• Deformace 16:9 na 4:3_problém u kopie z HDD na DVD - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Deformace 16:9 na 4:3_problém u kopie z HDD na DVD. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Deformace 16:9 na 4:3_problém u kopie z HDD na DVD

 • Při kopírování na DVD recordéru z HDD na DVD je potřeba DVD vypalovačka v recordéru?  Další informace


  Kde se daji sehnat sluchatka k cinskemu telefonu w168? Je to kopie nokia aeon...  Další informace


 • Existuje něco jako deformace z povolání a může být tato považována za nemoc?

  Z vlastní zkušenosti si dovoluji tvrdit, že ano. A pokud se spolu shodneme, pak se ptám proč jsou zde tak často tito nemocní účastníci napadáni?Určitě souhlasíte, že zdejší stránky byly založeny s cílem některé poučit, většinu pobavit a někoho třeba i donutit k zamyšlení.Je však také pravdou, že zde svoje názory či rady, byť s dobrým úmyslem prezentují většinou naprostí amatéři.Odborníci a jejich fundovaná stanoviska jsou zde dnes výjimkou a poslední dobou oni reagují již jen v krajních případech. A to když jim ta jejich tzv. deformace - jinak však svědomí a profesionální čest velí zastavit praktickou realizaci kýmsi naplácaných nepravd a nesmyslů a takto snad zabránit možným škodám. Pravda, dotyční někdy nevolí vybraná slova, nýbrž jen stroze citují litery zákona nebo odstavce platných směrnic.Není už konečně namístě oprostit se od svých přízemních pocitů a tyto přátele jen stále netepat, ale na jejich adresu spíše projevit vděčnost a slova poděkování?Doplňuji:ad milin: někomu, kdo je zde od října 2009 se 100%-tním skórem užitečných odpovědí nelze, než citovat: Je mně líto každého, kdo oči má a nevidí, uši má a neslyší atd. Že by typický příklad ošidnosti statistiky?

  Další informace


 • obnova windows 7 z bitové kopie ??  Další informace


  automatická kopie souborů z jednoho síťového disku na druhý  Další informace


  Z HDD(NTSF) jsem nahrál 40 souborů na flešku(FAT32)Jen 11 se načte a funguje.Kde je chyba?Na HDD problém není.

  A byla bezpečně odebraná? USB podporuje tzv spožděný zápis, takže se občas malé soubory pozdrží v ram a pokud není fleška bezpečně odebrána, tak hrozí že se nedokopírují celé.Případně pokud je už stará a často používaná, tak může odcházet paměť - flash paměti mají jen omezený počet přepsání..

  Další informace


  Samsung s4 - Originál vs kopie, problém  Další informace


  Pískání HDD a nenalezení HDD  Další informace


  Omezení - Ilegální kopie Windows XP  Další informace


  Nepravá kopie W7 Ultimate  Další informace


  Nelegální kopie Windows 7  Další informace


  Kopie všech mailů zaslat na adresu...  Další informace


  Kopie odeslaného mailu na seznamu  Další informace


  Jak zkopírovat film z DVD na HDD tak aby šel následně spouštět bez DVD v mechanice  Další informace


  HDD SEAGATE 250 GB - Interní HDD nabízí své odpojení jako externí  Další informace


  Bitová kopie systému  Další informace


  Bitova kopie systemu - jak?  Další informace


 • kopie občanského průkazu

  Dobrý den,chtěla bych se zeptat.T.mobile po uzavření smlouvy chce po mě dát kurýrovi po doručení smlouvy kopii občanského průkazu.Mají na to právo? Mám obavy o zneužití

  Další informace


  Mestska policie a kopie prestupku

  Ahoj, kamarad v noci mocil na verejnosti, coz videla MPCR a nasledne jej zastavila a vyzadala po nem OP s tim, ze mu zrejme chtela dat pokutu. Kamarad ale rekl ze nesouhlasi, tak mu OP vratili a odjeli, ale nedali mu zadnou kopii toho co si opsali, popr. kopii pokuty atp. i kdyz je k tomu opakovane vyzval. Me zajima, jestli se toto muze, tzn. jestli nejsou povinni vydat nejaky doklad (kopii) o prestupku ci neco podobneho. Dekuji za odpovedi.

  Další informace


 • Deformace prstů na nohou

  jak se dají napravit pokřivene prsty na nohou u padesátileté ženy,uhýbaji všechny směrem ven.Měli to i rodiče a bratr.Hradí připadnou operaci pojištovny?

  Další informace