• Co to znamená hostitelská péče? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Co to znamená hostitelská péče?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Co to znamená hostitelská péče?

 • Střídavá péče o děti  Další informace


  Neví tady někdo, zda martinovská pekárna už peče?  Další informace


  Dámy, kolik věnujete do péče o sebe?  Další informace


 • Svereni dite do pece  Další informace


  Stridava pece  Další informace


  Rozhodnuti soudu pece o dite  Další informace


  Jak dostat syna z pestounske pece  Další informace


 • zdravím,dostala jsem horkovzdušny turbo gril,peče maso skvěle,ale nikde nemůžu najít žádné recepty na pečení buchet atd

  byl by tady někdo kdo ma zkušenost se sladkým pečením nebo odkaz na nějaké recepty,slíbila jsem dětem že upeču.Díky

  Další informace


 • Péče o vlasy s trvalou ondulací???

  Ahojky, mám nově udělanou trvalou (2 dny). Když jsem odcházela od kadeřnice měla jsem krásně objemné vlasy a krásné kudrlinky. Dnes po dvou dnech kudrlinky ochably a objem už také nic moc. Jak mám docílit stejného efektu, jako když jsem odcházela od kadeřnice? A jak se mám o vlasy dále starat? Popřípadě nějaké domácírecepty atp... děkuji!

  Další informace


 • Co znamená, když při pohřbu prší, nebo naopak, když svítí slunce? Znamená déšť smutek?

  Pověra

  Další informace


 • Střídavá péče - kdy může začít?

  Kdy může začít střídavá péče o dítě (které se ještě nenarodilo) ?? Hned od začátku narození (samozřejmě myslím, až skončí období kojení) a nebo někdy po roce, po dvou? Jak to tedy je?Děkuji předemDoplňuji:Reaguji dodatečně na minulý vzkaz uživateli ivzez.Ivzez: Luke, už jsem se Vás u jednoho z předchozích dotazů ptala, proč užs matkou nejste spolu a jak si představujete střídavou péči o kojence.Luke: Protože se vrátila k bývalému a představuji si to tak, že týden by se o to starala ona a týden já. Příklad..

  Další informace


  Lékař závodní preventivní péče

  Má zaměstnavatel povinnost mít lékaře závodní preventivní péče nebo mohou zaměstnanci využít služeb svého praktického lékaře?

  Další informace


  Doplácí stát důchodcům na pobyt v domech pečovatelské péče?

  V Domech s pečovatelskou péčí v Praze činí MINIMUM denní taxy za pobyt + stravu + nějaký drobný obolus za péči celkovou částku 390Kč, měsíčně něco přes 12 tisíc. Je jasné, že všichni dnešní důchodci nepobírají tuto částku a více, jak tedy můžou v podobných zařízeních pobývat a platit si je? Jde mi o to, jestli máte někdo příbuzného v takovém zařízení a KDO je povinen případný rozdíl mezi jeho důchodem a částkou za pobyt v DPP hradit? stát nebo nejbližší příbuzní? Díky za odpovědi.Doplňuji:Domnívám se, že v jistých případech stát doplácet musí. Ta kvanta důchodců z velmi silných poválečných ročníků přece nepobírají každý tolik, aby si mohl každý platit 12 tisíc měsíčně! A to ještě ze zákona musí být nějaká menší částka důchdci ponechána jako kapesné. Je jasné, že někteří důchodci na to finančně dosáhnou, jistě bude víc těch, kterým do 12 tisíc bude hodně chybět.

  Další informace


 • pěstounská péče:dítě majoritního etnika

  co to znamena když se řekne dítě majoritního etnika??

  Další informace


  Svěření dítěte do péče otce

  Dobrý den, jaké jsou šance na svěření dítka do péče otce? Manželství již dlouhou dobu nefunguje a matka si nemístně vybíjí zlost na manžela přez 3letou dceru. Otec chce rozvod a odejít, ale matka pochopitelně vydírá otce dítkem. Dohoda mezi nimi o svěření nepřichází v úvahu, jaký první krok udělat? Děkuji

  Další informace


  Mám 15letého syna,který by chtěl být v péči otce,rozvedení jsme 10let,syn byl po rozvodu svěřen do mé péče. Poradíte?

  Domluvte se (je to problém) s otcem na režimu. Ač 15 let, tak by měl mít někde trvalé zázemí. Jestli je otec rozumný nevím, ale byl bych pro dohodu týden u mámy, víkendy s otcem. Alespoň budete mít víkendy pro sebe. Ale některý si víkend s ním taky nechte. Péče bych se ale moc nevzdával, ale jestli synáček má sklony k negativnímu chování, tak předat otci se vším všudy. Vychova dítě je velké úsilí a vzít si ho na starost když už je prakticky dospělý je taky trochu od otce egoistické.Se synem nic nenaděláte, čím větší zákazy tím horší. Otázka je jaký je otec, zda pobyt s ním bude pro syna prospěšný a nebo naopak ho povede ne trovna tím lepším směrem.

  Další informace


  Jaký je rozdíl mezi SVP( Středisko výchovné péče) a DÚ (Diagnostickým ústavem)?

  Středisko přijímá do péče klienty, u nichž je dominantní porucha chování, ale nenastal u nich důvod k nařízení ústavní výchovy nebo uložení ochranné výchovy. K hlavním obtížím, které středisko řeší patří: školní problémy, problémy v rodině, osobnostní a psychické problémy, počátky zneužívání návykových látek (včetně alkoholu a nikotinu), gambling, projevy asociálního chování.Své služby poskytuje středisko kromě dětí a mladistvým, i rodičům a dalším výchovným subjektům ( a href"http://www.svp-lbc.cz/" rel"nofollow" http://www.svp-lbc.cz/ /a )Diagnostický ústav je pobytové zařízení s délkou pobytu většinou 8 týdnů. Děti a dospívající jsou odtud směřováni dále do dětských domovů, výchovnch ústavů nebo zpět do rodin.Účelem je podrobná psychologická a pedagogická diagnostika výchovných obtíží, terapie a zprostředkování další odborné pomoci.

  Další informace


 • Bolehlav znamená migrénu, úraz hlavy, či když má člověk teplotu?

  Nebo i něco jiného?

  Další informace


 • Douchebag - Co to znamená?

  Jde o to, že jsem brouzdala na stránce tumblr.com a našla tam tento gif (animaci): a href"http://24.media.tumblr.com/tumblr_lxz8owxKlX1qf4nt5o1_500.gif" rel"nofollow" http://24.media.tumblr.com/ hellip /a Nevíte, co znamená pojem douchebag ? Hledala jsem na internetu, ale všude to bylo napsáno složitě. Je tu někdo, kdo by to uměl popsat stručně? Díky za odpovědi.Doplňuji:Díky moc za odpovědi. :-)

  Další informace


 • Co se skrývá pod názvem komplexní ošetřovatelská péče?

  jedná se o péči v zařízení sociálné péče pro mentálně postižené občany

  Další informace