• Do rozhlasu se rády zvou herečky a povídají tam o své práci. Dá se kejkle, pletichy, intriky považovat za práci? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Do rozhlasu se rády zvou herečky a povídají tam o své práci. Dá se kejkle, pletichy, intriky považovat za práci?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Do rozhlasu se rády zvou herečky a povídají tam o své práci. Dá se kejkle, pletichy, intriky považovat za práci?

 • O jakého člověka či povahu jde, když je člověk stálý ve své nestálosti a nestálý ve své stálosti?  Další informace


  Neměla by se půjčka u Providentu považovat za lichvu,když splácíte pomalu 300 % ?  Další informace


  Myslíte, že politik který podvádí své blízké, nrbude podvádět své voliče ?  Další informace


  Lze to považovat za mobilní telefon ?  Další informace


  Dá se Valentýn považovat za diskriminaci?  Další informace


 • Odhlášení rozhlasu a televize  Další informace


 • V dotazníku pro uchazeče o práci, hned po jménu je povinná kolonka věk. Lze to považovat za diskriminační otázku?

  Je označen jako povinný údaj.Přece není 50 jako 50. Například. Někdo je stařec a jiný mentálně na 25.Máte nějaké osobní zkušenosti s diskriminací?

  Další informace


  Můžeme se, kteří tady přispíváme, považovat za kolegy - kolegyně?

  Takže nespolupracujeme na chodu těchto stránek, soudruzi? :-)

  Další informace


  Můžeme považovat indiány z dnešního pohledu za rasisty?

  Všichni asi znáte indiánky , kde náčelník Vinetou, který se svými rudými bratry oslovuje bělochy jako Bledé tváře . Ale o černoších se mnozí vyjadřují, jako černé huby . V podstatě je to stejné, ale to druhé je považováno za rasistické, zatímco to první se nějak nehodnotí. Jak se na to díváte vy? Děkuji.

  Další informace


  Kdo se dá v dnešní době považovat za celebritu?

  Vidím ve filmu holku která v něm prodá lístek na nádraží a ejhle, už je z ní celebrita. Někdo nazpívá píseň a třeba už nic jiného a stejně je z něj celebrita. Jak se to vůbec bere, jestli je někdo celebrita nebo ne. Tak nějak mě tato otázka napadla při čtení jednoho článku a tak se na to ptám. :D Znáte třeba někoho kdo si to o sobě opravdu myslí že je celebrita a přitom tomu tak není? Může to být i ze zahraničí..

  Další informace


 • Lze považovat cenu 29 Kč za květák za běžnou a spravedlivou?

  Nedávno jsem jeden takový koupil, ale zdá se mi to nějak předražené. Je to jen kus zeleniny, ne?20 Kč bych pochopil.

  Další informace


 • Může se za nepřímou citaci považovat pouze změna slovesa ve větě?

  Může se za nepřímou citaci považovat pouze změna slovesa ve větě?

  Další informace


 • Co všechno lze považovat za minerál?

  Představte si mořskou vodu, která však vyschne. Zůstanou minerály. Složení je mořské vody je přibližně takové: a href"http://cs.wikipedia.org/wiki/Mo%C5%99sk%C3%A1_voda" rel"nofollow" http://cs.wikipedia.org/ hellip /a nebo detailněji: a href"http://www.prvky.com/hydrosfera.html" rel"nofollow" http://www.prvky.com/ hellip /a H a O je tedy pryč. A co ten zbytek? Co všechno z toho lze považovat za minerál a zůstane to v pevném skupenství?

  Další informace


 • Co značí, když se řekne kamarád? Dá se považovat určitá skupina lidí za kamarády?

  Jelikož patří mezi mé kamarády většina uživatelů odpovědí, dovolím si i já popřát krásný nastávající rok. a href"http://img.nadapenny.com/t20/10365/nadap152044326200232.jpg" rel"nofollow" http://img.nadapenny.com/ hellip /a Doplňuji:Děkuji všem za přání. Vážím si ho.

  Další informace


 • Lze považovat gladiátorské hry v antickém Římě za organizovaný sport?

  Gladiátor byl člověk bojující v zápasech pro pobavení publika. a href"https://cs.wikipedia.org/wiki/Gladi%C3%A1tor" rel"nofollow" https://cs.wikipedia.org/ hellip /a Slovo sport znamená obveselení, rozptýlení, vlastně útěk od práce, od povinnosti k zábavě.Pojmem sport je dnes obvykle označována pohybová (fyzická) aktivita provozovaná podle určitých pravidel a zvyklostí, jejíž výsledky jsou navíc měřitelné nebo porovnatelné s jinými provozovateli téhož sportovního odvětví. a href"https://cs.wikipedia.org/wiki/Sport" rel"nofollow" https://cs.wikipedia.org/ hellip /a

  Další informace


 • Lze považovat Google za umělou inteligenci?

  Myslím tím to co Google vlastně materiálně a zároveň softwarově je ... Pokud by např. během několika nebo mnoha týdnů nezasahoval lidský faktor do provozu, činnosti a pod. Googlu . Jakou IQ hodnotu by měl dnešního dne a roku tedy 16. června 2017 ?

  Další informace


 • Do jaké míry lze použít výsledky své bakalářské práci ve své magisterské práci?

  Lze například zkopírovat 30 stránek a potřebných 70 dopsat nebo musí být vše nové ?

  Další informace


  Co ďelá ve své práci strojírenský konstruktér

  Dobrý den chci jít na střední školu prumyslovka a všichni mi doporučuji obor strojírenstvi , že pak budu moc bejt třeba konstruktér a mě by zajímalo co třeba konstruktér děla a včem je výhodnější než technolog.Předem děkuji za odpovědi

  Další informace


 • Dá se taková rada považovat za babskou?  Další informace


  Dá se cukr považovat za drogu?

  Možná trochu divná otázka, ale když se nad tím tak zamyslíte. Je škodlivý a hlavně si myslím, že se na něm dá vybudovat i závislost. Přece jenom kdo by si nedal lahodný čokoládový dortík že?

  Další informace