• Dnes je 8.prosince.Vzpomene si někdo co se událo před 30 léty v New Yorku? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Dnes je 8.prosince.Vzpomene si někdo co se událo před 30 léty v New Yorku?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Dnes je 8.prosince.Vzpomene si někdo co se událo před 30 léty v New Yorku?

  • Vzpomene si někdo, že před 48 lety k nám vlítli Rusáci?



    Další informace


  • Je nějaký přímý let z Prahy do New Yorku?



    Další informace


  • Jaké památky v New Yorku stojí za to navštívit a kolik popřípadně stojí jejich prohlídka?



    Další informace


    Jestlipak je možné si zapálit cigaretu někde v New Yorku?



    Další informace


  • Od prosince 2013 jsem na Úřadu práce. Musím si podávat daňové přiznání na další rok na FÚ a dostanu přeplatek za minulý



    Další informace


  • Vzpomene si někdo na název filmu?

    Hlavní hrdina nosil modrý nebo fialový obleček a na helmě měl malá křidýlka,podobně jako Asterix,a byl hodně rychlý.Zařazení tak komix nebo komedie....děkuji

    Další informace


    Jak se jmenuje film? Děj se odehrává o Silvestra a myslím že v New Yorku.

    Děj se odehrává v New Yorku o silvestra, je černobílej (ale novej, staří max 10 let) a kluk nemá s kým strávit silvestr a tak vyzkouší seznamku a seznámí se s holkou(ta dělá výběrové řízení s kým strávit Silvestr) s kterou prožije celou noc až do rána..ten kluk bydlí se spolubydlou který má asiatku..nemáte někdo tuchu? :)Doplňuji:Díky, není to ten film :(ten byl pouze o té dvojici..

    Další informace


  • Harry Potter. Videla jsem pred lety jen prvni dil a nepochopila jsem ho !! Ted vaham .. mam se k nemu vratit ?

    Neni to porad ... kazdy dil jeste cim dal slozitejsi ? ( tedy na me ). :-) -iv-

    Další informace


    Dá se navrátit do snu, který jsem měl před 8 lety?

    Myslim si, ze da. Casto mivam sny a jsou i sny, ktere se vraceji. Ale sny aspon ty moje prichazeji neplanovane. To jsem si nechavala zdat o necem jako mala holka. Mozna diky tomu je muj zivot jako jeden dlouhy sen. Ale opravdu nektere sny se vraceji, jen predem nevim, kdy to zase bude. Mozna se ten sen da trosku privolat tim, ze na nej budete myslet. Miluji me sny, neco mi rikaji, neco mi vzkazuji, je v nich cely muj zivot a jeste neco tajemneho.

    Další informace


    Kdo si vzpomene, na jaky se prejmenoval televizni program F1, ktery byl v roce 1991?

    Tehdejsi Premiera je dnes Prima, ale na toto si nemuzu vzpomenout,dekuji.

    Další informace