• Co si mam vysvetlit pod pojmem ,sprateleny web? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Co si mam vysvetlit pod pojmem ,sprateleny web?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Co si mam vysvetlit pod pojmem ,sprateleny web?

 • Jak mám už konečně vysvětlit postaršímu člověkovi, že ikdyž si zapne ...  Další informace


 • Je lepší oddělit trávník od kůry, kamínku obrubníkem pokud bude pod kůrou a pod kamínky plachta?  Další informace


  Co se rozumi pod pojmem umakartove jadro domu? Umakart vim co je, ale nevim co si predstavit pod tim jadrem.  Další informace


 • Co rozumíte pod pojmem Základní složky cestovního ruchu?  Další informace


 • Setkali jste se s pojmem karma článku?

  Říká vám něco?

  Další informace


  Setkali jste se s pojmem Land art - umění přírody?

  Když vám někdo řekne, abyste se podívali na duhu, také mu nikdy neodpovíte, že se na ni podíváte zítra. (Christo a Jeanne-Claude)Je tomu tak i v souvislosti s tímto uměním?

  Další informace


  Co si představujete pod pojmem věčnost?

  Doplňuji:Kde stravíté věčnost?

  Další informace


 • jaký program použít ke stahování videí z on-line web kamer - např sledování čápů a pod.

  co tak si to primo nahravat z plochy ?.. a href"http://www.bandicam.com/cz/" rel"nofollow" http://www.bandicam.com/ hellip /a na delsi nez 10 min videa je treba mit licenci ...:D

  Další informace


 • Do jaké hloubky(pod povrchem) má stát, nebo majitel pozemku nárok na půdu pod svým územím?

  Zajímá mě zda nějaká mezinárodní dohoda upravuje do jaké hloubky má stát právo na své území a od jaké hloubky se jedná o neutrální území.

  Další informace


 • Dovedete vysvětlit jednání malých dětí?

  Vnuk má za měsíc 3 roky. Bez problémů si mačká tlačítka na mobilu, kalkulačce, dálkovém ovládači a pod. Když mu ukážu na jeho hračce, co má zmáčknout , aby to fungovalo, tak vezme mne za prst a dává mi ho před tlačítko, abych to mačkal já. Jistě, každé dítě je jiné. Ale setkali jste se s tímto? Děkuji.

  Další informace


 • Kolik houní si představit pod pojmem houně?

  Kdysi se houně uváděla jako pomnožné podst. jméno, dnes již v pravidlech je uvedená jen poznámka - r. ženský. a href"http:/rirucka.ujc.cas.cz/?slovohoun%C4%9B" rel"nofollow" http:/rirucka.ujc.cas.cz/ hellip /a Houně je přikrývka, takže si představuji jednu. Protože je ta houně - j. č., vzor růže. Ty houně. .Koňská houně i koňské houně. Jedna houně, dvě houně. -Ty sáně, ty kalhoty, ty nůžky - mají jen množné číslo, takže jsou to pomnožná podstatná jména..Rýže je podst. jméno látkové - ta rýže, mn. č. ty rýže - ale vyjadřuje druhy rýže.

  Další informace


 • Setkali jste se někdy s tímto pojmem?

  Dobrý den, setkal se někdy někdo s následujícím pojmem?Transmediální komunikace...Pokud ano, prosím, o jeho definici:)

  Další informace


  Při hledání zaměstnání jsem se setkala s pojmem vázaný zástupce, prosím o vysvětlení.

  Vázaný zástupce je Obchodník s cennými papíry budete komunikovat se zákazníkya sledovat dění ve světe.

  Další informace


  Jak vysvetlit mamce ze mam petku?

  Doplňuji:Mam 5kuJak to vysvetlit mamce

  Další informace


  Dokázal by mi to někdo vysvětlit?

  Ahoj.Zítra píšeme písemku ze zlomků ale já to prostě nechápu. Vysvětlíte mi to?Napíšu sem příklady ale nejde tu jakoby psát ta zlomková čára, tak to napíšu jako lomeno (/)1/5 kg 200 g3/4 t 750 kgDěkujiDoplňuji:jak se to prostě počítá?

  Další informace


  Dobrý den, mohl by mně někdo vysvětlit, co je to čtyřveršová sloka? Děkuji

  Sloka neboli strofa se skládá z veršů..Verš řádek, 4 verše 4 řádky.Do očí se Ti, studánko, dívám,vidím v nich osud můj i Tvůja slzy dojetí marně skrývám,prosím Tě, lásko, moc se mi opatruj.

  Další informace


  Co si představit pod pojmem technické myšlení

  Co si pod tím mám představit prosím a jak tuto schopnost rozvinout ? :)Doplňuji:A třeba kdybych šel na střední školu průmyslovka - obor strojírenství tam se to rozvinu ? :)

  Další informace


  Co se myslí pod pojmem kompozice textu?

  Dobrý den,pročítám si body k literárnímu rozboru knihy a jako poslední je psána kompozice textu.Co se tím myslí?(Že mám popsat stručně obsah knihy nebo to má připomínat hudební skladbu nebo co ?) Koukala jsem na internet a nemohla jsem to najít. Ps: Prosím o vysvětlení,ale ne moc češtinářsky :)

  Další informace


 • Dokázal by mi někdo detailněji vysvětlit větu v článku, kterou nechápu?

  Lékaři se nakonec shodli na tom, že Beckleyovou nebudou léčit antiparazitiky, neboť by jí mohla způsobit jizvy. Zdroj: a href"https://www.novinky.cz/koktejl/463283-v-oku-mlade-zeny-se-usadili-parazitujici-cervi.html" rel"nofollow" https://www.novinky.cz/ hellip /a A další info, keré mi v článku chybí: Kde a jak je možný chytit tyhle oční červy?

  Další informace


  Dobrý den prosím vás můžete mi vysvětlit, od doktora sem se toho moc nedozvěděl. Děkuji. L4/5 mediální pr

  Máte vadu na páteři - 4. a 5. bederní obratel. L značí o který obratel se jedná, ve vašem případě tedy o bederní. Pro přehled vkládám tabulku, která popisuje složení páteře dle názvu obratlů:Páteř má:7 krčních obratlů, označení C (vertebrae cervicales),12 hrudních obratlů, ozn. Th (vertebrae thoracicae),5 bederních obratlů, ozn. L (vertebrae lumbales),5 křížových obratlů, ozn. S (vertebrae sacrales),4–5 kostrčových obratlů, ozn. Co (os coccygis).

  Další informace