• dobrý den , neporadil by mi někdo nějaký domácí přípravek , který tlumý dráždivý kašel ? díky - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: dobrý den , neporadil by mi někdo nějaký domácí přípravek , který tlumý dráždivý kašel ? díky. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - dobrý den , neporadil by mi někdo nějaký domácí přípravek , který tlumý dráždivý kašel ? díky

 • Kolikrát za rok je asi průměrný člověk nemocný. Nemyslím banální nemoce jako zubní kaz, rýmu, ale třeba kašel, horečku..  Další informace


 • Dobrý den, máte někdo zkušenost s radiátory od Korada? Díky za názory, Dana  Další informace


 • Dobrý den, neznáte někdo funkčí odkaz na Fake sms s60v5. Co jsem našla já mělo prošlý, nebo chybný certifikát. Díky  Další informace


 • Poradimi nekdo z Vas,dobry domaci lak na maso?Diky

  Nalozeni masa na vareni.

  Další informace


  Nevíte, jaký je rozdíl mezi glukozovým a kukuřičným sirupem?

  Potrebuji na vyrobu cukrovinek:-)UpozorněníPozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.Původní neotázkaDobry den,chci se optat zda nekdo nevi,zda je nejaky rozdil mezi Glukozovym sirupem a Kukuricnym sirupem?Diky

  Další informace


 • Můžete mně doporučit nějaký dobrý a levný prášek na ruční přepírání drobných věcí, nebo mám zůstat u Jaru ? )) Díky.

  Doplňuji:Jelena používám na normální praní a tak se mně nechce furt dokola strouhat mejdlo, nebo mydlit - proto ten dotaz..A náhodou, Jar je na blbý trencle a fusakle (to je většina, co peru v pazórách) úplně v poho !!

  Další informace


 • NOVÝ TYP VIRU! Neznáte někdo nějaký způsob/program který zníčí proces, který nelze killnout příkazovou řádkou?  Další informace


 • Dobry den, chtela jsem se zeptat, zda mam narok na materskou, kdyz jsem v evidenci na pracovnim urade? Diky za odpoved.

  Peněžitá pomoc v mateřství není příspěvek od státu, je to dávka nemocenského pojištění, tj. nárok na ni získáváte placením nemocenského pojištění (je součástí sociálního pojištění v době zaměstnání nebo při podnikání). Pokud při nástupu na mateřskou dovolenou jste účastna nemocenského pojištění a současně splníte potřebnou účast na nemocenském pojištění 270 kal. dnů v posledních 2 letech, budete mít na peněžitou pomoc v mateřství nárok. V opačném případě dostanete ode dne porodu rovnou rodičovský příspěvek v 4 leté variantě.

  Další informace


  DOBRÝ DEN,MĚL JSEM PRAC.ÚRAZ,JSEM V P.N.OD LISTOPADU 2010-DOSUD.MÁM NÁROK NA LETOŠNÍ DOVOLENOU.DIKY

  Zatím nikoli, jelikož nesplňujete podmínku odpracovaných alespoň 22 dní.Jinak se vám dovolená krátí za 100 dní PN o 1/12 a následně za každých 22 dní PN o další 1/12.Jakmile nastoupíte z PN do zaměstnání a odpracujete 60 dní máte nárok na dovolenou nebo 22 dní, tak na poměrnou část dovolené.

  Další informace


 • Je nějaký přípravek pro hezčí dívčí nohy?

  Žiletka.

  Další informace


 • Nevíte, jak se dá vyrobit oheň, který nikomu neublíží = oheň, který nepálí?

  Raf bych tim prekvapil jednu osobu, ale nevim jak to mam provest abych nikomu neublizilPůvodní neotázkaDobry den. Zajimalo by mne, jak se da vyrobit ohen ktery nikomu neublizi... Mysli ze se tomu rika ohen ktery nepali UpozorněníPozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

  Další informace


  Dobrý den. Mohl by mi někdo poradit? Našla jsem na zahradě nějaký kovový předmět,vypadá to jako starý šperk

  obrázky jsem dala na ulož.to: a href"http://uloz.to/xfkAHq7K/dscn5535-jpg" rel"nofollow" http://uloz.to/ hellip /a , a href"http://uloz.to/x6Q7TNeW/dscn5536-jpg" rel"nofollow" http://uloz.to/ hellip /a , a href"http://uloz.to/xnuhaM4M/dscn5537-jpg" rel"nofollow" http://uloz.to/ hellip /a . Děkuji za každý názor a přeji pěkný den

  Další informace


 • Znáte nějaký přípravek na zlepšení kvality nehtů, který opravdu funguje a pomáhá?

  Určitě se dá v lékárně sehnat několik takových výrobků, ale já nevím názvy a chtěla bych něco, s čím má někdo dobrou zkušenost. Nehty mám nekvalitní - štěpí se, jsou měkké, nevyrostou pořádně atd. DěkujiDoplňuji:Pokud mi chybí vápník, tak co s tím? Jít do lékárny a říct: potřebuji nějaký vápník? Nebo jak jinak ho do těla dostanu? Z nějakých potravin?

  Další informace


  Znáte nějaký osvědčený přípravek který odpuzuje kloše? Lítá a leze to teď všude, kouše to nás i psy . Jsou odporný brrr.

  Doplňuji:www : na netu jsem samozřejmě hledala, já myslela jestli někdo má vlastní zkušenosti. Do domu nám ani tolik nelítaj , ale venku jich nasbíráme dost, i jen na zahradě.

  Další informace


  Upřesňuji svoji otázku, hledám PŘÍRODNÍ lék na snížení močoviny v krvi, nějaký bylinný připravek. Ne - Milurit apod.

  Pýr z našeho těla vyplavuje tzv. močovinu - rozpouští urátové krystalky a odvádí je z těla ven.Říká se o něm že čistí krev , tedy že nás zbavuje usazených toxinů v těle. Jeho účinek je však v porovnání s jinými bylinami poměrně mocný, přičemž nesmírnou výhodou pýru je, že nejsou známé žádné jeho nežádoucí účinky, lze ho tedy bez obav užívat i dlouhodobě

  Další informace


  Léky na rýmu a kašel pro dítě 16.měsíců

  Poradte nějaké kapky na rýmu a sirup na kašel pro 16.měsíční dítě. Je bez teploty a lékařka zítra neordinuje, lékárna je ale otevřená.

  Další informace


  Je kašel závažnější než kašlíček?

  A platí to stejné pro rýmaXtrýmička?A existuje i ebolička?

  Další informace


  Jaký sirup pro dítě (3 roky) na suchý kašel?

  sinecod a href"https://www.mediexpert.cz/sinecod-kapky-20-ml/" rel"nofollow" https://www.mediexpert.cz/ hellip /a

  Další informace


  Existuje nějaký přípravek (tableta, sirup či co) na nakopnutí či na zvýšení agrese ??  Další informace


  Co pomaha na rýmu a na kašel? Dík

  cibule v syrovém stavu. Nelekněte toho, že kašel i rýma se na chvíli zhorší, budete potřebovat kapesník i při kašli - to je tím, že odchází. Boj významně podpoří i cibulová šťáva (2 - 3 větší cibule nakrájíme na kostičky a prosypeme cukrem, aby pustily šťávu, kterou pak průběžně pijeme. Nic moc dobrého, ale zabírá.Kdyby Vám bylo divné, že totéž jsem tu psal před časem proti angíně, je to tím, že cibule je univerzální přírodní všelék. Na kašel a rýmu zabírá zrovna tak - vyzkoušeno.

  Další informace