za pravdivá?John M. Keynes Pro lidi není obtížné přijmout nové myšlenky, ale zapomenout na staré. 2. Jeden z pohledů na historii, události, které se staly.Frederic William Maitland Nejdůležitější pro historii není, co se stalo, ale co o tom lidé soudí nebo říkají. Obrázek a href"https:/ixabay.com/cs/dobro%C4%8Dinn%C3%BD-bazar-agrobazar-151190/" rel"nofollow" https:/ixabay.com/ hellip /a

  Další informace


 • Kde sehnat nějaký dobrý wellness pobyt pro otce k 50. narozeninám na cca 5 dnů - polopenze, masáže, léčebné kúry apod.

  cena do 8.000,- , termín říjen

  Další informace


  Doporučíte mi boty, které mám koupit synovi k narozeninám?

  Syn bude mít narozeniny a chtěla bych mu koupit tenisky. Má rád značku Nike. Cena do 2500,-Za měsíc mu bude 15

  Další informace


 • Drivery pro MB P5GDC pro  Další informace


 • Poraďte prosím, co koupit synovi k 39. narozeninám, má snad všechno, nic mě nenapadá. Děkuji

  Kupte mu dárkový kupón na nějaou adrenalinovou záležitost/let balonem,vyhlídkový let apod./nebo na něco relaxačního/např.nějaký druh masáže/ nebo permanentku do fitka,na plavání,pěknou knihu která by ho zajímala atd.

  Další informace


  Je tohle podle vás dobrý dárek mamce k narozeninám?

  Mamka si přeje nové dveře do bytu a také nové venkovní dveře.Já bych ji chtěl přispět na účet částku ve výši 8.000 Kč. Na spořícím účtě mám 13.600 Kč. Můj měsíční příjem za měsíc leden byl 11.200 Kč a moje výdaje za téže měsíc činily 9.200 Kč. V tomto měsíci očekávám zisk o přibližné hodnotě 5.000 Kč.Myslíte si, že toto je vhodný dárek pro ni a pro naši rodinu? Jakou částkou byste mi doporučili přispět?

  Další informace


  Jaký dárek si mám vybrat k 15. narozeninám?

  Zdravím,za měsíc mi bude 15. Mám za úkol si vybrat nějaký dárek. Problém je v tom, že nevím jaký.Mám ráda hudbu a sport. Móda mě nezajímá a elektronika mě neovládá. Cena by neměla přesáhnout 700Kč.Budu ráda za jakýkoli nápad.

  Další informace


  Co udělat pro holku k narozeninám?

  Kamarádka bude mít narozeniny a říkala že nechce žádný dárek že to nemá ráda, ale příjde mi to trochu blbý, našlo by se nějaké alternativní řešení, co bych pro ni mohl udělat?

  Další informace


  Co koupit synovi k 15 . narozeninám ?? Finance nerozhodují ..(K svátku dostal iPhone 4 ) Má rád elektroniku..

  Ten Váš syn se má.Jen k jmeninám takový dárek.No,co vám poradit?Finance nerozhodují,kupte mu letadlo.Veškerý ovládání samo elektronické.

  Další informace


 • Syn by rád k narozeninám agar. Ale prý čistý...

  Syn by rád k narozeninám agar. Ale prý čistý, ne kuchyňský. Rád by něm zkušebně pěstoval nějaké plísně nebo co... Dá se to někde pořídit? Díky za rady!

  Další informace


 • Je dobrý dárek k narozeninám doplňky stravy zlepšující paměť a zvyšující energii a vitálnost?

  Doplňky stravy k narozeninám

  Další informace