• Da se rict Ja uz porazim domu....??? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Da se rict Ja uz porazim domu....???. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Da se rict Ja uz porazim domu....???

 • Co rict v servisu - vymena pneu  Další informace


 • Jak jinak říct - je mi to lhostejné.

  Das ist mir scheiss egal.

  Další informace


  Bojite se rict sve

  nazory na tvrdo a nebo chodite okolo horke kase.Na uradech,doma,pratelum a podobne.Ja na tvrdo.

  Další informace


 • Jak říct partnerovi že mi vadí jeho úchylka na hru LOL?

  Dobrý den.Jsem s přítelem dlouho, teď když má pauzu od vysoké školy tak pracuje. Bohužel si jako zálibu našel hrají počítačové hry League of Legends.Slíbil mi že už to hrát nebude a pak jsem zjistila že to zase hraje.Prý je to jeho záliba ale připadá mi že mě tím zanedbává..Nemá kvůli tomu na mě čas. Co mu mám říct? A jak to řešit..

  Další informace


  Jak říct holce, že je pěkná?

  Je mi 12 a chodím do 6. třídy. Tento rok jsem přišel do nové třídy a zalíbila se mi tam jedna holka a já nevím, jak jí to říct. Díky za odpovědi. Facebook nemá.

  Další informace


  Jak říct holce, aby se mnou šla ven?

  Chodím do školy s holkou, která se mi líbí, ale nevím, jak jí říct, jestli by šla ven.Doplňuji:MacChill: Díky, to by mě nenapadlo :-D.

  Další informace


  Jak říct hluboce věřícím rodičům o sestřině orientaci?

  Zdravím, mám trošku dilema, moje sestra (25 let) se mi svěřila, že je lesbička, což u mě není problém, ale je tu problém, rodiče jsou velmi silně, místy fanaticky nábožensky založení lidé, nevíme, jak jim to říct, protože vím, že se to dlouho neutají, navíc mě sestra požádala, ať jí pomohu.Co máme dělat?

  Další informace


  Jak rodičům říct že jsem dostal poznámku??

  Dostal jsem ji za zapomínání pomucek do vyuky(moji rodiče sou přísní)

  Další informace


  Jak mám říct rodičům o pětce?

  Asi dostanu pětku, protože když jsme kontrolovali test z matiky, snažila jsem se nenápadně ugumovat jednu nulu a učitel to viděl. Měla jsem tam tři chyby a dostala bych trojku. Jenže já jsem z poslední písemky dostala taky za tři :( A z předminulí dokonce čtyřku :( Doma z toho nebyli moc nadšení. Vůbec nevim co mě to napadlo. Poradte někdo, jak jim to mám říct PROSÍÍÍM!!!

  Další informace


  Jak mám klukovi říct nebo naznačit, že s ním chci bejt kámoška a zatím nic víc?

  Jako on mě nikdy neříkal že mě chce nebo něco takovýho ale nechci aby si myslel že sním chci být něco víc než kámoši.Jenže v dnešní době hned na tebe řvou třeba katarina+ luky rovná se láska a přitom jsou třeba jen kámoši já nevím jestli ten kluk dokáže pochopit že sním chci být kámoška a jestli to pochopí třída

  Další informace


  Jak mu mám říct, že se mi líbí?

  Ahoj, dozvěděla jsem se přes kamarádku, že se líbím jednomu klukovi od nás ze třídy. Problém je, že to nevím jistě. Ten kluk se mi taky líbí, ale nevím, jak mu to mám říct popř. zjistit, jestli se mu taky líbím.

  Další informace


  Jak mohu dívce říct že ji miluji ???

  Nevím jak mohu dívce říct že ji miluji. Prosím poraďte mi !!!Doplňuji:Prosím o normální odpovědi a ne třeba česky atd. Děkuji

  Další informace


  Dobrý den chci se zeptat jak se bránit proti vypálením domů.. jedna paní si přivedla do domu pána který vyhrožuje vše

  Dodavám že stím pánem nejsem v jednom okolí, ale mám tam známe a rodinu tak bych Vás moc chtěla poprosit o radu..Děkuji

  Další informace


  Co se dá na tohle říct?

  a href"http://www.super.cz/clanek/42633-porodila-tri-deti-8-8-2008-9-9-2009-a-10-10-2010.html" rel"nofollow" http://www.super.cz/ hellip /a .........není to klika-neuvěřitelné

  Další informace


  Chtěla bych ho pozvat ven,ale nevim jak mu to mam rict a kde?

  hmm...začínáš mít tázky, jako bys byla v nějaké v nějaké poradně...4 otázka stejného druhu už je dost otravná...

  Další informace


 • Jak říct anglicky tlačit na záchodě?

  Ve smyslu tlačit bobek...Heh, to by mě nenapadlo :)

  Další informace


 • Jaké pokyny říct při dvojřadu v tělesné výchově?

  Na zítra si mám připravit dvojrad,ale nevím presne,jaké pokyny dat (napr. Při pocitani pohovozor atd. )Je to spravně?1.Trido končit,dvojrad nastoupit (mám říct 'končit' když to bude na začátku tv?)2.Pak je mám spočítat?3. Páni učitelko,třída ... je nastoupena poctu... Z toho ... Necvici.Nevím,jestli je to správně,mám v tom guláš :-) s pohovema/ pozorem to taky nevím vůbec.

  Další informace


  Jak si říct efektivně o zvýšení mzdy?

  Nedávno jsem tutéž otázku řešil sám. V prvé řadě být dostatečně asertivní, být si vědom svých kvalit a přínosu pro zaměstnavatele.Šéfa požádat o krátký osobní pohovor mezi čtyřma očima. Nic nehrotit, čím méně formální rozhovor bude, tím lépe. Hned zkraje bych mu zdůraznil, že do své práce dávám maximum a za tu dobu, co pro něj pracuju, jsem získal mnoho zkušeností. Pak již plynule přejít rovnou k žádostí s tím, že máte pocit, že byste si zasloužil víc.Já tímto způsobem uspěl, i když mi nebyla zvýšena o moc. Mohu doporučit nejprve sehrát podobnou scénku s psychologem, abyste byl na to dostatečně připraven. Aby to nedopadlo jako v tom otřepaném vtipu: Šéfe, chtěl bych přidat! Tak přidej!

  Další informace


  Co je lepší říct, nezvedla jsem ti telefonát či hovor?

  Nebo něco úplně jiného? Už dlouho nad tím uvažuji a stále si nevím rady, prosím, poraďte mi, co je lepší, co zní lépe... Arigato gozaimas ^_^

  Další informace


 • Jak říct mamce že chci k tetě?

  Jakříct mamce že chci k tetě. Mám tetu je jí něco přes 80 ale mám jí ráda. Ale je mi takové divnéříct mamce: Mami chci jet k tetě do .... nevím je mi to nějak divné. K tetě chi jet hlavně proto že má hodně zvířat. Já zvířata miluji a moc tam chci. Ale nevím jak to říct. Poradíte?

  Další informace