• co udělat v případě chamického ůtoku - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: co udělat v případě chamického ůtoku. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - co udělat v případě chamického ůtoku

  • Co dělat v případě neinformování od lékařů a jejich lhaní při hospitalizaci?



    Další informace


    Byli by jste v kempu ochotni si připlatit za sprchování? Já v žádném případě.



    Další informace


  • Co se stalo s Renaultem Midlum použitým při teroristickém útoku v Nice?



    Další informace


    Chci si udělat řidičský průkaz na auto, ale není mi 18. Kolik měsíců (dní) si ho mohu udělat dopředu?



    Další informace


  • Dobrý den, můžu vyhlásit osobní bankrot v níže uvedém případě?

    Máme s manželem osobní půjčky vč. hypotéky na dům. Ztrátou manželova zaměstnání se naše situace velice skomplikovala. Možnosti o odklad splátky jsme již využili, ale stejně nestačíme splácet. Lze vyhlásit osobní bankrot na osobní půjčky? Hypotéku by jsme si samozřejmě rádi ponechali a řádně platili (jediná možnost našeho bydlení). Prodej nemovitosti naši situaci neřeší. Děkuji za odpověď.

    Další informace


  • Jaká pravděpodobnost bombového útoku hrozí na akcích podobných té v odkazu?

    a href"https://www.novinky.cz/vase-zpravy/moravskoslezsky-kraj/karvina/2214-38649-karvinsky-romsky-festival-se-vydaril.html" rel"nofollow" https://www.novinky.cz/ hellip /a -v porovnání s luxusními nákupními centry, lepšími restauracíemi či velkými sportovními událostmi- je zde v tomto ohledu bezpečněji a nebo nebezpečněji?

    Další informace


    Hřeší muž již v případě, kdy dychtí po ženě bližního svého, nebo až poté, co ji požádá?

    Může si každý večer tajně a beztrestně dychtit pod peřinou?:)

    Další informace


    Existuje i v ČR „potenciální hrozba teroristického útoku islamistických džihádistů?

    Píšou novinky.

    Další informace


    Jak by se nahlíželo na Čechy, kteří sympatizují s Ruskem v případě okupace?

    Teoreticky, kdyby v budoucnu došlo ke konfliktu a Rusáci by se dostali na naše území, zůstali by tito lidé (známí především z diskuzí internetových novin) u svého přesvětčení? Jsme členy NATO a EU, takže v případě, že dotyčný bude povolán do boje, půjde proti nám nebo to zkousne a bude bojovat za naši vlast? Nebo se dá rovnou na dráhu vojenského zběha a zrádce?

    Další informace


    Vzpomenete si, co jste dělali 11. 9. 2001 v době, když stal jeden z nejzákeřnějších teroristických útoků?

    Jak jste se o situaci dozvěděli?- Náhodou z TV?- Rádio?- Z doslechu v okolí?- Někdo s tím za vámi přišel, aby vám to pověděl?- Jinak?Tenkrát tuším ještě neměl internet každý.Aha, otázka tu již byla, no tak nemusí odpovídat ti, co už odpověděli. Je to dnes 15 let, takže třeba se dočkáme nových odpovědí.Jinak nevím jestli to byl teroristický útok na 100 %. Jen spekuluji stejně to nic nezmění na tom, co se stalo. Konspiračních teorií je všude habaděj. Každý ať si věří, čemu chce.

    Další informace