• Dobrý den, můžu jít na Egyptologickou školu ( Karlova univerzita VŠ) rovnou ze základní školy? Nebo musím mít gympl? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Dobrý den, můžu jít na Egyptologickou školu ( Karlova univerzita VŠ) rovnou ze základní školy? Nebo musím mít gympl?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Dobrý den, můžu jít na Egyptologickou školu ( Karlova univerzita VŠ) rovnou ze základní školy? Nebo musím mít gympl?

 • Myslíte si že je lepší si udělat rovnou školu z maturitou nebo spíž jít an učnák a potom nástavbu na něco jinýho?  Další informace


 • jsem v odhlášce a chci prodat moto musím ho napsat na sebe a pak odhlásit. nebo může novej majitel rovnou přihlásit? dik  Další informace


  Kam musím jít a jaké zkoušky musím udělat, když chci jezdit v 16 na skůtru do 125 cm³ (do 11 kW)?  Další informace


 • Máte někdo zkušenosi s nakupováním přes RedBubble?

  Dobrý Den,už jste někdo nakupoval přes RedBubble?jak jste objednávali?rovnou přes tu stránku nebo přes stránku cz-ebay ?Děkuji za odpověd

  Další informace


 • co musim mit na to, abych se stal pocitacovym grafikem, musim umet malovat? co vsechno.dela pocitacovy grafik?

  Všechno, nač si vzpomeneš. Grafik není obráběč kovů v tom smyslu, že nemá stanovenou pracovní náplň. Je to spíš jak fotograf. Máš prostředek (foťák, paměťovku a počítač a legálně získaný photoshop), a co budeš tvořit, to je na tobě.Tak třeba webová grafika je odvětví, které se zabývá vzhledem, složením, animací prvků na stránkách, nezdá se to, ale je to hodně obsáhlé.Můžeš mít server s abstraktními obrazy, vygenerovanými v programu. Ve spojení s fotografií jakékoli umění.Můžeš dělat animovaná videa nebo grafiku do her.Můžeš dělat cokoli.Doplňuji:Nikdy není na škodu umět malovat. :) Konkrétně v grafice to ulehčuje práci nebo rozšiřuje možnosti.

  Další informace


 • Pokud mi prisel dopid ze skoly, ze uz nejsem studentkou.Tak ho musim predlozit na uradu prace?? Nebo nemusim??

  Úřad práce bude potřebovat znát datum ukončení studia. Pokud nemáte jiný doklad, tak bude třeba doložit zmíněný dopis.

  Další informace


  Musím mít něco vystudováno, nebo mít nějaké zkoušky, když bych se chtěl stát soukromým učitelem angličtiny (ŽL)?

  Nevím jestli to sem patří, ale stejně se zeptám. Musím mít něco vystudováno, nebo mít nějaké zkoušky, když bych se chtěl stát soukromým učitelem angličtiny (ŽL)? Jsem na střední (gympl) a v angličtině jsem dost dobrý. Dokonce kdyz profesor udela nejakou chybu (kdyz mluvi nebo pise) tak ji poznám. A proto by me zajimalo jestli musim jit studovat anglictinu nekam na vysokou, nebo jestli muzu jit studovat napriklad biologii (nebo cokoliv jineho) a i presto pak ucit anglictinu.

  Další informace


  Dobrý den, syn kdysi ukončil kamarádství se spolužákem ze školy. Spolužák se ale začal mstít a trvá to již několik let.

  Tento dnes již 26 letý muž několik let píše mému synovi vulgární maily, SMS, hovory, vzkazy výhružné násilím na soc. sítích. Pak začal přes maily obtěžovat i mě. Syn mu jasně sdělil, že nestojí o kontakt s ním a nereagoval na žádné jeho kontakty. Naposledy synovi sdělil, že má SCHIZOFRENII. Letos během dne a za mé přítomnosti venku mezi lidmi napadl tento muž fyzicky zezadu mého syna. Poté nám vhodil písemné přiznání do pošt. schránky.Pak následovalo běsnění u nás doma, kdy se mlácením do oken, dveří bytu a vchod. dveří dožadoval hovoru se mnou.Byl nepříčetný, mimo a vulgárně křičel. Obě události jsme nahlásili na Policii a podali trestní oznámení na všechny události. Nyní nám přišlo z Policie, že události které onen muž zavinil nejsou ani přestupek. Nehodlám se s tímto smířit a tak prosím o radu hodnou duši, co máme dělat. Ještě včera přišel dopis od otce útočníka, kde není slůvko omluvy, lítosti, ale upozornění, že pokud JÁ , budu pokračovat v kauze, že si najme právníka. Nevím tedy, co nám tímto pan sděluje, cítím to, jako zastrašování. Nehodlám se smířit s tím, že několik let mého syna obtěžuje všemi způsoby jeho syn, že mi fyzicky napadl syna a že se domáhal otevření dveří do našeho bytu a píše vulgárnosti a dost otřesné věci i mě. Děkuji.

  Další informace


 • Máme jednu kočku a budeme mít jedno kotě musejí mít každá svůj záchod ?nebo můžou mít společný ?

  Prosím poradtě :)

  Další informace


 • Můžu jeden den posilovat nohy a hned druhý den jít běhat?(tento systém celý týden)Nevadí to regeneraci? Předem dík

  Tak takhle byste si ty nohy určitě odrovnal/a . Nemůžete jakýkoliv sval namáhat 2 dny po sobě.Sval aby rostl musí mít právě ten 2.den klid-jinak neroste.Mimoto potřebuje i odpočinek,renegeraci..

  Další informace


 • Ahoj, neví někdo kde stáhnout univerzita pro příšerky sby jsem za to nemusela platit a popřípadě neregistrovat se

  Tady se nemusíš registrovat ale trvá to dlouho a href"http://uloz.to/" rel"nofollow" http://uloz.to/ /a a tady a href"http://webshare.cz/ /" rel"nofollow" http://webshare.cz/ hellip /a je to o něco rychlejší a myslím že registrace taky není potřeba.Zkus a uvidíš :)

  Další informace


 • chtěla bych jít na policejní školu do Holešova ale trápí mě mé známky sem v 8 třídě a mám tři 3 kolik trojek mužu mít

  Zjisti si podmínky pro přijetí ke studiu přímo v té škole, na internetu to najdeš lehce.

  Další informace


  Měla bych na to jít na gympl?

  Jsem v 9. třídě, a absolutně nevím na jakou střední mám jít..... Dneska sme dělali ve škole 3 hodinový testy na volbu povolání, tak doufám, že mě nějak pomůžou, ale nevím no.... Prostě nevím co bych chtěla dělat, na všechno kdo mě co nabídne řeknu že ne, že to a to je na tom blbé.... Rodiče mě nechají volné rozhodnutí. Přemýšlela jsem že byc šla na gymnázium, abych měla čas se rozhodnout ještě, ale myslím že bych se tam nedostala :/ v Prvním pololetí 8. třídy jsem měla dvě 3 a nějaké ty dvojky, v druhém pololetí jednu trojku a asi 4 dvojky, toto pololetí chci mít vyznamenání, kdybych ho měla, myslíte, že bych se mohla na gymázium dostat? :/Doplňuji:Funna: dobře, moc děkuju, kdybych chtěla jít na ten chympl teda, tak to byhc dělal příjmečky jako na střední?

  Další informace


  Musím mít na realitní makléřku nějaký kurz nebo školu? Je těžké si otevřít realitní kancelář?

  Co je potřeba si vše vyřídit..Doplňuji:Díky, nepotřebuji statisíce. Stačí mi abych uživila svoji rodinu a mojí mamču.

  Další informace


  Musím jít na gymnázium,když bych chtěla být lékařkou?nebo můžu absolvovat pouze,,zdrávku a pak vysokou školu.

  Nemusíš jít na gympl, můžeš jít na zdravotnický lyceum. To je víc nasměrovaný na cíl doktorka, než klasická zdrávka, která je spíš pro sestry.

  Další informace


  Moje nejmladšís estra chce jít na zdravotní sestru co je pro ní vyhodnější a na jakou školu jít prvně?

  Už si s tím nevím erady a ještě mě napdalo jenom toto.Doplňuji:Teta říkala ž eprý nejprv na gympl ale jestli pujde na gympl tak rovnou může jít na doktorku.

  Další informace


  Masarykova univerzita

  Masarykova univerzita. Může mě prosím kontaktovat někdo kdo studuje nebo studoval lektorství anglického jazyka v kombinované formě? Děkuji předem!

  Další informace


  Chci jít na další střední školu, z jakých/kterých ročníků střední školy vybírají známky na vysvědčení?

  Zdravím, momentálně dokončuji 3 leté studium na střední škole, a rád bych po závěrečných zkouškách odešel na jinou střední školu s maturitou. Rád bych se zeptal: Z jakého ročníku střední školy kontrolují známky na vysvědčení a jestli mám úplně stejné podmínky na příjímacích zkouškách jako absolventi základní školy ?

  Další informace


  Chci byt reporterka nebo novinarka..na jakou stredni skolu mam jit?

  A s jakym postupem? Dekuji.

  Další informace


  Anglistika a amerikanistika - Univerzita Pardubice

  Jaká je náročnost na filozofické fakultě UPCE, obor anglistika a amerikanistika? Jaké zkušenosti máte se studiem? Klade se tu důraz na načtené knihy v AJ před přijetím?Děkuji za odpověď.Doplňuji:Jsem zatím ve 3. ročníky SŠ a uvažuji o tomto studiu (Anglický jazyk pro odbornou praxi).

  Další informace