• Dobrý den, může manžel darovat svou ideální 1/2 domku před rozvodem, aby se vyhnul vyrovnání po rozvodu?Děkuji - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Dobrý den, může manžel darovat svou ideální 1/2 domku před rozvodem, aby se vyhnul vyrovnání po rozvodu?Děkuji. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Dobrý den, může manžel darovat svou ideální 1/2 domku před rozvodem, aby se vyhnul vyrovnání po rozvodu?Děkuji

  • Zdravíte během dne okolí Dobrý den a večer Dobrý večer a nebo je Dobrý den pro vás univerzální pozdrav?



    Další informace


  • Majetkove vyrovnani po rozvodu



    Další informace


  • Má manžel nárok dostávat daně?



    Další informace


    prosím o radu, zda jde moje živnost darovat dceři děkuji

    Mám vázanou živnost a prosím o radu, zda ji mohu přenechat, nebo darovat dceři, a jestli i s IČO. Děkuji MarkováDoplňuji:osoba, které chci vázanou živnost darovat,nebo převést splnuje podmínky vázané živnosti.

    Další informace


  • rozvod byl v roce 2005 manžel mi dal z rozvodu 150000, chci se ted zeptat jestli to mužu napadnout chtít to doplatit

    Po sedmi letech? Tak to teda těžko, majetkové vypořádání má být ( musí být ) do tří let po rozvodu.

    Další informace


    Mohu si vyžádat rozsudek o rozvodu hned po stání?

    Dobrý den. Mohu si vyžádat rozsudek o rozvodu hned po stání?Chtěla bych rozsudek o rozvodu v písemné formě hned po skončení soudu.

    Další informace


    Své stavební spoření jsem před 6 měsíci darovala synovi za ukončení studia.Nyní řešíme majetkové vyrovnání po rozvodu..

    má manžel právo na polovinu těchto peněz ze stavebního spoření?

    Další informace


    Jak dlouho jste čekali na soudní rozhodnutí o svěření dítěte do péče před rozvodem?

    Doplňuji:Popřípadě na kterém stání se o péči a styku s dítětem rozhodlo. Přítel ma za sebou již dvě stání v rozmezí 4 měsíců, souhlasí se svěřením do péče matky, ale matka chce minimalizovat styk dítěte s ním a proto se soud protahuje.

    Další informace


    Může darovat krevní plazmu osoba, která brala psychofarmaka, ale už je nebere?

    Pokud ano, tak po jaké době?

    Další informace


    DOBRY DEN MAM SMLOUVU U REALITKY DO 31.8.ABY BEZELA MI VYPOVED OD 1.9.MOHU JI PODAT UZ 31.8.DEKUJI

    Proč byste dával výpověď, když smlouva 31.8. konči?

    Další informace