• Jaky je vas recept - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jaky je vas recept. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Jaky je vas recept

  • Nemáte nejaký lehký recept třeba na nejaký sladký placičky?



    Další informace


    Babský recept na bolest v krku



    Další informace


  • Jaky recept na kapra



    Další informace


  • Máte odzkoušený recept na perníčky(k 14-ti dennímu uležení)?

    Prosím opravdu o odzkoušený recept, podle kterého pečete každoročně,.. Letos perníčky budu dělat poprvé, tak chci opravdu odzkoušený recept, koukala jsem již po netu, ale v diskuzích jedni chválili, druzí si stěžovali, že je těsto netvárné, mazlavé atp. i po uležení.Pokud je něco, na co bych si měla dát případně pozor, tak mi to také prosím napište, nechci to pokazit.Předem moc děkuji.Doplňuji:Ještě se optám, jsou opravdu k 14-dennímu uležení? Radši se ještě ptám. :-)

    Další informace


    Marcipán - recept

    Poradíte mi na něj nějaký dobrý recept a postup?

    Další informace


    Nemá někdo recept na výborné wafle?

    Chtěla bych si doma udělat pravé nadýchané wafle a nedaří se mi to...

    Další informace


    Máte někdo zaručený recept na super langoše?

    Zkoušela jsem ho mockrát udělat od základu sama,,ale fakt doporučuji koupit zmražený polotovar, tedy zmražené těsto už ve tvaru langoše,,,no a pak stačí doplnit suroviny podle chuti,,my jsme cibuloví, takže cibule, já kečup, manžel tatarku, já nivu, manžel eidam,,ale existuje více možností, co přidat,,záleží na chuti. Vlastně si tam můžete dát vše co máte ráda, případně to co je po ruce atd..,,,

    Další informace


    Jaký je recept na lívance ?

    A jaký je rozdíl mezi těmi malými lívanci a těmi velkými co jsou oblíbené v USA ?

    Další informace


    Hledám recept na slaný koláč s cibulí,slaninou a jablky. Před rokem 89 vyšel v ruské BURDĚ. Nevíte?

    Do těsta se přidávalo bílé víno, náplň byla z uvedených surovin, zalévalo se to šlehačkou s vejci. Nevím přesný rozpis.

    Další informace


    Máte někdo recept na zapečené těstoviny se slaninou?

    Slaninu bych v těstovinách nekazil. Ty bych si dobře uvařil aby nelepily, přiměřeně podle chutí ochutil kořením a slaninu si samotnou opekl a následně bych vše prostřednictvím zubů a žaludku smíchal.

    Další informace