• Dobry den,poradte prosim jak spustit online hry kdyz nejdou,nacte se ramecek a nic,ani videa mi nejdou. - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Dobry den,poradte prosim jak spustit online hry kdyz nejdou,nacte se ramecek a nic,ani videa mi nejdou.. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Dobry den,poradte prosim jak spustit online hry kdyz nejdou,nacte se ramecek a nic,ani videa mi nejdou.

  • Rámeček na SPZ s vlastní reklamou (kusovka)



    Další informace


  • Ramecek A2



    Další informace


  • Nejde mi stahovat filmy, když opíšu ten jejich kód, stránka se znovu načte a stahovat se nezačne..

    V posední době jsem z Ulož.to stáhla dost filmů. Nemůže to být tím, že jsem vyčerpala nějaký svůj limit?

    Další informace


  • Dokáže Hillary Clintonová dobře uřídit USA, když nedokázala uhlídat ani svého manžela ?

    Je opravdu kvalitní manager, který dokáže vést a za kterým jde USA národ, nebo je to jen žena, která touží po moci, kariéře a osobním prospěchu ? Vím, že dokáže spolknout i žábu, když odpustila manželovi Clintonovi nevěru před celým národem, není to spíš bezzásadovost? Některé ženy by toto nesnesly za cenu rozvodu, je to pro ně zrada, ona se však tváří jako by se nic nestalo. Věříte jí nebo ne ?

    Další informace


  • Na IE 9 mi nejdou spustit některá videa a netové hry,vše mám nainstalované,na Mozille mi jde vše.Jak je to mož

    Je to tím, že různé prohlížeče podporují různé formáty, aplikace atd. Některé stránky jsou bohužel konstruovány jen pro určitý druh prohlížeče.

    Další informace


    Dobrý den mám takový problém koupil jsem si hru GTA IV: EFLC ale když chci hru spustit napíše mi to že se program neinic

    Dobrý den mám takový problém koupil jsem si hru GTA IV: EFLC ale když chci hru spustit napíše mi to že se program neinicializoval a nejde spustit hru jsem několikrát zkoušel odinstalovat a znovu instalovat ale nic nepomáhá mám Win.7a počítač by mi tuto hru měl rozjet protože předtím jsem hrál i GTA IV děkuji moc za odpověď

    Další informace


    Který procesor koupit: Core I5, nebo AMD FX-9590?

    Dobrý den, potřeboval bych poradit: chci kupovat procesor, ale nevím, jestli Intel Core I5, nebo AMD FX-9590. Poraďte prosím. Děkuji

    Další informace


    mechanika nechce načíst level dvd a ale ostatni dvdéčka načte



    Další informace


    když vložím do vypalovačky dvd tak než se načte tak se sekne počítač



    Další informace


    Doporučte zdroj pro 2.5 HDD rámeček



    Další informace