• Co mám dělat mamka a její přitel mi pořád říkají že jsem hubená(oni sami jsou tlustí!!)co mám delat aby přestaly? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Co mám dělat mamka a její přitel mi pořád říkají že jsem hubená(oni sami jsou tlustí!!)co mám delat aby přestaly?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Co mám dělat mamka a její přitel mi pořád říkají že jsem hubená(oni sami jsou tlustí!!)co mám delat aby přestaly?

 • Také máte pocit,že tlustí nebo tlustší lidé (prostě že vypadají objemně) jsou ukecanější jak hubenější lidé?  Další informace


 • Chtěla bych zeptat.. Mamka má dluh na elektřině a má jí odpojenou..  Další informace


 • Z ničeho nic mi přestaly fungovat sluchátka, kde může být chyba? Zapojené jsou ve správný zdířce, ale nic není slyšet.  Další informace


 • jste hubená , tlustá nebo střední

  já jsem hubená

  Další informace


  Když mám vína ve skleněnejch lahvích, tak ona ještě zrajou a zlepšuje se jim chut?

  Ale to bych je musel mít v chladným sklepě že? A ono to zlepšování stářím neplatí u všech vín že?

  Další informace


 • Říkají, že jsem malá, ale já si to nemyslím. Jaký mate názor vy? Je mi 15 a výšku mám 155 cm.

  Nejsi malá, jsi tak nějak akorát na to, aby to byla v životě výhoda :) My muži máme rádi menší ženy, jsou nám sympatické a cítíme se s nimi dobře, vzbuzují v nás ochranitelský pud a pocit, že jsme páni tvorstva. A máš navždycky zajištěné téma k hovoru :)

  Další informace


 • Jak jednou provždy docílit,aby radnice přestaly být tučnou pokladnou pro kmotry?

  skutečná transparence hospodaření-zveřejňování smluv mezi obcemi a podnikateli apod.

  Další informace


 • Miniaplikace - přestaly jít miniaplikace na plochu  Další informace


 • je spravedlivé že doplácíme na vězně a oni si jen užívají?neměli by ve vězení pracovat a ten pobyt si zaplatit sami?

  Oni by i pracovali, ale práce není ani tam! Byla bych pro, aby si pobyt platili.

  Další informace


 • Vadí mi že mamka to dělá s přítelem

  vadí mi že mamka má sex s přítelem. co s tím mám dělat???

  Další informace


 • Jaktože jsem nikdy neviděl, že by si nějakej hráč během fotbalovýho utkání zavazoval tkaničku, oni se jim nerozvazujou?

  no asi se nedívás na fotbal,zavazují si je běžně

  Další informace


 • Má ještě smysl pátrat po mimozemských civilizacích, když je téměř jisté, že ony samy o oficiální kontakt nestojí?

  Tolik nahlášených setkání nemůže být jen podvod, takže zbývá, že se nám (zatím) veřejně či oficiálně představit nechtějí, pokud to již neudělali a vlády významných zemí to neznámo proč tají.

  Další informace


 • Přítel sedí, co mám zatím dělat já?

  Holky (chlapi).. jsem na MD. Co děláte, když nic neděláte? Jak trávíte den, když vám není po boku milovaný polovička?

  Další informace


  Nemám žádné kamarády, ani ve škole, ale oni vždy pokecaj a jdou za někým jiným, já jsem třeba jediná kdo nemá dvojci ...

  co mám dělat jak si je mám najít?

  Další informace


  Co mám udělat, aby boty přestaly zapáchat?

  Byl jsem na výletě, pršelo a nateklo mi do bot. Už jsou usušený, ale pořád zapáchají. Byly dokonce v pračce, v mražáku..Zkrátka jsme to hledali, vyzkoušeli některé z rad, ale nic z toho nepomáhá.Neporadí mi někdo prosím, co ještě vyzkoušet?

  Další informace


 • mamka - pomoc!

  Ahoj, mám trápení.. Všimla jsem si, že moje mamka je už cca rok pořád unavená, když příjde z práce tak leží a spí (nemá až tak fyzicky náročnou práci), je malátná, nemá chuť k jídlu, zhubla a je jí pořád zima. Bude jí 47, skrz menopauzu to podle mě není a bojím se, že má nějakou nemoc, jenže ona se nenechá dokopat k doktorovi a nechce to řešit. To, že se změnila si všimlo více lidí v jejím okolí. Budu ráda za cokoliv, co napíšete.

  Další informace


  Spálila jsem si záda, teď je mám už normálně hnědé, ale na dotek jsou pořád bolestivé. Nevíte někdo proč? Nebo co dělat?

  pockat jeste par dni ...nebo pouzit treba panthenol je volne prodejny v lekarne ...Doplňuji:jinak jeste mala rada nebyt takova citlivka vzdyt kazdej vi ...ze za krasu se plati ..nebo za blbos* no to je jedno pouzivat kremy na opalovani a po opalovani nebyt na slunci dele nez je zdravo ...

  Další informace


  Proč jsem tak hubená??

  Je mi 14, měřím 165cm a vážím 39 kg...jím uplně normálně, ale jdou mi vidět kosti i žebra a břicho mám moc ploché...jakto že jsem tak hubená když se i přejídám? Ani nezvracím nic...nemám něco zrychleného v těle? Nebo tak nějak??

  Další informace


  Mamka má problém se zimou na rtech, jak se toho zbavit?

  Opary na rtu se tvoří zpravdila tehdy, když má člověk oslabenou imunitu, také nedostanek některých vitamínu a minerálů. Záleží ovšem, zda opar není předzvěstí nějaké choroby.Čtěte více v odkazu Opar dokáže potrápit. Víte, jak se ho zbavit? a href"http://www.spektrumzdravi.cz/opar-dokaze-potrapit.-vite-jak-se-ho-zbavit" rel"nofollow" http://www.spektrumzdravi.cz/ hellip /a Léčba oparuLéčit opar můžeme klasickými přístupy nebo zahájit přírodní léčbu, případně léčbu potravinovými doplňky. -Z osobní zkušeností. Pomáhá pravidelné užívání Pngaminu. ,. Je několik druhů - např. Bifi, s inulinem - posilují i střevní miklrofloru, obsahují vedle vitamínu B i minerály, potřebný zinek, který urychluje léčení oparu. Poraďte se v lékárně.více v již uvedeném odkazu.

  Další informace


  Co mám dělat když jsem hubená ale mám tlusté prsty na rukou :( ?

  Přestat na to myslet

  Další informace