• Co mám dělat když mě praskla cévka v oku a skoro celou horní část oka mám červenou ale vidím dobře na oko (pravé). - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Co mám dělat když mě praskla cévka v oku a skoro celou horní část oka mám červenou ale vidím dobře na oko (pravé).. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Co mám dělat když mě praskla cévka v oku a skoro celou horní část oka mám červenou ale vidím dobře na oko (pravé).

 • nejde mi webka na omegle nevite co stim... sebe vidim ale ostatni ne a oni me taky ne :(  Další informace


  Věříte že Magické oko opravdu čte myšlenky? http://www.horoskop.cz/zabava/ magicke-oko/  Další informace


  Take vas tak maji radi kamaradi ? Vcera jsem sla pres mesto , vidim kamarada , ten se rozbehl .. ale ne ke me , ale na  Další informace


  Souhlasíte s tím, že kuřácká část v restauraci je jako čurací část v plaveckém bazénu?  Další informace


  Jste zastánci toho, co oko nevidí, ale srdce nebolí?  Další informace


 • Když na kapotě auta vidím 4x4, ať dělám co dělám, stále vidím 4 kola, jak je to možné, to neumím počítat?  Další informace


 • vidim okolo sebe krásné zrekonstruované domy,ale jak je to doopravdy?  Další informace


  Co mám dělat, aby soused předložil důkaz o vlastnictví pozemku?  Další informace


 • Bodava bolest v oku  Další informace


 • Vidim dobre? Opravdu si mohu koupit virus Zika?

  Oprvdu si mohu zakoupit virus Zika?? a href"http://www.lgcstandards-atcc.orgroducts/all/VR-84.aspx?geo_countryes history" rel"nofollow" http://www.lgcstandards-atcc.o rg/ hellip /a

  Další informace


 • Mám Notebook s Win 8, RAM 8 GB, 2,4 Procesor, Nvidia GeForce 635M 2GB, ale seká se tu skoro každá hra, pomůžete prosím ?

  Mám Notebook s Win 8, RAM 8 GB, 2,4 Procesor, Nvidia GeForce 635M 2GB, ale seká se tu skoro každá hra, např. Minecraft, myslím si, že je to kvůli tomu Win 8, pomůžete prosím, co s tím ? :)

  Další informace


  Jak v programu TypeTool 3 dělat vnitřní oka písmen?

  Potřebuji si vytvořit vlastní font, TypeTool 3 pracuje perfektně, ale nemohu přijít na to, jak udělat vnitřní oka u písmen jako o, p, a, d, b atd.Vždy když dokončím písmeno, tak kliknu pravým a vyberu curves to true type což vždy funguje jen u prvního vytvořeného písmena, aby to udělalo vnitřní oko, ale u dalších už ne. Přesto že pentoolem vnitřní oko vytvaruji, písmeno se stejně vybarvý celé bez ohledu na oko. Nevíte, čím to je a co dělat?

  Další informace


 • Jaký je rozdíl mezi celou předběžného zadržení, vazební celou, věznicemi s dohledem,dozorem,s ostrahou zvýšenou ostrahou

  Tak především v komfortu.Na cele předběžného zadržení,smite přijímat naštěvy,telefonovat atd.Vazební celou-utrum.Věznice se zvýšenou ostrahou tak tam posílají masové vrahy a ty těžke případy.Třeba jen na rok a půl a taky jde o komfort,jako jsou vycházky,denní režim,volnočas a vlastníte jednu celu...

  Další informace


 • Proč stromy z okna, které vidím i když nefouká vítr, tak jsou ohnuté jejich nahoře větve?

  Proč stromy z okna, které vidím i když nefouká vítr, tak jsou ohnuté jejich nahoře větve, ale nezlomené, ohnuté oni si zvykli na vítr a i bez něj jsou ohnuté?

  Další informace


 • Co označuje toto gesto: údery otevřenou dlaní jedné ruky na horní část druhé ruky semknutou v pěst ?!

  Za mejch mladejch let se tímto gestem signalizovalo jestli by to náhodou nešlo.Dámy jstě prominou ale já tím myslím takové to domácí píchání.

  Další informace


 • Syn se šťouchl o větev do oka, má zarudlé bělmo a má mlhavé vidění, mám s ním jet na pohotovost?

  Syn se šťouchl o větev do oka, má zarudlé bělmo a má mlhavé vidění, mám s ním jet na pohotovost?

  Další informace


  Mamce se udělal na oku..

  na bělmu takový jakoby světlý vřídek a zacal jí tlačit co to může být?

  Další informace


  Když zavřu oko tak mě občas v koutku něco jako by bodne, ale nebolí to. pomůžou mi oční kapky?

  Když zavřu oko tak mě občas v koutku něco jako by bodne, ale nebolí to...ALe když si to oko prohledám tak tam nic spadlého není..Do tohoto oka si kapu oční kapky..Myslíte si že mi to pomůže?

  Další informace


  Když vidím špatně, kolik mám dioptrií?

  Dobrý den, vidím špatně do dálky, mažou se nápisy, cedule...............

  Další informace


 • Mám pejska srnčího ratlíka a v pravém oku mu začalo vylejzat něco jako blána a je to červený, nevíte prosim co to je?

  Dobrý den, chci se prosim vás zeptat, má pejska srnčího ratlíka a ono mu dneska ráno v pravém oku začalo vylejzat něco jako blána a je to červený, nevíte prosim vás co to je, a jak se toho zbavit??

  Další informace