• Do jaké doby je většinou hotový cestovní pas, když je uvedené do 30 dnů Bývá třeba do 20, nebo nějak tak? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Do jaké doby je většinou hotový cestovní pas, když je uvedené do 30 dnů Bývá třeba do 20, nebo nějak tak?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Do jaké doby je většinou hotový cestovní pas, když je uvedené do 30 dnů Bývá třeba do 20, nebo nějak tak?

 • Je kapr s malou hlavou a vysokým hřbetem speciálně vyšlechtěný nebo to bývá náhoda?  Další informace


  Byli byste pro, aby měl týden 8 nebo více dnů? Prodloužil by se třeba víkend...  Další informace


 • Bývá potřeba zdravotní potvrzení k výkonu práce jejíž součástí je i řízení auta skup. B?  Další informace


 • Prosím, poraďte mi, kolik cca kg oblázků je třeba na 1 m2 země.  Další informace


  Jak se říká té kovové věci co bývá na dvěřích v obchodech? Samo je to zavírá.  Další informace


 • Treba vo Svajciarsku pas?  Další informace


 • koupil jsem si vpichovaci teplomer.kolik ma mit stupnu uvnitr bucku vudirni hotovy bucek?

  Jak vyplývá z otázky, nevíš o uzení nic a teploměr nestačí :-)Precti si proto nejdříve cosi na netu, poraď se se zkušenějším atd. a teprve pak začni!Příklad:

  Další informace


 • Pokud se komunisté dozvěděli, že jel někdo na dovolenou třeba na Tahiti, tak když se pak vrátil, tak měl soudní řízení?

  Řeč je o obyvatelých bývalého Československa.

  Další informace


  Je etické, pokud má žena v parném létě prakticky uložený cestovní pas mezi ňadry, či to vyvolávalo poznámky z okolí?

  Ta malá škvíra mezi prsy zůstává často nevyužita i když jsem rád, že tomu tak je protože to často bývá velmi pěkný pohled. :) Takže pokud se nosí volné šaty s výstříhem který je dobře přístupný, tak proč by tam třeba během cestování někde na letišti jej nemohla mít uložen hned po ruce přímo v těsném výstřihu kde jej jistě neztratí a ani jí jej tam nejspíš nikdo neukradne. Kdyby si chtěla schrupnout, tak jej posune níže mezi ňadra, aby nešel jentak štípnout.

  Další informace


  Bývá po marihuaně opravdu žravá?

  Slyšela jsem od různých lidí, že po vykouření jointa mají hrozný hlad. Zajímá mne, jestli je to opravdu pravda a proč? Co to vyvolává?

  Další informace


 • Lze nějak změnit koncovku písničky cda?Když ji zkpírujeme z CD tak tam je,jde to nějak změnit??Děkuji mnohokrát :)

  Případně jak ji konvertovat do jiného formátu??? DíkyDoplňuji:No program mám,akorát jak v něm mám pracovat?

  Další informace


  Který hotový PC?  Další informace


  Existuje software, který i graficky znázorňuje, na kolik % je hotový nějaký úkol?

  Už dlouho hledám nějaký program/aplikaci, do které zadám dejme tomu: cíl pro rok 2017: např: seznámit se se 100 lidmi (každou hodnotu budu průběžně připisovat a aplikace bude znázorňovat na kolik procent je daný úkol hotový: např když v půlce roku budu mít připsaných 45 lidí, program vypíše že tento úkol je hotový na 45% a vše znázorní graficky). Vím, že je to asi možné zaznamenávat v Excelu, ale představoval bych si, aby ten program byl třeba na způsob online nástěnky Trello, prostě jednoduché a přehledné. Skvělé by bylo, kdyby aplikace třeba měla widget, který bych % z daného cíle znázorňovala v nějakém panelu, takže by to bylo stále na očích.Jasný že to umím přes Excel, stačí napojit data z tabulky přes funkce na graf. Psal jsem ale že přes Excel to nechci, nelíbí se mi to a není v tom žádné schéma a widgety, upozornění apod.

  Další informace


 • Přijeli k nám komedianti a od té doby doma neslyšíme vlastního slova: Poraďte jak postupovat, aby se odpovědní pohli? Ď

  Malé obce, které nemají svoji Policii dokonce ani pracovníky úřadu údajně nevědí jak a tak komediantům a jim podobným jde kšeft jedna báseň...

  Další informace


  Může si vůbec někdo dovolit dát dýchnout presidentovi, který je třeba zjevně kvalitním vínem omámen během pracovní doby?

  Pokud, přitom, ale nespáchal žádný zločin a nedělá chyby jen se tak vrávorá a mluví jiným pomalejším tónem, ale přesto to všechno pracovní s přimhouřením očí a uší zvládá. (Sakra to mi někoho připomíná.)PS: Nemusí to být jenom víno. Já si jen vzpoměl na song co jsem slyšel v rádiuviz:Vracím se domů nad ránem, kvalitním vínem omámen,z přímek se stávaj zatáčky, točí se svět, jsem na sra*ky.Vedle mě zvrací princezna, nastavím dlaň a požehnám,pro všechny jasný poselství - tomu se říká přátelství.Atd.. Zpívaj to třeba tady: a href"https://www.youtube.com/watch?vIiUkld_7yUM" rel"nofollow" https://www.youtube.com/ hellip /a

  Další informace


  Je třeba zbrojní pas na plynovou pystoli?

  Ne.Plynové pYstole nejsou.

  Další informace


 • Jaké povolání může dělat absolvent oboru Cestovní ruch kromě průvodce?

  Samozřejmě to musí souviset alespoň trochu s daným oborem.

  Další informace


  Chci se zeptat na dobýt/dobít hrad a dob_t třeba pušku?

  ...prosím poraďte...Děkuji :)

  Další informace


 • Je možné, když se mají narodit dvojčata a jedno z nich ještě není úplně hotový, aby se při porodu jedno vynadlo...

  ...a druhý se tam ještě na pár dní nechalo dopéct?

  Další informace


 • Co může být příčinou, že otě během dvou dnů není schpono chodit natož tak běhat nebo skákat.

  Bulá se není schpno plynulé chůze a ztrácí zadní nohy za sebou. Vždy si hrála ale teď jediné co dělá je, že se dobelhá k nám a lehne si. Nespí teda má často jen otevřené oči. Někdy i přede, nicméně i mňouká. Před těmi dvěmi dny byla na prvním odčervení, jestli to nemůže mít vliv.Doplňuji:NA páteři jsem nic necítil, a tlapky přesněji chápu polštářky když polechtám tak packou škube, k čemu to tedy vede? na veterinu jdu hned zítra.

  Další informace