• Da se to zneuzit? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Da se to zneuzit?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Da se to zneuzit?

 • Lze jakkoliv zneužít ztracený řidičák pokud jej někdo najde? Je povinné nahlásit ztrátu na městském úřadu?  Další informace


 • Da se zneuzit imei?  Další informace


 • Je možné zneužít OP, třeba uzavřít půjčku, když má dotyčný jeho fotokopii?  Další informace


 • Da se nejak zneuzit kdyz nekam uvedete svoji adresu a datum narozeni?

  Všechno je zneužitelné a vynalézavost podvoníků je nekonečná.

  Další informace


 • Může mě někdo sledovat a zneužít na Odpovědi.cz?

  Tady jsi sledována určitě. Někoho to baví, ale většinou se odhalíš sama. Stačí sledovat tvoje otázky a odpovědi. S tím nic nenaděláš.

  Další informace


  Kdo má přístup k mým datům a dají se ta data zneužít?

  Nechci říkat, že jsem objevil Ameriku, ale před chvílí jsem se podíval na svůj účet na Google a zde jsem si zadal, že chci najít svůj telefon, který mám přiřazený. 2x jsem se musel k aplikaci přihlásit. Našlo ho to, přesně na mé adrese. Pak je tam časová osa, která znázorňuje, kde jsem se pohyboval.Dnes jsem byl jak v Kauflandu, tak v Lídlu :) a ví to. Také to ví, pokud jsem si vybral to správné datum, že jsem byl tam a tam, dokonce mi to ukázalo, (co si pamatuji), kde jsem byl na obědě.Kdo má k těmto údajům přístup? Dají se tato data nějak zneužít?Já naopak v tom vidím dobré alibi v případě nějakého problému.

  Další informace


  Da se to zneuzit?

  dekuji PostApManovi za rady uz jsem registrovana,muze nekdo zneuzit moji e-mailovou adresu?

  Další informace


 • Číslo EAN OPM - dá se zneužít?  Další informace


  Ztráta rodného listu. Dá se zneužít?

  Jak píše Setapouch, tak souhlas, zneužít se dá:-((( ale je to pak prokazatelné, u vystavení nové OP si toho člověka naštěstí vyfotí, takže se dá prokázat, že OP nebylo vydáno vám. Ale je to spousta zbytečných problémů:-(((Hlavně tu ztrátu ohlaste.

  Další informace


  Mohu oskenovat občanku bez toho,že by jí druhá strana mohla zneužít?

  Dobrý den,dnes jsem si chtěl po dlouhé době opět aktivovat účet na známe internetové sázkové kanceláři,protože jsem ho před rokem uzavřel na dobu neurčitou a vyzvali mě,abych zaslal jméno přijmeni,adresu atd...datum narození se neschodovat s datum,který sem uvedl při registraci.Nevím,jak je to možné nejspíše jsem se překlikl,když sem účet registrovat.Sázková kancelář po mě teď chce zaslání obouch stran občanky.Nemusím se obávat,že jí druhá strana zneužije?Předem děkuji za odpověď

  Další informace


  Mohl být můj OP zneužit při předložení na poště, když mi ta paní sestavovala přehled v případě úrazového pojištění?

  Vůbec nevím, jestli měla vlastně právo si tu občanku vyžádat. Mám teď špatné svědomí.Doplňuji:A co můj podpis ( předtím jsem přebírala balíček)? A mohla by na něco použít i jenom ty údaje z OP jako rodné číslo a tak? Hloupá otázka, jenže se mi stává dost často, že mě lidi využívají, a mám velkou fantazii :D Navíc vůbec podvodně nesmýšlím, takže nevím, jaké jsou cesty k tomuto. Proto panika. Vypadala taky nesvá.

  Další informace


  Lze zneužít rodné číslo?

  Pokud člověk zná mé jméno, příjmení, rodné číslo a adresu trvalého bydliště, může to nějak zneužít a mě poškodit? Děkuji za odpověď.

  Další informace


  Když někdo zná moje číslo občanky, může ji zneužít?

  Myslím tím, když jdu třeba na brigádu a zaměstnavatel si ofotí moji občanku...má vůbec na to právo??? a když už někdo zná údaje o mě a dokonce číslo občanského průkazu, nemůže to zneužít? třebaa vzít si půjčku na moji občanku i když ji nemá fyzicky u sebe, ale zná moje číslo občanky a rodné číslo a jméno a datum narození?

  Další informace


  Jak se dá zneužít rodné číslo?

  Vďaka dôverčivosti a naivnosti mnohých zodpovedných je možné vďaka znalosti mena a rodného čísla získať informácie o konrétnom človeku. Mali by síce žiadať predloženie preukazu totožnosti, ale veľakrát vydajú informácie, aj na základe dôvery v nevinom pohľade žiadateľa.

  Další informace


  Jak se dá zneužít kradený řidičský průkaz?

  Když mi minulý týden ukradli peněženku měla jsem v ní občanku, řidičák a kartičky pojišťoven svoji i dětí. Jak se dá zneužít občanka celkem chápu. A co kartičky pojišťovny? Mohlo by se něco stát? Jen dodám že jsem hned po krádeži vše ohlásila na (ježišmarjá chtěla jsem napsat VB) policii a ti mi vystavili okamžitě náhradní doklad totožnosti který ruší platnost toho původního. Znamená to teda že když jsem do odcizených věcí uvedla i řidičák že se ruší i jeho platnost?

  Další informace


  Jak se dá zneužít Rodné číslo ?

  Jednou jsem nechal fotku mého vysvědčení na sociální sítí a tam bylo vidět moje rodné číslo, kamarád mě na to upozornil že na rodné číslo se může půjčovat peníze a provádět jiné operace a tím to zneužít.Je to pravda ? je opravdu možné nějak zneužít rodné číslo ?

  Další informace


  Dá se zneužít číslo občanky?

  Předal jsem organizaci Člověk v tísni číslo občanky a údaje jako jméno, příjmení a bydliště. Teď mám strach, jestli se to nedá zneužít, především to číslo občanky.Doplňuji:Podepsal jsem příkaz k povolení inkasa, ale nedal jsem jim číslo účtu s tím, že si ještě rozmyslím, jestli jim budu přispívat.

  Další informace


  Dá se karta pojištěnce, kterou jsem ztratila, někým nějak zneužít ?

  Někdo se může nechatz ošetřit na tvou kartu

  Další informace


 • Dá se zneužít titul slaměný vdovec ?!

  Samozřejmě, že dá. Pomni ale, že takto se dá zneužít i titul slaměná vdova , až na nějaký čas nebudeš doma. :-))

  Další informace


 • Jak by šlo zajistit smluvní volnost v pracovní smlouvě, ale aby toho zaměstnavatelé nemohli zneužít a šikanovat lidi?

  Nevím čemu říkáš smluvní volnost, ale normální zaměstnavatel považuje lidi za to nejlepší, co ve firmě má, protože jsou to právě lidi, a nic jiného, co mu vydělává a přináší peníze. Takže je logicky nebude šikanovat, ale vytvoří jim takové podmínky, aby pracovali rádi, co nejdýl, co nejlíp, co nejefektivněji.Zaměstnavatel, který nechápe tak jednoduchou věc, nestojí za to, aby pro něj někdo pracoval.

  Další informace