• Co si Američani myslí o Meghan Markle? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Co si Američani myslí o Meghan Markle?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Co si Američani myslí o Meghan Markle?

 • Moje kamarádka myslí jenom na sebe



  Další informace


  Kdo si myslí že ve vesmíru nejsme sami?



  Další informace


  Existují nějaké webové stránky, které obsahují články o cvikách, tipech, apod. těla i mysli, ale přitom nejsou komerční?



  Další informace


  Co si myslí Rick Ashley o rickrollingu?



  Další informace


  Co by bylo, kdyby Američani nedělali světové policajty?



  Další informace


 • ted jsem zjistil že američani maj taky drahy úvěry co s tím můžem udělat?



  Další informace


  Kde mohu získat rychlou půjčku bez poplatků předem a bez potvrzení o příjmu? Mám na mysli zejména soukromého investora.

  takovéto půjčky jsou dost nebezpečné (vysoké úroky a sankce). Nejsem si jistý, jestli budou dodržovat zákon 145/2010.

  Další informace


 • Děláte si doma zmrzlinu? Nemám na mysli domácí nanuky do formiček, ale krémovou zmrzlinu.

  Doplňuji:Občas dělám doma nanuky, ale vždycky, když vidím v TV reklamu na mixer, jak dělají ovocnou zmrzlinu se smetanou, dostanu obrovskou chuť. Tak jsem chtěla vědět, jak vám to jde a jaké máte osvědčené recepty.

  Další informace


 • Když někdo řekne někomu, že je retard, jak to myslí? Myslím tím...

  Nebo říct někomu, kdo je nemocnej, že je retard, je při nejmenším hnusný :-(

  Další informace


  Co se američani učí v dějepise o indiánech?

  Objevují se rozporuplné názory, jak je možné porovnat ze zdrojů.. a href"http://www.manataka.orgage10.html" rel"nofollow" http://www.manataka.org/ hellip /a American Indian History Dáváme přednost učit se indiánské historii od amerických Indiánů. Kdo může vyprávět příběhy lépe?Proto je třeba podporovat školy, aby děti znaly víc než války Indiánů a používaly výukový materiál z historie, a to z pohledu Indiánů.Jde rovněž o využití poznatků z ¨ indiánských věd - ekologie, botaniky, astronomie, matematiky a medicíny. Stejně tak z poezie, hudby a tance. Z jejich hluboké filozofie. Několik veřejných a soukromých škol dnes učí opravdovou indiánskou historii, ale je jich stále málo studentů, kteří se historii dovídají z pohledu Indiánů. -Další zdroj a href"http://www.nps.gov/history/history/resedu/native_americans.pdf" rel"nofollow" http://www.nps.gov/ hellip /a a href"http://translate.google.cz/translate?hlcs slen uhttp://www.nps.gov/history/history/resedu/native_americans.pdf prev/search%3Fq%3Dhttp://www.nps.gov/history/history/resedu/native_americans%26client%3Dfirefox-a%26hs%3DtsU%26rls%3Dorg.mozilla:cs:official" rel"nofollow" http://translate.google.cz/ hellip /a Native Americans and American HistoryI když došlo k určitému posunu od r. 1960, provedla se revize historie, přestostále existují významná omezení k pochopení indické historii.Jde o texty pdf, takže nemohu kopírovat.

  Další informace


 • Jak to myslí mountfield, že jeden z pěti to má zadarmo? Co když nepadne 1.míček červený třeba 15x za sebou? Zase trik?

  Doplňuji:Je mi jasné je to náhrada kola štěstí. I že záleží na náhodě a počtu pravděpodobností.Ale stejně to neznamená, že vyhrává každý pátý. Ani v průměru. Prostě to je šance 1:5. Ne že vyhraje každý pátý.A myslíte, že na to lidi skočí?

  Další informace


 • Když se s někým domluvím přes inzerát a on si to pak nevyzvedne, jak to bude s poštovným? Myslí zákon i na tohle?

  Když se s někým domluvím přes inzerát, že ode mě koupí nějakej starej spotřebič kterej už se mi nehodí, on bude chtít abych to poslal na dobírku a pak si to nevyzvedne a mně se to vrátí zpátky, je to nějak zákonem ošetřený? Mám právo z něj vymáhat 3 stovky poštovného které jsem musel platit předem?Doplňuji:cukrar: A jak jsem se tu jednou ptal na nezaplacenej dluh, a někdo mi tu odpovídal že se k němu každý den připočítává automaticky úrok z prodlevy či co, tak vztahuje se to i na tohle? Když mi někdo nezaplatí za věc kterou jsem mu prodaloslal třeba stovku, můžu ho třeba za 50 let žalovat s tím že to chci i s úrokama za 50 let nazpět, takže tisíc miliard korun nebo kolik? Prostě teď ho nechat v klídku a udělat si z něj takovej vlastní penzijní fond, až půjdu do důchodu..

  Další informace


 • Maji i Američani něco jako odpovědi.cz?

  Jo, ale je tam takový nával nových otázek, že budeš ráda, když si ji vůbec někdo přečte...(poslal jsem ti ji zprávou)

  Další informace


  Jak se tvoří mezinárodní názvy chemických sloučenin? mám na mysli univerzální názvy které unavají všechny státy.

  nikde jsen nenašel jak se tvoří, česky vím jak. Latinsky či mezinárodně ne. pro začátek stačí binární sloučeniny.

  Další informace


  Co se myslí pojmem závažné geopolitické důsledky? A jak rozumět tomuto pojmu třeba ve vztahu atentátu na Heydricha?

  geopolitika, geopolitický - vychází z teorie, podle níž geografické faktory jsou určujícím činitelem lidských dějin.Připomeňte si, co se stalo a jak čin na našem území ovlivnil německou nacistickou politiku, ale i posílil naše sebevědomí a úspěch čsl. západní armády a potvrdil neplatnost mnichovské dohody. Ukázal, že český národ se s okupací nesmířil.Praha 1942 - atentát na zastupujícího říšského protektora Heydricha - důsledky pro nás - vyhlášený výjimečný stav, vyhlazení obcí Lidice a Ležáky, poprava místních mužů, odvlečení dětí do koncentračního tábora, dále obecně poprava těch, kdo atentát schvalovali atd.Český odboj zaplatil vysokou cenu životy lidí, ale měl mezinárodní význam i po ukončení války - třeba při obnově předmnichovských hranic. .

  Další informace


 • Kolik se platí za sekání drážek do cihly? Mám na mysli od metru, o velikosti např 7x5cm

  Drape, už se na to proboha vykašli!Žádná dohoda, ale ceník stavebních prací, kterým jsou veškeré veřejné zakázky přímo podmíněny. Programy a databázi spravuje ÚRS a.s. a program se jmenuje Cros.U cenové nabídky musí mít dokonce každá položka příslušné číslování certifikované ÚRSEm. Původně Ústav racionalizace ve stavebnictví, dnes a.s.Když už tápeš, neblbni tazetele a raději se sám podívej na net.viz odkaz:Doplňuji:Je vidět, že jsi sám v životě nedělal ani jedinou cenovou nabídku, já je dělal 20 let.

  Další informace


  Je nějaký způsob, jak si doma opravit poškrábaný disk? Mám na mysli disk na starý playstation

  Včera jsem vyhrabal svůj starý playstation a chtěl jsem ukázat bratrovi, jaké hry jsem kdysy hrával. A zjistil jsem, že jsou poškrábané a nefungují. Je tedy nějaký způsob jak to doma opravit?Doplňuji:Ano ostatní jdou. Já byl na tohle vždy vysazený a o vše jsem se pečlivě staral. Mechanika funguje jak má. Ps: nejsou třeba jiné možnosti jak si to spravit aniž bych musel něco kupovat. Kdysy jsem slyšel něco o zubní pastě je to dobrý nápad? Bojím se, aby to disku neublížilo ještě víc.

  Další informace


 • Je normální, když rád vyřizuji úřední povinnosti? Mamka si myslí, že to není normální. Jaký je váš názor?

  Nemůžu si pomoci, ale prostě rád chodím po úřadech, rád vyplňuji formuláře pro úřady, rád chodím k fin. poradcům a pojišťovacím agentům (od včerejška samozřejmě si vyslechnu názor rodiny před tím než něco uzavřu).

  Další informace


  Jak poznám, že můj mozek už myslí staře?

  No tak samozřejmě, pokud tady natrefím na Founda, HNED VÍM, že jsem primitiv. Ale jak poznám, že můj mozek už opravdu myslí dost staře? To bych totiž nerad!

  Další informace


  Existuje nejaká psychicka porucha, kdy si člověk myslí, že je nějaké zvíře?

  Např. slepice a on pak kdáká chce sedět na vejcích

  Další informace