• Da se živit jen mlékem? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Da se živit jen mlékem?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Da se živit jen mlékem?

 • Může mít někdo hříšnou duši, nebo je to vše jen a jen na něm samém a jeho svobodné vůli?  Další informace


  Barbie hry, to je jen náký fail ne?  Další informace


 • Vyplatí se mi živit auto?  Další informace


 • Americké domy? To jen ze dřeva?  Další informace


 • Bedny 5.1 - hraje jen Subwoofer  Další informace


 • Kolik peněz bych musel mít, abych už nemusel nikdy pracovat a živit se pouze z investic?  Další informace


  Ako rozlíšiť japonský jen od čínského juanu, keď majú taký istý znak (¥)?  Další informace


 • Ahoj,jen tak by mne zajimalo?

  Zda uz tyto profese jsou u nas bezne v domacnostech?Doplňuji:Myslim soukromne.A kdyby jste meli moznost,koho by jste si zvolili?Diky

  Další informace


 • Když mě baví na PC psaní všemi deseti prsty, mohl bych se tím taky někdy v budoucnu živit?

  To by mě taky zajímalo. Mě zase baví psaní dvěma prsty, třeba bych se tím taky moch někdy v budoucnu živit. Zajímalo by mě kolik by to tak asi neslo, doufám že mi nabídnou aspoň pětinu toho co tobě.

  Další informace


  Bezpečné odpojení funguje jen na některých USB  Další informace


  Baterie v notebooku se nabije jen na 90%  Další informace


  Arcsoft panorama maker5 - bude funkční jen po jeho zkušební dobu nebo pořád?

  Chtěl bych se zeptat když si stáhnu program z torentu nebo rapid share jestli bude funkční jen po jeho skušební dobu nebo pořád (nemůžu najít free verzi)

  Další informace


  5.1 surround prehrava jen stereo  Další informace


 • Když chci řídit kamion jako profesionální řidič a živit se tím, co potřebuji?

  Dobrý den, když chci řídit kamion jako profesionální řidič a živit se tím, co potřebuji?Napadá mě:- řidičský průkaz sk. C+E- průkaz profesní způsobilosti řidiče- zdravotní způsobilost- DĚLAJÍ se ještě psychologické testy?- v případě speciální přepravy kvalifikaci pro tuto přepravu... Pozdrav do otázky nepatří.Dobrý den, když chci řídit kamion, jako profesionální řidič a živit se tím, co potřebuji?______________DĚKUJU PĚKNĚ

  Další informace


 • Jak se říká zvířatům, která žijí jen a jen na jednom určitém místě?

  Doplňuji:Venkovan: Mohl bys mi, prosím, vysvětlit, jak souvisí socha a reliéf se zvířaty? Většina mi odpověděla endemité a ty socha a reliéf.. Pokud vím, tak socha a reliéf se řadí do uměleckého oboru, pokud se ale dají zařadit i jinam, ráda se přiučím. Budu ráda za doplnění odpovědi nebo za zprávu, abych tomu správně rozuměla.Jinak ostatním děkuji.

  Další informace


 • Jak jste na tom s umělým mlékem? Jakou/kterou značku preferujete a můžete doporučit?

  Na kravské mléko mám alergii. Kupujijen Sójové mléko Zajíc a Kefírové nápoje.Občas i sušené mléko obyčejné, ale to sevelmi špatně rozpouští a je dražší....Zajíc-Náplň kupuji v lékárně Dr.Max s jejich kartou platím jen 40,-Kč a href"http://veganodaktyl.veganka.cz/?p1466" rel"nofollow" http://veganodaktyl.veganka.cz / hellip /a

  Další informace


 • Máte zkušenosti s tzv. mandlovým mlékem? Kde ho koupit (Praha) a jak chutná?

  1/4 šálku mandlí,šálek studené vody,2 kávové lžičky javorového sirupuPostupOřechové nápoje byly po staletí užívány v Evropě, Asii, ale také u amerických indiánů. I dnes jsou po celém světě známé, jako velmi dobře stravitelná náhrada za kravské mléko. Mléko z mandlí a sezamových zrníček je vynikající pramen lehce vstřebatelného vápníku. Vyborně chutná.Asi na 30 vteřin vložíme mandle do vařící vody a necháme je okapat. Sloupneme slupku a se šálkem studené vody je vložíme do mixéru. Mixujeme maximální možnou rychlostí asi 3 minuty. Získáme bílé husté mléko.

  Další informace


  Mám menstruaci jen krátce asi jen 4 měsíce a teď mi vynechala už tu bude skoro 3 měsíce,je to normální??(Je mi 14 let)

  Amenorea znamená nedostavení se menstruace. Absence menstruace je přirozená v pubertě, menopauze a během těhotenství. Pokud žena dosáhne 18 let a ještě nikdy nemenstruovala, jedná se o tzv. primární amenoreu. Její příčinou je porucha endokrinního systému, tedy porucha hormonální. Sekundární amenorea se vztahuje na případy, kdy žena měla pravidelnou menstruaci, ta se však nedostavila po dobu delší než 1 rok. Amenoreu způsobuje řada skutečností:...

  Další informace


  Ahoj kde kupim mezizubni karaček?

  na netu jsou jen sady ale ja potřebuju jen jeden

  Další informace


 • Jakým mlékem nejlépe uměle odchovám potkaní mádě?

  Mám potkaní mládě a jeho matka nemá evidentně žádné mléko. Potřebuji pomoc ohledně umělého odchovu, je vhodné třeba dětské mléko(nutrilon,sunar...)?

  Další informace