• Do kdy musí Nejvyšší soud reagovat na dovolání? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Do kdy musí Nejvyšší soud reagovat na dovolání?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Do kdy musí Nejvyšší soud reagovat na dovolání?

 • Proc sou soud oddaluje cloveku a jak se pozna ze zadny soud  Další informace


  Jaký je, či byl nejvyšší věk presidenta, který byl/je stále ještě ve funkci?  Další informace


  Jak reagovat  Další informace


 • Vrchní soud v Praze. Když pojedu z Ládví na Vrchní soud  Další informace


  Jaká je nejvyšší povolená rychlost na silnici procházející přes sídliště, kde parkují auta na okrajích silnice?  Další informace


  Jak mají být zapojena světla pro denní svícení?Kdy můžou svítit a kdy musí zhasnout?Díky za odpověď  Další informace


 • Jaká je nejvyšší povolená rychlost v pěší zóně?  Další informace


  Byl jste někdo v nejvyšší budově světa, Burj Khalifa (828m) v Dubaji? Jaké to je vidět na vlastní oči tu výšku?  Další informace


 • Nevíte, jak vyřeit popsaný problém s mobilem Xiaomi Redmi?  Další informace


 • Jak mám reagovat,když se mnou Bankerat přestal komunikovat po tom,co jsem odeslala podepsanou směnku a smlouvu.  Další informace


 • Opera přestane reagovat při prohlížení zboží AlfaComputer  Další informace


  Jak poznám nejvyšší rozlišení  Další informace


  Jak hodláte reagovat přenastavením portfolia svých investic na letošní prognozy o možném vývoji cen zlata a ropy?

  Na prvý pohled bláznivá otázka. Avšak kam se bude ubírat vývoj na finančních trzích, pokud letos opravdu cena zlata za unci klesne na 1200 dolarů a barelu ropy přiližně k 50 USD?Navíc za situace, že většina světových měn už dávno není kryta zlatem a hodnotými aktivy, nýbrž v podstatě jen dluhy - přesněji řečeno státními dluhopisy nakoupenými bankovními monopoly, které navíc zcela ovládají kurzotvorný vývoj řady světových měn.Co může následovat je opravdu těžké dedukovat. Na některé události se snad lze v delším časovém horizontu částečně přípravovat, jako např. neprodávat půdu, držet přístup k nezávadné vodě, vytvořit si zásobu potravin na několik dnů, případně mít po ruce i vhodnou elektrocentrálu. Neočekávám odpovědi, jen prosím o zamyšlení....

  Další informace


  IBM R61 přestane reagovat  Další informace


 • Jaká je nejvyšší povolená pokuta ze strany zaměstnavatele?

  Řídil bych se dle paragrafu 346b zákoníku práce. a href"http://zakony.centrum.cz/zakonik-prace/cast-13-hlava-17-paragraf-346b" rel"nofollow" http://zakony.centrum.cz/ hellip /a Konkrétně : 1. Zaměstnavatel nesmí zaměstnanci za porušení povinnosti vyplývající mu ze základního pracovněprávního vztahu ukládat peněžní postihy ani je od něho požadovat to se nevztahuje na škodu, za kterou zaměstnanec odpovídá. Čili zaměstnavatel žádné pokuty rozdávat nesmí, kromě škody, za kterou zaměstnanec odpovídá, což můsí být napsáno ve smlouvě. Zároveň 346e říká: Odchýlí-li se smluvní strany od úpravy uvedené v § 346b až 346d, nepřihlíží se k tomu. Takže jakákoliv (kolektivní) smlouva, která by tvrdila, že může zaměstnavatel rozdávat pokuty, je neplatná.

  Další informace


  Do kdy od požádání o vypořádání SJM soud musí rozhodnout o vyplacení finanční částky expartnera?

  Po rozvodu můj bratr včas požádali o vypořádání SJM u soudu, byt dostala jeho exmanželka a má ho vyplatit, jenže se nemůžou dohodnout na částce. Odhadce odhadl byt na 5440000,0 Kč. Má dostat polovičku což činí 2720000,- Kč, ale jeho bývalka řekla, že mu dá pouze 1800000,0 Kč. Tneto spor se táhne již 6 let a soudce není schopen rozhodnout. Jeho exmanželka se pořád na něco vymlouvá a odvolává a on bydlí zatím na ubytovně a čeká na rozhodnutí soudce, jak dlouho po návrhu musí soudce rozhodnout? Není přeci možné, že toto se řeší 6 bezúspěšných let a on jen platí a platí výlohy.

  Další informace


 • dostala jsem napomenutí a bojím se jak rodiče budou reagovat?

  dostala jsem napomenutí a zítra je rodičovské sdružení a nevím jak to rodičům říci aby se to nedozvěděli od učitelky předem dík za odpověďDoplňuji:napomenuti jsem dostala za zastavni holciny ktera ma večné problémi a učitelé ji nemají v lasce jelikož je drzá píše do kalendare kraviny hazi konvičky po učiteli a strika po nem vodu.mno a ja jsem ji verila ze nenapsala neco do tridni knihy a ona to udelala a ucitelka si mysli ze jsem ji k tomu navedla..

  Další informace


 • Když si učitel ZŠ musí rozšířit aprobaci např. o zeměpis,lze to jen formou nějakého kurzu,nebo musí opět studovat na VŠ?

  Pokud si učitel ZŠ musí rozšířit kvalifikaci např. o zeměpis , lze to jenom formou nějakého kurzu, nebo musí opět normálně studovat?

  Další informace


  Jaký doklad musí obsahovat balíček ať už zaslaný na dobírku nebo obyčejně bez dobírky? Musí tam být faktura, DL?

  Neni nikde žádný předpis co by měl balíček obsahovat.Samozřejmě pokud si objednám něco u firmy, kterámi pošle balíček se zbožím, tak by tam měl být doklad i dodací list.Ale pokud nic takového neni přiloženo, tak to snad ani neni právně vymahatelné.

  Další informace


 • Kdy duševně nemocného zpacifikuje jeden městský policista na obchůzce a služebním vozem ho odveze k lékaři a kdy musí

  nastoupit vyjednávač, těžkooděnci, zásahová jednotka, hasiči, záchranka ?

  Další informace