• Da se vubec neco delat proti tomuhle statu ? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Da se vubec neco delat proti tomuhle statu ?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Da se vubec neco delat proti tomuhle statu ?

 • Také nemůžete tomuhle uvěřit?Co na to říkáte?  Další informace


  Stalo by se vůbec něco, kdyby všichni lidé v Česku přestali s kouřením?  Další informace


  Co dělat proti lidem neustále zírajícím do mobilů?  Další informace


 • Do kterých států se exportovala Tatra 613?  Další informace


 • Co všechno potřebuji aby mě pustili na půdu Spojených států amerických ??  Další informace


 • Existuje nějaké porovnání v rámci států Evropy ohledně podílu obyvatelstva sledující telenovely?

  Televízie si vedú svoje vlastné prehľady oblbovania svojich divákov kuchynskými seriálmi a telenovelami. Vedú si rebríček úspešnosti týchto umeleckých diel a porovnávajú s inými televíznymi spoločnosťami.Parlament EU Výbor pre kultúru a vzdelávanie má aj takýto prehľad. a href"http://bookshop.europa.eu/cs/kult-ra-cbANIKABstUgUAAAEjCJEY4e5L/" rel"nofollow" http://bookshop.europa.eu/ hellip /a V roku 2009 bola smernica Televízia bezhraníc zmenená pod novým názvom Smernicao audiovizuálnych mediálnych službách (SAVMS). SAVMSzahŕňa všetky audiovizuálne mediálne služby – tradičnútelevíziu (lineárna služba) a video na požiadanie(nelineárne služby) – a modernizované pravidlátelevíznej reklamy. V máji 2012 Komisia prezentovalasvoju prvú správu o uplatňovaní SAVMS. ozor odkaz je v pdf/ a href"http://europa.euoldf/flipbook/sk/culture_audiovisual_sk.pdf" rel"nofollow" http://europa.eu/ hellip /a

  Další informace


 • Víte, ve kterém městě najdete tuto nestoudnici? A jak je vůbec něco takového na veřejnosti možné?

  Jaenneke Pis - autor Denis-Adrien Debouvrie. Umístěna v Bruselu poblíž baru Delirium Café. Na noc prý bývá zabezpečena mříží. Zdroj: wikipedie.Možné je vše. Já kdysi dostal pokutu za močení na veřejnosti. Stálo mě to 50Kč.

  Další informace


  Proč jsou odpůrci proti Zemanovi, že se paktuje s Čínou, a ne proti Peltovi?

  Zemana všichni pomlouvají kvůli paktování s Čínou a že Pelta chce kvůli Číně posunout začátky fotbalu na poledne, to nikomu nevadí? Odpůrcům čínské peníze ve fotbalu nevadí? Proč odpůrci před fotbalovým svazem nevyvěšují tibetské vlajky a neprotestují kvůli porušování lidských práv v Číně?

  Další informace


 • Co se vyplatí nakupovat v Německu? Jestli vůbec něco..

  Hodne lidi z meho okoli nakupuje v nemecku snad vsechno. Jidlo, drogerii, hracky...A to jezdi na vetsi nakupy i z PrahyTvrdi, ze cenove levnejsi, nebo stejne a kvalita vyssi.Navic, co se nevyplatilo kupovat do dnes, se po zvyseni dph vyplati.

  Další informace


 • Mám netbook,něco jsem si udělala s posouváním dolů,nahoru,doprava a doleva.Nejdou mi vůbec vidět.Prosím pomocte ..Děkuju

  Posouvání šipek

  Další informace


  Co mám dělat, když se mi začaly sekat videa na internetu, a stránky se pomalu načítaj a někdy se vůbec nenačtou?

  Použil jsem antiwiry Panda Global Protection a Malwarebytes Anti-Malware. Ty našli hodně objektů, asi je odstranily, ale nic se nezměnilo.

  Další informace


 • Proč se my češi bojime postavit proti státu jako husite se postavily proti vlivu cirkve ?

  Určitě většina lidi nesouhlasi jak s náma vlada zachází tak proč se bojime si vybojobat náš názor kdyby jsme se spojily všichni občané tak je nas přece víc kde je ta pýcha Českého národa jako byla kdysi ?

  Další informace


  Mohu něco dělat proti Policií ČR?

  Dobrý denMám problém na začátku března přišel anonymní email mě žákyni kde ji, mě a mého kolegu uráželi.Vše jsme předali policií a ta to tzv. ,,zametla,, pod koberec že český zákon nezná slovo kyberšikana.Celý školní rok jsme s tím bojovali protože na mě i na kolegu žáci útočili a ptali se co je na tom pravdy. (Šlo o to že máme s danou žákyní pohlavní styk)Pak se celá situace docela uklidnila ale teď o prázdninách mi žákyně píše ze to psychicky nezvládá ze na ní všichni opět útočí.Chtěl bych jí pomoci ale nevíme s kolegou jak. Můžeme popohnat nějak policií aby ty anonymní emaily nějakým způsobem řešily??Předem díky za rady.

  Další informace


  Balík ze států mimo EU - CLO  Další informace


 • Nové kolonie v severní Americe od svého založení hospodářsky vyspěly. Proti kterému státu bojovalo 13 osad za nezávislos

  Nové kolonie v severní Americe od svého založení hospodářsky vyspěly. Proti kterému státu bojovalo 13 osad za nezávislost?

  Další informace


 • Jakou mohu dělat práci když mám jen bakaláře z CVUT? Je vůbec reálný něco sehnat?

  Nenapsal jsi obor. Ale dnes ani neni tak důležité pří získáváí zaměstnání jaké máš vzdělání, ale velice záleží na tom, jaké máš známosti. Musíš to zkoušet, a předpokládám, že nemáš dlouho po škole, takže jako mladý máš šance poměrně velké.

  Další informace


 • Proč musí mít dospělý člověk pubické ochlupení? Stalo by se něco, kdyby jej vůbec neměl?

  Původním účelem bylo udržování tepla.Jinak lékaři doporučují ochlupení se nezbavovat. Všechno, co má člověk na těle je třeba.Pubické chloupky mají mnohem více významů1. sou znakem dospělosti.2. V ochlupení se vyskytují žlázy, které vylučují feromony, a tak zvyšují sexuální touhu a lákají druhé pohlaví.3. Při pohlavním styku snižují tyto chloupky nežádoucí tření kůže o kůži.4 .Chrání oblast, která je velmi citlivá..5. U žen zabraňují pronikání nečistoty do pochvy. Chloupky mezi půlkami v zadku zabraňují tření a zadržují pot, pach.Podle anglických zdrojů např. a href"http://goaskalice.columbia.edu/answered-questions/whats-point-pubic-hair" rel"nofollow" http://goaskalice.columbia.edu / hellip /a i a href"http://goaskalice.columbia.edu/answered-questions/whats-point-pubic-hair" rel"nofollow" http://goaskalice.columbia.edu / hellip /a

  Další informace


  Neznáte někdo něco proti vypadávání vlasů???

  Když si meju hlavu vydává mi docela hodně vlasů.Neznáte nekdo ňáký přípravek nebo něco proti vypadávání vlasů??Předem dík za odpověď.

  Další informace


  Co si myslíte o psychiatrické diagnóze naší hlavy státu, Miloše Zemana?

  Zde je odkaz na článek, který pojednává o jeho duševním onemocnění: a href"http://forum24.cz/diagnoza-milos-zeman-z-pohledu-psychiatrie/" rel"nofollow" http://forum24.cz/ hellip /a Myslíte si, že by Zeman měl neprodleně navštívit psychiatra?

  Další informace


 • Kolik je asi tomuhle holoubkovi/holubici?

  a href"http://www.internationaldovesociety.com/Seedeaterspics/Young/Bare-eyed%20young.jpg" rel"nofollow" http://www.internationaldoveso ciety.com/ hellip /a

  Další informace