• Jak je to s kouřením? Kupovat se může od 18, ale kouřit nebo držet cigaretu od 15? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak je to s kouřením? Kupovat se může od 18, ale kouřit nebo držet cigaretu od 15?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak je to s kouřením? Kupovat se může od 18, ale kouřit nebo držet cigaretu od 15?

 • dobrý den hledám jméno sprchového koutu ale znám jen číslo 7057932 asi výrobní nebo typu děkuji  Další informace


 • Jak vybrat e-cigaretu?  Další informace


 • Jak dlouho musim držet akcie, abych dostal dividendu?  Další informace


 • Co na to rikate ? (Male dite kourilo cigaretu a prihlizejici se tomu smali)

  a href"http://www.novinky.cz/koktejl/338812-sotva-trilety-chlapec-kouril-na-ulici-cigaretu-lide-se-tomu-smali.html" rel"nofollow" http://www.novinky.cz/ hellip /a Je videt, ze cinani jsou vesely narod. Zadni suchari a zavistivci. Takhle ma vazeni vypadat prosperujici stat a spolecnost !

  Další informace


 • Máte někdo zkušenost s eshopem zdarma?

  Dobrý den, máte někdo zkušenost s eshopem zdarma a href"http://www.eshop-zdarma.cz/" rel"nofollow" http://www.eshop-zdarma.cz/ /a děkuji za odpovědi.

  Další informace


 • Nemuzu drzet shift a D nebo W a D  Další informace


  Je kompatibilní základní deska Asus P5K-E s grafickou kartou ASUS gtx240 1GB DDR3?

  Děkuji za odpovědi :ú

  Další informace


  Dobrý den, nevíte jak nainstalovat TeamSpeak server na Slackware ? Nejde mi nainstalovat, děkuji za odpovědi.  Další informace


  Dobrý den budu jsi kupovat novou grafickou kartu a budu potřebovat poradit.  Další informace


 • Zákaz kouření bude platit jen pro restaurace? Třeba v kině, hromadný dopravě nebo na zastávce se nesmí kouřit už ted.

  V hospodskejch zahrádkách se bude moct kouřit? A jak je to s kouřením v Londýně? Tam se na veřejnejch místech nesmí kouřit že?

  Další informace


  Od kolika se muze kouřit cigarety?

  Kupovat je od 18 ale kourit od kolika?

  Další informace


  Jak dlouho může Alza vyřizovat reklamaci?  Další informace


  Dobrý den, může mi do bytu vstoupit exekutor, když mi nemůže prokázat za jaký dluh je exekuce vedena?Děkuji

  nee musi mit soudni prikaz ...a v tom stoji zaco vam jde zabavit majetek...a mela by u toho byt policie CR..

  Další informace


 • Dobrý den.Mám jenom malou otázečku. Je mi sice teprve 13,ale snad mi poradíte.Nějak se mi to sem nevešlo ale je to dole.

  Dobrý den. Mám jenom malou otázečku. Je mi sice teprve 13,ale snad mi poradíte.Teprve nedávno jsme se vrátili z dovolené a ten den jsem šla na facebook. Našla jsem tam zprávu od svého kamaráda,napsal mi že mě miluje a ať ho neodmítám protože má teď citlivé období. Jak mu mám říct ne,aniž by jsem ranila jeho city??? Moc děkuji za odpověd.

  Další informace


 • Jak se naučit správně držet ruce při hraní na klavír?

  Před pár měsíci jsem začala hrát na klavír, prostě jen tak, ani ne abych se to naučila, ale jen abych na něj dokázala zahrát jednu písničku. No a teď jsem se začala učit hrát nějaké i trošku složitější (obouručné) věci, kdy třeba hraji jednou rukou přes celou oktávu, a dělá mi hrzné problémy ty ruce držet uvolněně, když se to nějak snažím udělat tak zase nedosáhnu na tu vzdálenou klávesu, a zároveň mi prsty, kterými zrovna nehraji, začnou lítat do vzduchu a celý hřbet ruky mám najednou strašně křečovitý. Jak se ty ruce naučit držet správně? Prý se to má držet, jako kdybych v nich měla zespoda malé míčky, ale viděla jsem pár lidí, kteří je drží i jinak.

  Další informace


 • Stalo by se neco cloveku kdyby pozil alkohol, marihuanu a treba i cigaretu a to vse najednou?

  Byl by nalitej a zkouřenej ale i to se dá přežít.Samozřejmě záleží na množství spotřebovanýchkomodit.Jestli na takový trojboj nemáš vycvičenej organizmus tak to raději ani nezkoušej.

  Další informace


  Jak to bude s kouřením cigaret na ulici? A s el. cigaretami v restauracích?

  Děkuji Vám za odpovědi.

  Další informace


  Jak seknout s kouřením?

  Ahoj, je mi 45 let, kouřím tak 30 cigaret denně a chci s tím přestat. Jak?????? Díky David

  Další informace


  Jak nahradit cigaretu při depresivních stavech?

  Dobrý den,jsem nekuřák. Mám doma spoustu problémů s otcem. Neváží si mě, nelíbí se mu, že studuji vysokou školu a navíc podvádí mamku. Z toho mám často (co druhý, třetí den) depresivní stavy. Nic se mi nechce dělat, bolí mě hlava a navíc mám furt pocit hladu (i když cítím, že jsem nasycený). Byl jsem na návštěvě u psychiatra, napsal mi Cipralex ten nejlehčí a poslal domů, ať se za půl roku ukážu. Co mi pomáhá, je cigareta. Četl jsem si, že cigareta uvolňuje stejné látky, jako antidepresiva, akorát okamžitě. Proto, když si zapálím (a stačí mi dvě - tři potažení) hned se mi zvedne nálada a všechny chmury jsou pryč až do následujícího příchodů nových depresivních stavů. Můžu se zeptat, zdali existuje nějaký jiný způsob, jak si tento pocit přivodit jinak, než cigaretou ? Zkoušel jsem vše, jít na čerstvý vzduch, zacvičit si, začít si číst, ale nic mi nepomáhá, až na tu cigaretu. Děkuji za odpověď.

  Další informace


 • Dobrý den,koupili jsme si potkaní slečnu,ale strašně se bojí a klepe se nevíte proč??? Může to být reakce na kočky?? Mám

  Potkanní slečna

  Další informace