• Co stím když zaměstnavatel uvádí nižší počet odpracovaných hodin a to i mzdovém listě , jde o 70 hodin měsíčně. - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Co stím když zaměstnavatel uvádí nižší počet odpracovaných hodin a to i mzdovém listě , jde o 70 hodin měsíčně.. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Co stím když zaměstnavatel uvádí nižší počet odpracovaných hodin a to i mzdovém listě , jde o 70 hodin měsíčně.

  • Jaké máte ratio zde na odpovědích? (ratio = počet odpovědí/počet otázek)



    Další informace


  • Když se něco odehraje v dnes 5 hodin pacifického času, kolik bude v tu dobu hodin v Čr?



    Další informace


  • Platba od O2 za obj. sluzby, kdyz jsem si zadne neobjednal! Mam int.v.tel 150 mesicne. Platim snad za nejake stahovani?



    Další informace


  • Platili bychom nižší zdravotní pojištění, pokud by doktoři měli nižší platy?



    Další informace


    Dobrý den,mám dotaz.zaměstnavatel nám nabízí produkt u Kooperativy.Soukromé životní pojištění s příspěvkem zaměstnavatel



    Další informace


    Jak jako zamestnavatel vyplnit dane? Kdyz jsem zamestnavatel, tak do toho papiru co vyplnuji za zamestna



    Další informace


  • Odkud pochází a jak zní celé přirovnání, které uvádí matka v jedné komedii?

    To se nikdy nestane, aby bohatý pán si vzal za ženu chudou holku. To radši projde velbloud uchem jehly! říká postava matky.Autorem je český spisovatel, lékař - známá je jeho postava Ferdyše Pištory.

    Další informace


  • Nejde mi obraz v Movie Makeru u videa i když tam dám formát WMV na OS Windows Vista co stím?



    Další informace


  • Chci se zeptat,kolik musím mít odpracovaných dní,abych měla nárok na nemocenské dávky.

    Rok jsem marodila a prodloužení jsem nedostala.U svého lékaře mi bylo řečeno,abych se zeptala kdy mám nárok na další neschopnost,jelikož mám veškeré důležité vyšetření před sebou a nezvládnu od bolestí svojí práci.Děkuji za radu.

    Další informace


    Našel jsem si vzor nájemni smlouvy, kde se uvádí: . Nájem dle této smlouvy skončí: / písemnou výpovědí pronajímatele v

    Našel jsem si vzor nájemni smlouvy, kde se uvádí: . Nájem dle této smlouvy skončí: / písemnou výpovědí pronajímatele v případě, že je nájemce po dobu delší než 1 měsíc v prodlení s úhradou.Můj dotaz je, není toto náhodou v rozporu se zákonem, který hovoří o třech měsících neplacení?

    Další informace