• Dabovani PC hry - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Dabovani PC hry. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Dabovani PC hry

 • Aplikace na hry zdarma  Další informace


  Ahoj jak přenesu do samsungu přes bluetoch hry? bluetoch mam koupený a nainstalovany usb nemám  Další informace


 • stáhnul jsem si soubor do hry fallout new vegas je to mód postav. poraďte jak to správně zkopírovat do hry.

  a href"http://www.fileplanet.com/218458/210000/fileinfo/Fallout:-New-Vegas -Krystal-Race-Mod" rel"nofollow" http://www.fileplanet.com/ hellip /a tady je stránka. Když spustím hru jsou špatné textury jsem jen červený kosočtverec s dvěma skříženými vykřičníky.

  Další informace


  Jak kde sehnat programátora pro vytvoření RPG hry (hry na hrdiny)?

  Ráda bych vytvořila novou RPG hru. Jde o role playin game (hry na hrdiny), kdy se hraje na chatu textovou formou s podobností psaní virutální knihy spolu se spoluhráči, kdy má každý vytvořenou svou postavu, kterou jako svou roli hraje. Prosím neplést s RPG (real playing game), což jsou graficky vytvření panáčci skákající po nějaké cestě a sbírající body a různé artefakty.Mám nápad, mám již nějaké texty, ale naprosto a dokonale nezvládám PHP. Aby byla hra úspěšná, tak prostě musí mít nějakou úroveň, což ví každý zaběhlejší hráč. Takže se ptám, jestli někdo nemáte ponění jak a kde takového programátora sehnat a kolik by mohlo naprogramování takové herní stránky stát.Doplňuji:Ale já nepotřebuju vyhrávat nějaké soutěže. Chci jenom vytvořit RPG hru, kde by si mohli hráči na chatu zahrát a byly k tomu reálie, což jsem schopná napsat sama. Jenom potřebuju někoho, kdo by mi pomohl s PHP, což nezvládám. To je na mě skutečně velmi náročné.

  Další informace


  Co je serial kod u hry?

  Stáhla jsem si hru v angličtině na Wild games a pro spuštění potřebuji nějaký Serial. Licenci atd jsem odklikla bez čtení - neumím anglicky a teď nevím jestli tam byl napsaný tan SERIAL nebo co to je? Moooc děkuji za odpovědi.

  Další informace


  Chyba po ukonceni hry Race  Další informace


  Cheaty do hry starship troopers  Další informace


  Cheat do hry Wolfenstein  Další informace


  Během hry se pravidelně obraz sekne  Další informace


  Aku zostavu na hry/HD pre rozl. 1680x1050 - do 25000 SK  Další informace


 • Chci si zřídit e-shop kde budu prodávat hry, vždy jen jeden kus. Dočetl jsem se, že na jednorázový příjem není třeba mít

  Jednorázový není opakovaný prodej po jednom kuse.

  Další informace


 • Proč paralympíjské hry nemají stejnou pozornost jako olympíjské hry?

  Proč nemají paralympíjské hry takovou pozornost jako olympíjské hry? ... Mám ráda sport, a ráda sleduji ve směs všechny velké šampionáty, olympiády, apod. Docela mě mrzí, že když se člověk chce podívat na výsledky nebo i na to jak se vede českým reprezentantům na paralympiádě nemá šanci, krom ČT SPORT a ojedinělých článcích na webu sport.cz nikde na žádném sport webu nejsou výsledky, program, apod. Podle mě je velká škoda, že vlastně skoro nikoho nezajímá, že je nějaká paralympiáda. A přitom z Londýna 2012 češti reprezentanti (45 sportovců) přivezlo krásných 11 medailí. Co si o tom myslíte? Sledujete paraolympiádu nebo jenom olympiádu, popřípadě jenom sport, který máte rádi? :)

  Další informace


 • Znáte portály v jiných zemích, kde se dají hrát hry? Jako např. na Seznamu deskové hry.

  třeba a href"http://www.agame.com/" rel"nofollow" http://www.agame.com/ /a (v pravo nahoře klik na MORE a vyjede nabídka na BOARD ampCARD - deskové a karetní hry) nebo a href"http://www.games.com/" rel"nofollow" http://www.games.com/ /a , taky a href"http://www.myrealgames.com/" rel"nofollow" http://www.myrealgames.com/ /a , či a href"http://www.gamesgames.com/" rel"nofollow" http://www.gamesgames.com/ /a , je toho na netu dost, stačí zadat ve vyhledávači game.com

  Další informace


  Warez hry vs Koupené hry  Další informace


  Co mám hrát za hry na PC, když to chce .net framework na každou hru?

  Dobrý den?Nevíte co mám stáhnout a hrát za hru.Všude na novejch hrách to píše že musím mít U4 engine,Visual studio Runtime a .net framework.Děkuji za odpověd. 22aa.

  Další informace


  Co hrajete za PC hry?

  a href"http://www.Dobyvatelnova.cz" rel"nofollow" www.Dobyvatelnova.cz /a -znalostní on-line hra o ceny.:D

  Další informace


  Cheaty na hry

  neznate nake cheaty na hry darkorbit neboclub penguinjo a na club penguin bich potřeboval naky cheat na member

  Další informace


  CO-OP (MP) hry na android  Další informace


  Ahoj, nevíte jak se dají hry na mobilu z angličtiny převést do češtiny?

  tak to fakt nejde, hra uz musi byt od vyvojaru pocestena.

  Další informace


  Ahoj budou jeste vychaze hry na ps3? Nebo vse zase pohlti ps4.

  Myslím si,že určitě budou vycházet,proč by dál nevycházely....ne každý je tak bohatý,aby si hned koupil novou herní konzoli.Můj chlap si třeba počká,než se bude dát koupit za levnější.

  Další informace