• Co znamená tohle čínské přísloví? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Co znamená tohle čínské přísloví?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Co znamená tohle čínské přísloví?

  • Čínské znaky - jejich význam



    Další informace


    Platí přísloví, že dobrého patří pomálu? Umíte podat prst tak, aby vám druzí neurvali celou ruku?



    Další informace


    Kde a kdy by se dalo použít přísloví? Neváhejte prohrát bitvu, pokud vám to pomůže vyhrát válku?



    Další informace


    Jíte čínské polívky?



    Další informace


  • Znáte nějaké japonské nebo čínské školní krváky/ horory?

    Japonské, čínské nebo jiné

    Další informace


  • Nevíte, kde se dají v Praze sehnat čínské koláčky štěstí?

    Jestli se to teda vůbec u nás někde dělá, já na ně ještě nikde nenarazila...

    Další informace


    Kupujete někdo čínské instantní polévky?

    Musí to být asi kalorická bomba,jak je vidět na přiloženém videu.Tyto polévky mám na mysli: a href"https://www.google.cz/search?q%C4%8D%C3%ADnsk%C3%A9+instantn%C3%AD+pol%C3%" rel"nofollow" https://www.google.cz/ hellip /a Kupujete někdy tyhle šmakulády?Díky za odpovědi.Video:A9vky ampbiw1051 ampbih495 ampsource lnms amptbmisch ampsaX ampeiI65qVa3m POTd7gbrvYCQDQ ampved0CAYQ_AUoAQ a href"http://www.mojevideo.sk/video/23f10reco_nejest_vifonky.html" rel"nofollow" http://www.mojevideo.sk/ hellip /a No nevidím na mi kim chi nic zdravého: a href"http://nakup.itesco.cz/cs-CZ/ProductDetail/ProductDetail/2001019251610" rel"nofollow" http://nakup.itesco.cz/ hellip /a

    Další informace


  • Proč se říká toto přísloví. ,,Vy nebo ty si to představuješ jako Hurtvínek válku děkuju za odpovědi

    Hurvínek nebyl na vojně. Měl modrou knížku.

    Další informace


    Proč při přehlídkách čínské armády v Pekingu pochodují před každým oddílem dva velitelé a ne pouze jeden?

    Jeden z nich je velitel, ten druhý je jeho zástupce pro věci politické.

    Další informace


    Poznáte stará česká přísloví?

    1. Pták se štíhlými křídly a hluboce vykrojeným ocáskem, pokud je sám, nezpůsobí, že nastane roční období od 21. 3. do 20. 6.2. Občas může dojít i k situaci, že se kvalifikovaný řemeslník opracovávající dřevo seknutím bezděčně poraní.3. Zatím jen krátce existující náčiní na metení, vyrobené z prutů připevněných na holi, kvalitně odstraňuje nečistoty z povrchu.4. Proslulost týkající se života pozemského je rovna nízkým bylinám s úzkými listy, tvořícím souvislý porost na obdělávaném pozemku.5. Je-li šelma, ochočená k hlídání, v závěrečném období svého života, neosvojí si jiné triky, než doposud zná.

    Další informace


    Máte někdo nějaké oblíbené přísloví, kterým se třeba i řídíte?

    Máte někdo nějaké oblíbené přísloví, kterým se třeba i řídíte?Já toto: Ani trpělivost se nemá zneužívat. Již delší dobu se tímto řídím, hlavně v práci.

    Další informace


  • kde sehnat čínské fonty



    Další informace


    Jaksi čínské windows 7



    Další informace


  • Jaké/které byste použili přísloví pro tyto dvě situace?

    1. situace- Někomu pomůžeme a ta osoba bude ráda, ale neoplatí nám to a my si tak uškodíme tímto činem.příklad: Dáme peníze nějaké neziskové organizaci a pak nemáme na věci, které potřebujeme.2. situace- Někomu pomůžeme a té osobě ten čin pomůže, ale posléze nám ublíží.příklad: žádný mě nenapadá

    Další informace


    Jak se projevuje přísloví kdo seje vítr, sklízí bouři?

    V přírodě se vítr často objevuje před bouří, odněkud ji přižene a pak je zle...Stejně tak přenesená moudrost vyjadřuje předzvěst nějakého sváru, nesrovnalosti.V různých hádkách, rozbrojích dopadne špatně ten, kdo je vyvolal.Podobně kdo jinému jámu kopá... jak se do lesa ozývá ...Ten, kdo začne třeba s pomluvami, nenávistí, závistí, často špatně skončí, obrátí se to proti němu.Jenže bohužel dnes to vždy neplatí, u mnoha lidí převažuje lhostejnost, snaha hrát na obě strany, faleš atd. Pravda má někdy pomalejší nohy.

    Další informace


    Jak rozumíte asijskému přísloví?

    Zmije svléká kůži, ale zmijí srdce si nechává.Neznáte nějaké podobné?

    Další informace


    Ctnost v červeni chodí. Co znamená toto polské přísloví?

    Rruměnec vyjadřuje často omluvu, rozpaky, pocit vlastní chyby, úzkosti, je výrazem trémy, studu, případně nejistoty, ztrapnění se atd. .Je samovolný, nejde mu zpravidla zabránit. Sice je možné se červenat i u lhaní, ale takový ruměnec se dá snad rozlišit..Červenání se z rozpaků vnímali /zda tak stále vnímají, nevím) muži zpravidla kladně.Ruměnec se v minulosti chápal jako projev skromnosti a nezkaženosti ženy.Takže dívka se mohla červenat studem, nebo i hanbou. Stud souvisel se ctností, když dívka, zpravidla panna, odolala erotické touze či nátlaku muže, červenala se již při polibku.Ale když muži podlehla, často si uvědomila si chybu, ztrátu nevinnosti, tak se červenala hanbou. Když přišla o nevinnost a provdala se za jiného, mnohdy musela zastírat, že tomu tak není.Takže ctnostná dívka, jinak také mravná dívka, se při sexuálních nabídkách červenala. Dívka se zarděla panenským ruměncem. Její stydlivost a červenání bývalo znakem panenství, tedy ctnosti.Jak jsem napsala výš, dnes se z ruměnce dívky nedá ctnost většinou poznat ... . Zčervená, zčervená, když jí hladím ramena ... - dá se říct, že v písni jde o útok na ctnost dívky, která ještě chodí v červeni. Stydí se, že přijímá jakési intimní až erotické škádlení.Ctnost v červeni chodila, ale domnívám se, že v současnosti už nechodí.Již Shakespeare napsal:. ....a oblíbená čest se s hanbou týčía dívek ctnost se dravě řítí v pád...

    Další informace


  • Čínské písmo -Japonské písmo

    Zajmalo by mě zda v tom je nějaký rozdíl ?

    Další informace


    Pociťuje se absolutní absence výroku, jehož pravdivostní hodnota by byla při všech ohodnoceních nulová. Znáte přísloví?

    na každém šprochu je pravdy trochu

    Další informace


    Kniha přísloví

    Četla jsem ukázku z Knihy přísloví, která je připisována Šalamounovi. Jedno z přísloví je: Kdo ostříhá úst svých a jazyka svého, ostříhá od úzkosti duše své . Jak tomu rozumět?

    Další informace