• Co to je v krku krk, to bude dobrý? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Co to je v krku krk, to bude dobrý?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Co to je v krku krk, to bude dobrý?

 • Nosíte nějaký cenný přívěsek na krku?  Další informace


  Co to má Robert Záruba s pokožkou? Zrácí pigment? Má kolem očí úplně světlou pleť a i na krku..Všimli jste si?  Další informace


 • Bolest v krku  Další informace


 • Co nosili kolem krku ve filmu Útěk ze Sibiře (The way back), aby na ně nešli komáři?

  nebyly to stroužky česneku navlečené na tkanici?

  Další informace


 • Když ohřejeme v mikrovlné troubě červené suché víno 0,2 l, proč potom chutná jako tvrdý alkohol který seká v krku?

  Víno a změna chuti.

  Další informace


 • nevítě jestli se dá sehnat takový černý náramek na krk já jsem tomu říkala tetování ono to tak trochu vypadá

  prodávali náramek, prstýnek, a ten náramek na krk ... byli aj různý barvy ... jestli můžu někomu poslat jedno video v kterým to má jedna holka na krkuDoplňuji: a href"http://www.youtube.com/watch?vvO1TrV50X78" rel"nofollow" http://www.youtube.com/ hellip /a tady je to vídeo v kterým to má ta holka na krku

  Další informace


  Pro holky/ženy: Co je pro vás u kluka/muže na krku sexy?

  Zkrátka, co se vám na nich líbí - tenké řetízky, silnější, korále, chirurgická ocel, kaučuk, kůže, zlato, stříbro,... nebo vůbec nic.Díky za upřímnost i radu co nosit / nenosit.

  Další informace


 • Kdyby se romský pár rozvedl a měl na krku 15 dětí, tak by otec musel platit alimenty na všech 15 krků či limit nižší?

  Že by mu sociálka oznámila, že chápe jeho situace a tak dle zákona stačí platit alimenty jen na 10 dětí a na ten zbytek těch 5 dostane nějaké příspěvky od sociálky?

  Další informace


 • Nemohu otočit krk doleva, nevíte čím to může být?

  Vstal jsem a mam problem hlavu otočit doleva. Citim bolest. Stejně jako při koukání dolu nebo nahoru. Zablokovanej krk to myslim neni. Doprava mužu v pohodě hlavu otačet. Máte stím někdo zkušenosti?

  Další informace


  Můžu pít tvrdší alkohol při bolesti v krku? Beru na to Bioparox

  Proc pit pri bolesti v krku alkohol ..?....kdyz se nalejvas tvrdym tak to s tebou nebude tak zle ...pocti si tady a href"http://nemoci.abecedazdravi.cz/jak-lecit-bolest-v-krku-1....ja" rel"nofollow" http://nemoci.abecedazdravi.cz / hellip /a mam dobrou zkusenost s jitrocelovym sirupem ten je na prudusky super...(pouze domaci ty lekarnove nejsou nic moc...jinak si ohledne Bioparoxu precti pribalovy letak ..ten najdes budto v krabicce nebo si ho muzes precist i zde ... a href"http://www.servier.cz/informace-pro-pacienty/onemocneni-dychacich-cest/bioparox/" rel"nofollow" http://www.servier.cz/ hellip /a jinak abych dodal... tak pokud beres jakekoliv leky alkohol se k nim nepodava nektere leky ho obsahuji ...ale kdyz beres leky tak alkohol ne uz ze zasady ....pokud ti to nedoporuci doktor nebo lekarnik...Doplňuji:...Tento přípravek obsahuje malé množství ethanolu (alkoholu), méně než 100 mg v jedné dávce.

  Další informace


  Mám na každé straně krku 2-3 hrbolky.

  Někdy se dají nahmatat někdy musím strávit víc času než je najdu nevíte o co jde a jak se to má lečít ?

  Další informace


  Muze mit zcervenani oci a zvysene slzeni neco spolecneho s dlouhodobou bolesti v krku a nachlazenim?

  To je otázka pro Vašeho lékaře.Ano, může. Ale nemusí.Odpoví Vám lékař…

  Další informace


  Musím jít k doktorovi s uzlinou v krku, kdybych se mohl léčit sám?

  Mám zvětšení lymfatické žlázy v krku, je nutné jít k doktorovi?

  Další informace


  Je škrábání v krku spojeno jen s nachlazením a chřipkou?

  a proč zrovna krk a ne jazyk?

  Další informace


  Jaký je nejlepší lék na bolest v krku?

  Nejlepší? Jednoznačná odpověď: cibulový zábal na krk. Už jsem tady ohledně tohoto totiž kdysi radil - jednu větší cibuli nakrájíme na kolečka, vyskládáme na čistý kapesník, připlácneme na krk a převážeme šálou nechte to tak zhruba jeden den a jednu noc. Obyčejně to má takovou sílu, že bolest zmizí (cibule je výborné přírodní antibiotikum - díky ní jsem umělá antibiotika v životě nepotřeboval!!!) - a pokud ne (tedy pokud je angína obzvlášť silná), stačí druhý den krk umýt a proces zopakovat.100% účinnost, 100% přírodní, co víc si přát. Pro zvýšení pravděpodobnosti úspěchu lze ještě vzít dvě větší cibule, nakrájet na kostičky, dát do misky, prosypat cukrem a přiklopit víkem: za několik hodin cibule pustí šťávu, kterou je dobré ob několik hodin pravidelně pít. Nic moc dobrého, ale opět účinnost zaručena.

  Další informace


  Co to je v krku krk, to bude dobrý?

  ​Domnívám se, že by to mohlo být takto:​​Krk v krku .... ​Krk (v krku) - podstatné jméno- jeden z významů část těla spojující hlavu s trupem:Krk - citoslovce, které je odvozené od slovesa krkat, grkat - říhat, vycházet komu odkud - z krku vychází zvuk kŕk (krk), který je podobný zvuku žab kŕr.Žaludek krká jako žába, z krku pak vychází zvuk krk, až je z toho někdy člověku na nic.Když si třeba kojenec nemůže říhnout, krknout, protože mu při kojení vniká do žaludku i vzduch,, není mu dobře. Stejně tak u dospělého nemožnost si krknout či říhnout, zpravidla po hltání, rychlém jídle či pití, mu způsobuje zdravotní potíže.Jedna lidová moudrost praví, že kdo krká a prdí, zdraví si tvrdí. Je pravda, že je třeba to špatné dostat z těla ven. Pak to bude dobrý . ​

  Další informace


  Co na bolest v krku

  Neznáte nějakou radu, když vůbec nemůžu mluvit a spíš sípu? Zítra mám důležitý referát do školy a potřebuju ho odprezentovat.

  Další informace


  Co dělat, když začne škrábat v krku a necítíme se dobře.. jde ještě zabránit vypuknutí nemoci?

  takové ty počáteční příznaky jako je škrábání v krku, zvětšené uzliny, trochu bolest hlavy a únava.. jde nějak zabojovat proti vypuknutí nějaké chřipky nebo nachlazení, které se tak ohlašuje?

  Další informace


  Bolest v krku, zvětšení lymfatických uzlin atd. - co to může být?

  Dobrý den, ode dneška nebo od včerejška mě bolí v krku, dneska mě bolí v tom krku vážně hodně, skoro nemluvím, jelikož mi to způsobuje velkou bolest, také při zívání a nejhorší je to při polykání... Rýmu mám větší než obvykle, ale nic hrozného a jde to vysmrkat. Mírně se mi zvětšily mízní uzliny, hlavně pod dolní čelistí a na krku. V puse se mi také začaly dělat afty. Také jsem celý den unavená a nemám chuť něco dělat... Co by to mohlo být? :) Děkuji za odpověď!

  Další informace


 • Kde ve světě nosí bernardýn na krku soudek?

  Zajímalo by mě,kde ve světě a proč vůbec nosí bernardýn na krku soudek?,co vůbec vtom soudku je? Děkuji.

  Další informace