• Co musí člověk znát, aby rozuměl světu, kromě světa z pohledu fyziky? Byl bych rád, kdybyste mi napsali třeba 10 slov. - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Co musí člověk znát, aby rozuměl světu, kromě světa z pohledu fyziky? Byl bych rád, kdybyste mi napsali třeba 10 slov.. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Co musí člověk znát, aby rozuměl světu, kromě světa z pohledu fyziky? Byl bych rád, kdybyste mi napsali třeba 10 slov.

 • Koupili byste si lístek do dětství tam i zpět? Co byste udělali, kdybyste se do dětství vrátili třeba jen na chvíli?  Další informace


  Když píšete otázku , čtete po sobě co jste napsali?  Další informace


  Kdybyste se mohli jeden den probudit jako někdo jiný, kdo by to byl?  Další informace


  Kdybyste mohli mít jenom jednoho potomka, chtěli byste aby to byl kluk a nebo holka?  Další informace


  Kdo nemá rád zvířata nemá rád lidi. Souhlasíte s tím?  Další informace


 • Musí znát dispečer řízení letového provozu technická data jednotlivých letadel?  Další informace


 • Jaké podmínky musí splnit člověk, aby se o něm dalo říct, že umí dobře hospodařit s penězi?  Další informace


 • Jednou jsem slyšel, že bratři Grimmové, kromě pohádek napsali i nějaké krimi, je to pravda?

  Bří Grimmové sbírali legendy, pověsti, pohádky, německou mytologii. Navíc patří k zakladatelům germanistiky.Nevím, že by napsali nějaké krimi příběhy. Názor vznikl možná z toho, že jejich pohádky nebyly takové, jaké známe dnes. Šlo většinou o hororové příběhy. Dříve byly pohádky totiž určené dospělým, nikoliv dětem, a proto hrůzostrašnost tolik nevadila. U některých příběhů tuhne krev, takže jsou to pohádkové horory . Až po smrti Grimmů se začaly pohádky upravovat do dnešní podoby.Poznámka: Ještě dnes se dají sehnat jejich neupravené pohádky.Ale pozor! Jsou prý depresívní, a opravdu hrůzostrašné.

  Další informace


 • Napsali jste někdy něco do Knihy přání a stížností?

  Doplňuji:Není povinností ji mít na prodejně. Dříve na prodejnách byly.

  Další informace


  Kolikrát musí průměrný člověk nakoupit u Vietnamců, aby pochopil, že opět prohloupil?

  Já u Vietnamců nakupuju a ještě jsem neprohloupila.Kupuji s tím, že je to na jednu sezónu, ale ještě ani jednou mivěc zakoupená u Vietnamců nevydržela méně než ± 5 let.Na rozdíl od „značkových výrobků“, které mi vždy spolehlivěodešly těsně po skončení záruky.

  Další informace


 • Umíte mi prosím někdo říct velmi jednoduše, co člověk musí splnit aby získal titul Mezinárodní mistr v šachu?

  Kolik partií, vítězství atd ...

  Další informace


 • Kolik musí člověk vypít plechovek CocaColy, aby se otrávil kofeinem?

  Smrtelná dávka kofeinu 52mmol.Jedna plechovka (0,33l) obsahuje 33mg kofeinu.M 194,19 g/mol.Počítala jsem to: m n * Mm 0,052*194,19 10,1gto jsem vydělila 0,033g a vyšlo mi skoro 306 plechovek.Jistá Američanka se prý předávkováním Coly (resp. kofeinu) otrávila. Přijde mi to jako nesmysl, aby člověk vypil 306 plechovek. Vžyť je to přes 100 litrů. To by dřív selhaly ledviny a játra. Kde jsem se upočítala? Děkuji za odpovědi.

  Další informace


  Jak se dá vypočítat pružnost podlahy a které věci je nutné znát, aby to bylo možné vypočítat?  Další informace


  Dá se nějak spočítat z datumu jaký to byl tenkrát den? Pro pochopení: 31.3.1990 = sobota. Chci znát postup, ne aplikaci

  Není to snadné používá se tvz Zellerův algoritmus. Viz odkaz.

  Další informace


  Co musí člověk udělat, aby byl oslovován Maestro?

  Takové oslovení se zřejmě nejvíce využívá v hudbě. Je to tedy snadné. Stačí se stát uznávaným virtuosem na libovolný nástroj.

  Další informace


  Co bych měl všechno znát a chápat pro to, abych mohl být teoretický fyzik?

  Vystudovat MFF Univerzity Karlovy, obor teoretická fyzika. IQ nad 160 by se hodil. a href"https://www.mff.cuni.cz/studium/bcmgr/ok/f1b4.htm" rel"nofollow" https://www.mff.cuni.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Jak byste napsali tato dvě spojení? Nemůžu se rozhodnout...

  Píšu smlouvu o vypořádání majetku a pořád nemůžu přijít jak správně napsat tyhle dvě spojení: na Obecním úřadu nebo na Obecním úřadě ?a pak: na Lánech nebo v Lánech ?Děkuji za pomocDoplňuji:quentos: Takže nejlepší by bylo napsat na Obedním úřadě Lány je to tak? a vyhnula bych se tak předložce, protože u nás se právě říká na Lánech )Díky pánové! )

  Další informace


  Co vsechno musi clovek udelat, aby mohl letat helikopterou?

  Dobry podvecer. Uz nekolik let snim o tom, ze budu letat se zachranarskou helikopterou (Krystof). Jenze co jako pilot bych musela splnovat mi uz nikdo nerekl. Nevi to nekdo z vas? Dekuji

  Další informace


  Co je logičtější, jednodušší, levnější z pohledu státu? Nařídit zaměstmavateli, aby zaměstnal, nebo vyplácet dávky ?

  Tím, že jsem 4 roky na důchodu moje hodnota na trhu práce logicky klesla, protože v mém oboru se technologie vyvijí rychle.Dnes se třeba CNC stroje neprogramují, že by se psal kód pro pro pohyb supporů s nástrojem nebo obráběcí stůl s obrobkem, dle konstrukce CNC obrábějícího stroje, ale vezme se výkres v CADu a CAM systém již vygeneruje dráhy sám a dokonce je i optimalizuje pro šetření nástroje a rychlosti obrábění u serióvé výroby.Samozřejmě nějaké dílenské programování zůstalo, nastavení korekcí pro nástroj vlivem opotřebení (zlomil se vrták, zkrátil se a znova nabrousil a zadala se do CNC programu nová hodnota délky nástroje)Pokud se někdo vyučil, třeba pekařem, tak má o proti mě výhodu, že chleba se peče furt stejně, jen se tam dnes dává jen víc eček a kyne to rychleji.Co bude se mnou pracák dělat, když mě sociálka zbaví důchodu, vlivem vládních škrtů ?

  Další informace


 • Kolik musí člověk ztratit zubů, aby dostal nárok dostat od pojišťovny na nové umělé zuby či vyndávací protézu?

  Nebo kolik je minimum zubů, které k tomu stačí mít?

  Další informace