• Co si letos přejete k Vánocům? :) - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Co si letos přejete k Vánocům? :). Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Co si letos přejete k Vánocům? :)

 • co mám koupit mamce k vánocům naznačovala něco s kosmetikou ale nevím co pomožte děkuji  Další informace


  Poraďte co koupit 70leté babičce k vánocům.Nic mě nenapadá.  Další informace


  Poradíte, prosím, co bláznivého koupit přítelkyni k Vánocům?  Další informace


  Koupili byste si /třeba k Vánocům/ knihu Odpovědi.cz, kdyby vyšel výběr otázek? Já jo. :-)  Další informace


  Domníváte se, že Ladovy typické obrázky na pohlednicích, jeho betlém patří k Vánocům stejně jako stromek či kapr?  Další informace


  Co si přát k Vánocům? (26et)  Další informace


 • Přejete učitelům,tak vysoké platy jako mají a budou mít?Švagrové to vychází 360Kč na hodinu.

  Uvedu na pravou míru. Učitelé mají jen 8 týdnů dovolené. O jarních a ostatních prázdninách mají jiné povinnosti - školení, vzdělávání atd. Inspekce, hospitace, srovnávací testy... Dovolenou nemohou čerpat, kdy se jim zachce.Být učitelem znamená i jiné povinnosti, kteří si nezasvěcení často neuvědomují. Různé vzdělávací projekty, kterou jsou povinností, v posledních letech státní maturity, písemné práce, jejich opravy atd.Studenti dovedou dost často zabrnkat na nervy, vyhýbají se povinnostem atd. Někdy těch 45 minut dá pořádně zabrat! Třídní učitel - nejen výkazy, ale styky s rodiči, občas nepříjemné...Jistě že učitel tělesné výchovy má zdánlivě jednodušší situaci, ale když dojde v úrazu - vše padá na jeho hlavu. Tak jako v každém povolání, všude jsou lidé dobří či špatní...Ale domnívám se, že v této profesi by nemělo jít tak o peníze, ale je nutné je vykonávat s láskou a brát jako poslání. To se u mnohých nenosí.Úprava mezd má zvýšit určitou společenskou prestiž tohoto povolání a přivést před katedru i muže, jichž je stále nedostatek. Chybí mužské vzory.Ostatní skutečnosti, třeba i zničené zdraví, ostatní nevidí...Doplňuji:Martino, zmínila jsem se o tom, že v učitelské profesi by opravdu nemělo jít o peníze, i když s mým názorem by mnozí učitelénesouhlasili...Vždy jsem tvrdila, když se učit někomu nelíbí, má možnost odejít. Ale to udělá málokdo. Všechno má rub a líc.Víc bych se nerada rozepisovala. Ještě to, že si vážím práce lékařů (i když jsou rozdíly) i sester. Nejcennější

  Další informace


  Bude se letos zvedat mzda ze zákona?

  jo to je ve hvězdáchale spíš nenejsou prašulky

  Další informace


 • Je citát pravdivý? Daří se vám plnit to, co si přejete?

  Duše světa se živí štěstím lidí. Nebo naopak, neštěstím, závistí, žárlivostí. Splnit svůj osobní příběh je jedinou povinností člověka. A když něco chceš, celý celý Vesmír se spojí, abys své přání uskutečnil .

  Další informace


 • vyplatí se k vánocům koupit snowboard nebo oblečení ?

  vše, co udělá radost se vyplatí

  Další informace


  Poradíte prosím, co mám koupit mamce k Vánocům?

  Tak jelikož mám vybraných 5 věcí, co bych mamce mohla koupit, a nemůžu se rozhodnout, tak sem se rozhodla, že to rozhodnete vy ! :) děkují

  Další informace


  Dárek k vánocům

  Ahoj, bude mi 14, a vůbec nevím co si přát k vánocům...Zajímají mě počítače a elektronika naopak sport je mým nepřítelem č.1. Programuji na počítači a dělám s počítačem složitější operace ( konkretně programuji v html, pythonu css, apod...). POradíte mi prosím...? :)))Díky,Doplňuji:Já jsem se špatně vyjádřil....měl sem na mysli sporty jako je fotbal apod.... Jinak ježdění na kole, na lyžích apod.... tak tomu se věnuji na plno (když je možnost), ve městě se jezdit nedá.....takže poradíte mi?

  Další informace


 • New PC k Vánocům  Další informace


  Ahoj chci koupit dceři 17let k vánocům tablet,moje představa je do 2000Kč. Nerozumím tabletům,poradíte mi jaký koupit?

  Ta částka se mi zdá dost nízká.Ale stejně bych na nákup takového dárku vzal dceru s sebou.Ona bude nejlépe vědět jaký se jí hodí,a nemusí se po svátcích snažit o jeho výměnu.U nás to tak fungovalo k oboustranné spokojenosti,a dceři vůbec nevadilo,že to nebylo překvapení.Ono se pod tím stromečkem,pro ní vždy nějaké překvápko našlo.

  Další informace


 • Taky často od svých příbuzných slýcháte: Já nic nepotřebuju, když se jich zeptáte, co by si přáli k Vánocům?

  Mně se to stává dost často, hlavně od babičky a rodičů, kteří mi řeknou, že nic nepotřebují atd... Docela mě to štve... Máte to tak taky u vás doma? Nebo naopak?

  Další informace


  Poraďte mi s dárečkem k Vánocům

  Zdravím. Moc ráda bych rodičům koupila nějaký krásný dáreček, co by jim mohl udělat radost. K dispozici mám z kapesného asi 1500 Kč, ale nejsem si jistá, že bych to vše chtěla utratit. Do města, tedy do žádného obchodu se nedostanu, protože mě rodiče nepustí (bodejžď by, je mi 12). Můžu tedy nakupovat výhradně přes internet, takže mi prosím rovnou doporučujte konkrétní obchody, nebo zhruba tak věci.U maminky (40) bych moc na věci z drogerie (maximálně nějaký lehoučký make-up, řasenka atd) a kýče typu svícínky moc nevsázela. Spíše nějaký takový dáreček pro radost . Je spíš ale takový rozumnější člověk, hraje na klavír, takže né moc srandičky. Možná nějakou praktickou věc, ale to je zase těžké.U tatínka (43) to bude bohužel ještě těžší, nemá žádné veliké záliby a jediná hudební skupina, kterou poslouchá žádné CDéčko nemá. Nesnáší dekorace, kýčíky a další podle něj nepotřebné věci. Takže nějaká praktická, nebo vtipná maličkost.Děkuji za odpovědi a tipy :)

  Další informace


  Co rodičům k Vánocům?

  Je mi 15 ,trochu už jsem o tom asi před měsícem přemýšlel ,ale nic neobyčejného mě nenapadlo.Mati možná nějakou dlouhou detektivku ,to má ráda ,ale zas nevím ,jaká je strašně dlouhá(500 stran+).A pro tátu fakt nevím.Asi alkohol.Co koupíte pro ně vy ,vy mí vrstevníci?.Dekuji

  Další informace


 • Co dáte 12ti leté dceři k Vánocům?

  Mám 12 ti, skoro 13ti letou dceru.... ale nevím co bych jí dala k Vánoicům, prosím poraďte

  Další informace


  Co byste vyrobili za darek svym pribuznym k Vanocum??

  Doplňuji:Nějaké ozdoby/DIY drobnosti/domaci jidlo

  Další informace


 • Co dát třídní učitelce k Vánocům ( dárek od celé třídy) ?

  Jsme ve třeťáku na střední škole. Paní učitelka má smysl pro humor, takže dárek může být i vtipný, ale zase ne něco laciného, zkrátka nějaký slušný dárek ze kterého bude mít p. ú. radost. Prosím poraďte, budu ráda za všechny odpovědi. :)

  Další informace