• Co se může stát člověku, kterej veřejně uráží hlavu sousedního státu? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Co se může stát člověku, kterej veřejně uráží hlavu sousedního státu?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Co se může stát člověku, kterej veřejně uráží hlavu sousedního státu?

 • Jak chápete přirovnání člověka k palmě z arabského přísloví: Datlová palma musí mít nohy ve vodě a hlavu na slunci?  Další informace


  Hledej hlavu  Další informace


 • Kolik mě může stát výjezd hasičů, aby mi sundali sníh ze střechy, který může někoho zranit a jak často je můžu volat?  Další informace


  Jak zapusit hlavu pulkulaty sroub do plechu  Další informace


  Dům který je 3m pod úrovní sousedního pozemku je vystaven tlaku této zeminy má soused povinnost postavit ochrannou zeď?  Další informace


 • Myslíte, že tzv.romská ne/otázka je věcí toho kterého státu? Nebo že se do věci může či má plést i stát jiný, potažmo EU

  Doplňuji:Mám na mysli separaci . Byla o tom dnes diskuze v radiu.

  Další informace


 • Divili by se ve vykupne zlata, kdybych tam přinesla dvoukilovou zlatou hlavu krista?

  Vzali by mi to bez problému?

  Další informace


 • Zdravím,mám dotaz: může starosta stáhnout své vlastní odstoupení z funkce,které podal na veřejné schůzi a je i v zápisu?

  Když ho může podat, může ho i odvolat. Od toho je tam rada.

  Další informace


  Jak může pár cizích lidí rozhodovat o cizím státu?

  Kromě toho tedy, že stát je ohraničené území národ,a je hlavou státu prezident, pak je tu nějaká vláda (tvořena nějakou politickou stranou nebo více stranami) a ústavní soud. Pak jsou tu nějaké instituce, které mají své majitele a zaměstnance. Když někdo dluží státu, komu to vlastně dluží? Je někde v ústavě, kdo je tím státem a kdo už ne?(omluvte mou neznalost, asi jsem nedával pozor při výuce občanské nauky). :-)A pokud se změní strana, tak je potom stát někdo jiný (např. Babiš místo Sobotky)? :DA EU má neomezenou moc řídit tyto státy? A když neposlouchají, pokutovat je, nebo vojensky napadnout?

  Další informace


  Co přesně se dá použít za paragraf, když někdo neustále napadá a uráží jiného člověka ve virtuálním světě?

  Platí pro internet, ať už co se týče e-mailu, komunikace v nějakém tom diskuzním fóru, na Facebooku či třeba v multiplayer online hře, stejná pravidla a zákony jako pro realitu? A co konkrétně by takovému člověku hrozilo?

  Další informace


  Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda je možné dostat od rodného státu mého muže (není Čech) pas, když jsem jeho manželka?

  dekujiDoplňuji:dekuji za odpoved a ta zeme j etunis,snazila jsem se to najit na internetu ale marne-(

  Další informace


 • Co mám dělat, když mi bývalý manžel vyhrožuje smrtí atd.?

  Co mám dělat, když mi bývalý manžel vyhrožuje smrtí, má papíry na hlavu, nic se mu prý nestane a policie mi řekla, že pokud mi dosud nic neudělal, tak nemohou nic dělat?

  Další informace


 • Jak (když pojedu na kole z přilbou v tomhle vedru) si ochladit hlavu ?

  Na internetu jsem četl jednu diskuzi že si cyklisti kýblem polévají hlavu nebo si dávají přes vlasy mokrý hadr a s tím hadrem pod přilbou jedou ale nevím co bys jste mě tiply vybonus: jak by jste si před jízdou na kole v létě v horku ochladili hlavu vy ?

  Další informace


 • Co znamená volice? Hledám již pár dní na netu, zatím si lámu hlavu, proto se obracím na vás zkušenější.

  Nevím, v jakém to je jazyku. Nenašla jsem ani přeš Google, Yahoo, (Seznam nepoužívám). Kdybyste měli někdo čas a hledali, tak budu ráda za každý tip. Předem děkuji.

  Další informace


 • Myslíte si, že když člověku jde psaní knih a baví ho to, může se tím živit i když mu třeba nejde moc český jazyk?

  Byla bych moc ráda, kdyby jste k této anketě něco napsali, např. vaše zkušenosti, budu moc ráda :)

  Další informace


  Je možné že se někdo urazí kvůli smajlíkum ?  Další informace


  Jak si vyčistit hlavu

  Zdravím, začal jsem se poprvé v životě věnovat hudbě a to mi nějak narušilo mé obvyklé myšlení. Vždy jsem prožíval pouze a jen přítomnost nijak jsem neřešil co se stane v budoucnu ale momentálně nedokážu myslet na nic jinýho než budoucnost...tím myslím že by jsem si rád splnil v budoucnu sen který je ale dle mého nesplnitelný ale zároveň i splnitelný neustále otom uvažuji a zároveň mě to tíží a to je ten problém. Nedokážu se soustředit na nic jiného a to ani ve škole, při některých hodinách jsem schopný poslouchat hudbu (Ano, jsem rebel! Nikdo jiný to nedělá) mého ideálu a přemýšlet nad tím což dělám i velkou většinu času i doma. Proto bych se těch myšlenek rád zbavil a žil zase přítomností .

  Další informace


 • Jak se říká nemoci, kdy postiženého URÁŽÍ lidská blbost?

  Běžná hloupost a jí přítomný nemocný (věčně uražený) jednotlivec.

  Další informace


 • Může se kočka vychovat (naučit) nebo je to tvor, ktrerý má svou hlavu?

  Říká se, že kočky jsou svéhlavé, ale přesto by mě zajímalo, zda se dají naučit co po nich chceme? a href"http://img.nadapenny.com/t20/11046/nadap115535537430231.gif" rel"nofollow" http://img.nadapenny.com/ hellip /a

  Další informace


  Jak velkou má Dingo hlavu?

  Dobrý den, do školy mám popsat dinga, ale zasekla jsem se u velikosti hlavy. Vím, jak dingo vypadá, ale nevím jestli mám napsat, že je na tělo malá, nebo velká. Poradíte mi prosím? Předem Vám moc děkuji O)Doplňuji:Mám to napsat anglicky. Jsem v 6. třídě takže těžké věci ještě neumím napsat.

  Další informace