• Co s exekutorem? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Co s exekutorem?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Co s exekutorem?

  • Vystehovani exekutorem



    Další informace


  • Exekuce - s exekutorem se nelze dohodnout



    Další informace


    Blokace uctu exekutorem



    Další informace


  • Z čeho má žít povinný? Ze mzdy je mu sražena částka a na účet mu přijde zůstatek a ten je mu opět zabaven exekutorem?



    Další informace


  • Jak postupovat, abych získal zpět ŘP, který mně zadržel exekuor kvůli nezpalcení alimentů?

    Alimenty mám zaplacené až několikrát přeplacené, ale exekutor na moje dopisy nereaguje, letos v únoru to byl rok, co mi ho zadržel.Původní dotazJak postupovat k navrácení ŘP zadržený exekutorem za neplacení alimentů?

    Další informace


    Co s exekutorem?

    Vzala jsem si exekutora na dlužníka,se kterým jsem podepsala smlouvu více jak před 6 měsíci.Do dnešní doby exekuci neprovedl.Mobil mi nebere,na emaily neodpovídá,v kanceláři sekretářka pokaždé řekne,že je na dovolené,spíš mi přijde že se nechá zapírat.Zálohu jsem mu zaplatila hned při podpisu smlouvy.Mohu si na něj někde stěžovat?

    Další informace


    Je možné použít notářský soupis majetku k ochraně před exekutorem?

    Exekuce se týká syna,který se mnou nebydlí a má shodnou adresu v OP.

    Další informace


    Mám exekutorem blokovaný účet,zaměstnavatel i když poslal na ex část mzdy,zbytek výplaty mi poslal na blokovaný účet,na

    který se nedostanu.Mluvil jsem s exekutorem,ten říkal,že to tam posílat neměl.on své peníze dostal.Nemám tudíž žádné peníze pro svoji rodinu,nemám z čeho platit úvěr bance,hypotéku,školku.Svoji chybu nechce uznat,musel jsem si vzít i dovolenou,nemám se jak dostat do práce.Co s tím?díky

    Další informace


    Jak zjistit kdo je exekutorem určité nemovitosti, případně co se s ní bude dít?

    Dobrý den,můžete mi poradit v následující věci? Našla jsem na katastru nemovitostí dům, který jsem si vždycky přála koupit. Je u něj vložena informace, že je na něj uvalena exekuce. Může se stát, že nemovitost půjde do dražby, které bych se chtěla zůčastnit. Jak ale zjistím, kdo je exekutor, abych se mohla zeptat na víc informací? Nezajímá mě důvod exekuce, nic takového.Pouze v jaké fázi je celá ta záležitost. Přece není řešení každý den hlídat dražby na internetu,taky se to může táhnout roky....Poradíte někdo,jak zjistit tuto informaci? Předem díky

    Další informace


    Prosím dá se s exekutorem domluvit na splátkách nebo rovnou zabavuje?

    Přišla jsem o práci a dostala se do dluhů.vyhrožují exekutorem.dá se domluvit na splátkách?

    Další informace