• Co znamená jsem po draku? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Co znamená jsem po draku?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Co znamená jsem po draku?

  • Zdravim měl jsem autonehodu pod vlivem alkoholu v 17 letech a dostal jsem zákaz řízení na 15 měsíců a pak jsem si chtěl



    Další informace


  • Uvádějte zdroj, znamená prachsprostě zkopírovat? Nebo načerpat vědomosti, sám popsat a uvést odkud jsem čerpal údaje?

    Připadá mi, že si výklad tohoto pokynu mnozí uživatelé vykládají různě.

    Další informace


  • Co znamená v Ikee 20% zpět na kartu Ikea? To není sleva 20%? Kartu Ikea mám, ale nikdy jsem na ní nic nedobíjíjela, ani

    Co znamená v Ikee 20% zpět na kartu Ikea? To není sleva 20%? Kartu Ikea mám, ale nikdy jsem na ní nic nedobíjíjela, ani nevím, že to jde.

    Další informace


  • Byl jsem na výstavě v Apple Museu a jsem nadšený. Je tu někdo, kdo si výstavu užil stejně jako já?

    a href"http://www.applemuseum.com/cs/" rel"nofollow" http://www.applemuseum.com/ hellip /a

    Další informace


    Prosím, jak to je? 1kB = 8bitů. 1kb = 1 bit. Nějak jsem to nepochopil, předpona KILO znamená přece tisíc x.

    Kilo je opravdu 1000. Ostatní ale máte špatně.1B8b1kB1000BVzhledem k tomu, že se v počítačové technice používá dvojková soustava, byla zavedena ještě jednotka 1 kiB, odpovídající desáté mocnině 2.1kiB1024BV praxi se to ale plete.

    Další informace


    Na SKYPE jsem si chtěl vyměnit citát v profilu.Vyklikal jsem si ho v rámečku.Myslel jsem že jsem ho tím pádem zrušil.

    Na SKYPE jsem si chtěl vyměnit citát v profilu.Vyklikal jsem si ho v rámečku.Myslel jsem že jsem ho tím pádem zrušil.Pak jsem napsal do rámečku nový citát a potvrdil.Teń starý se nezrušil a nový se prídal do profilu.Teď mám v Profilu dvě fotky a dva citáty.Jak ten jeden nebo oba z tama dostanu???DĚKUJI.

    Další informace


  • .V lednu 2015 jsem byla vedena na pracovním úřadě a od února jsem zaměstnána v zahraničí, musim podávat DP v ČR?

    Danove přiznání

    Další informace


    dobri den dostala jsem 36mesicu nepodminene z toho jsem si odsedela 6mnesicu abila jsem propustena na odklad z duvodu z

    dobri den dostala jsem 36mesicu nepodminene z toho jsem si odsedela 6mnesicu abila jsem propustena na odklad z duvodu ze jsem ve vezeni porodila v cervnu mam zase nastoupit mam otazku zda se namne amnestije nejak vstahuje?za odpoved dekuji.

    Další informace


    Dobrý den Před dvěma měsíci jsem byl napaden, jsem stále na PN.

    Dne 30.7.2011 jsem šel pomoci kamarádovy a jeho matce se stěhováním ale najednou se tam objevil kamarádovo otec a ten me ze zado napadl. Způsobil mi tržnou ranu na hlavě a něco s krkem. Dne 2.8. jsem na něj podal trestní oznámení na PČR. Chtel by jsem se zeptat jak mám vyčíslit škodu kterou mi způsobil? A taky by jsem se chtěl zeptat co se bude dít dál? zatím si mě policie zavolal aby jsem jim řekl jak se cítím a bylo mi vzděleno že šetření nadále pokračuje, díky tomu mi zatím nebyla ani vyplacena nemocenská prý na ní nemám právo do doby než se policie vyjádři zaměstnavately. Má PN nadále trvá neboť jsem stále v péči lékařů. Jak dlouho může trvat než se policie vyjádří zda jsem si zranění nezpůsobil sám aby mi byla vyplacena nemocenská? Děkuji za odpověď.Doplňuji:Na policii jsem byl a když jsem se zeptal jak šetření probýhá tak mi bylo vzdělone že mi nemůžou nic řict neboť šetření nadále probýhá.

    Další informace


    Dobry den,chtela jsem se zeptat,jestli mohu vymenit byt v druz.dome ,kdyz jsem jen najemce a mam naj.sml.na dobu určitou

    Doplňuji:bd nas prebralo od metske casti.,ale ja jsem byt neodkoupila,tudiz jsem jen najemce

    Další informace