• Definiční obor funkce - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Definiční obor funkce. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Definiční obor funkce

 • Ahoj, nestudoval jste někdo obor Teritoriální studia na UK? Na jakou pracovní pozici je pak možné se ucházet? Díky


 • Co potřebuju vědět když půjdu na obor automechanik?


 • Jak se nazývá obor, který se zabývá studiem *NEŽIVÝCH PŘÍRODNIN* ??

  máme to jako Domací úkol na zeměpis a já to nemohu nikde najít :( ... děkuji za odpověď
 • Definiční obor fce a podmínky řešitelnosti.

  Neumím si poradit s konečnou fází při výpočtu def. oboru. Nejříve z fce zjistím všechny podmínky řešitelnosti. Ale nevím jak mam ze všech podmínek udělat výsledný interval. Neporadí někdo co nejdřív udělat a podle čeho zjistím ten konečný interval? Na netu co jsem hledal, nemůžu najít podrobně tento problém. Díky předem
  Definiční obor a obor hodnot

  Moc tomu nerozumím a potřebuji to zítra do školy. Dejme tomu, že dostanu příklad D(f) ^2 , tak z toho zjistím že odmocnit se dá jakékoliv kladné číslo a zapíši to jako D(f) R a interval bude uzavřený od nuly do nekonečna. Avšak pokud mám příklad D(f) x + 5 jsem bezradný a navíc nevím jaká čísla z toho vejdou do funkčního předpisu a jak z toho zjistím y? Prosím o pomoc
 • Kdo jste kutílové - s čím si poradíte (obor) a do jaké odbornosti?

  Samozřejmě mimo obor, jímž se (případně, vrámci řemesel) živite - srovnávat profíka s námi, kutily, by nebylo fér (no - i když, někdy...).-)______________________________ _Su na tom podobně, jako Barbakan nebo Mosoj...Akorát se mi zdá, že ve výběru PC her chybí ´domácí kutil´, až na střelkyni Lamalam jsem, zdá se mi, v této otázce nejmladší...-)
 • Nevím kam na střední, chtěla bych do Třebíče na maturitní obor, ale kam?

  Nevím kam na střední, chtěla bych do Třebíče na maturitní obor ale kam? Nevím... nejradši bych na stavebku nebo na hotelovku, obchodku...?
  Lze jako civilista studovat obor kriminalistika a další forenzní disciplíny na Policejní akademii ČR?

  Na různých serverech uvádějí různé informace, někde že to možné je, jinde, že není. Chci se tedy zeptat vás, jestli netušíte, jak tomu je? Na vlastních stránkách ( a href"http://www.polac.cz" rel"nofollow" www.polac.cz /a ) je u oboru doslova napsáno -v kombinované forměvýhradně pro kriminalistické techniky, experty, pracovníky Kriminalistického ústavu Praha, odborů kriminalistické techniky a expertíz, policejní komisaře pověřené vyšetřováním, vyšetřovatele HZS a příslušníky pověřených orgánů Vojenské policie. O prezenční formě studia tam není řeč.Znamenalo by to tedy, že musím nejdříve k policii a až poté se hlásit na VŠ?EDIT: Píší, že je to i v prezenční formě studia, o které se zde nezmiňují. Znamenalo by to, že kombinovaná forma je POUZE pro příslušníky, ale prezenční pro kohokoli. To mě zajímá a to je to, čemu nerozumím.
  Který obor by jste mi doporučily? Zahradník nebo zahradnictví?

  Zahradník s VL.Zahradnictví (interiéry, exteriéry, desing zahrad) s M.
  Kde studovat obor fyzioterapeut


  Kde se da zjistit kolik se v poslednich letech hlasilo na konkretni obor na VŠ uchazečů a kolik jich vzali?

  Konkretne mi jde o masarykovu univerzitu v Brne, fakulta sportovnich studii obor specialni edukace bezpecnostnich slozek. Bylo mi receno ze vse je na webu ale jsem asi slepy:) existuje nejaky statisticky rozcestnik s temito informacemi? Dekuji za odpoved
  Je nějaký středoškolský obor s maturitou ještě lehčí než obchodní akademie?

  poznámka: Z průměrného hlediska.
  Je 4-letý obor s maturitou Gastronomie těžký?

  Já jsem ted v prváku a budu studovat gastronomii. Je tento obor těžký? myslím to v učení. A je matematika těžká v tomto oboru? Prosím napište svou odpověd. Děkuji
  Jaký/který obor vydělá více peněz? Práva nebo ekonomie?

  Jsem ve třetím ročníku gymnázia a rozhoduji se, jakou vš vybrat. Nejvíce se mi líbí ekonomie a práva. Které z těchto oborů má větší uplatnění a vyšší plat? Samozřejmě, že to, kolik si kdo vydělá, velmi závisí na jednotlivci. Chtěl bych obecnější srovnání. Děkuji.
  Jaký vybrat obor (ZČU FAV)?

  Ahoj, rád bych poprosil o pomoc s definitivním výběrem oboru na ZČU FAV. Nemohu se rozhodnout mezi informatikou a výpočetní technikou. Během studia bych se chtěl předevšm zdokonalit v programování, nicméně se nebojím ani styku s HW. Oba obory mají velice podobnou skladbu předmětů.Má otázka tedy směřuje především na studenty ZČU. Co myslíte? Který ze dvou oborů by byl pro mě vhodnější? Pokud by to bylo možné, tak bych byl rád i za zhodnocení náročnosti studia zmíněných oborů. Děkuji za případné reakce a přeji hezký zbytek dne.
  Jaký obor si mám udělat když si chci otevřít hotel?

  Chce to vystudovat hotelový management. Pokud to vezmeš přes výuční list kuchař-číšník, střední a potom vysokou školu, tak věřím, že budeš špičkový manažer.
  Jaký obor na MU?

  Ahoj, potřebuji pomoc. Chtěla bych jít na vysokou školu - na Masarykovu univerzitu (Pedagogickou fakultu), obor český jazyk a literatura. Nemůžu se vyznat ve výukových programech. Nabízené bakalářské obory jsou: Pedagogické asistentství pro ZŠ a Obory se zaměřením na vzdělávání. Je možné, po vystudování Obory se zaměřením na vzdělávání učit na střední škole? Nebo je to nějaký jiný program, na který jsem zatím nepřišla?
  Jaké řemeslo(obor) je v dnešní době nejlépe placený a nejžádanější ?

  Odhaduju, že brusič diamantů, zlatník...-))Běžně jsou značné rozdíly mezi výdělkem dobrého a špatného řemeslníka, mezi řemesly samotnými tak výrazné rozdíly nejsou.
  Jaké by pravděpodobně mohly být předměty na přírodověděcké fakultě v Olomouci? Obor ekologie a biologie?

  Vše je tady
  Ahoj. Chtěla bych se zeptat jestli se skoliozou zad mohu jít na učňák obor kadeřnice. Děkuji

  To je těžké takto říct. Podle toho, jak velká skolioza a to ví jen tvá doktorka. Poraď se s ní. Taky jsem chtěla jít na kadeřnici a když vidím dneska ta svá záda (taky mám od mládí skoliozu), tak jsem ráda, že jsem nešla, asi bych to dneska neustála