• Dobrý den,potrebovala bych poradit ohledne propusteni z vykonu trestu po polovine vykonaneho trestu. dekuji - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Dobrý den,potrebovala bych poradit ohledne propusteni z vykonu trestu po polovine vykonaneho trestu. dekuji. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Dobrý den,potrebovala bych poradit ohledne propusteni z vykonu trestu po polovine vykonaneho trestu. dekuji

 • Žádost na polovině trestu zakazu řízení  Další informace


 • Potřebovala bych poradit jak odstranit skvrny z bílého trička od meruněk.Děkuji.  Další informace


 • Dobrý den, potřeboval bych radu ohledně přehrávání videií na Pc  Další informace


 • Dobrý den, potřebovala bych recept na nepravý marcipán na potahování dortů. Děkuji. :)

  Koukej:

  Další informace


 • Potřebovala bych vědět jestli čipové sady P67,H67,R68 obsahují severní a jižní můstek. Děkuji za odpověď

  Doplňuji:Místo R68 tam má být asi Z68

  Další informace


 • Znáný je ve výkonu trestu za řízení pod vlivem.Dostal 10měs.a 6měs.podmínky.Kdy může žádat na půlku,a jaká má práva?rena

  Nerozumím o jaký se jedná vlastně trest dostal 10měs.a 6měs.PODMÍNKY , když už je známý ve výkonu trestu.Obecně platí, že u nepodmíněného trestu odnětí svobody lze zažádat o podmínečné propuštění po uplynutí poloviny trestu...

  Další informace


  Poradíte, zda ve výpisu z rejstříku trestů bude i podmíněný trest za neplacení výživného?

  Chtěla bych se zeptat zda ve výpisu z rejstříku trestů bude i podmíněný trest za neplacení výživného.Děkuji

  Další informace


  Můžu odhlásit syna z trvalého bydliště když je ve výkonu trestu?

  Myslím si, že to lze. Zajděte na městský úřad s žádostí o přehlášení trvalého pobytu na adresu městského úřadu z důvodu, že se syn na adrese svého současného trvalého pobytu dlouhodobě nezdržuje. Budou na vás zřejmě chtít podpisy několika svědků (sousedů), že tomu tak skutečně je. Bude následovat ještě pár byrokratických kroků a problém by měl být vyřešen.

  Další informace


  Je nenastoupeni do výkonu trestu bráno jako poruseni podminky za jiny trestny cin?

  nastoupil jsem o 6 dnu pozdeji do vykonu trestu za mareni soud. rozhodnuti(zakaz rizeni) a jsem v podmince s dohledem za jiny tr.čin. Za nenastoupeni jsem dostal 3měsíce do dozoru a zají mně zda se to bere jako porušení podmínky. děkuji za odpověd.Z.D.

  Další informace


  Existuje prosím žádost o odložení výkonu trestu?

  Můžete mi prosím zaslat vzor žádosti o odložení výkonu trestu?

  Další informace


  Dobrý den,moje matká má 30ks akcií na jméno a teď by je potřebovala zpeněžit, pokud to nějak jde.

  Dobrý den,moje matká má 30ks akcií na jméno a teď by je potřebovala zpeněžit, pokud to nějak jde. Jsou to akcie na jméno. Musíme sehnat kupce nebbo b y je mohla odkoupiit společnost? Jak máme postupovat?

  Další informace


  Dobrý den,dostal jsem odklad trestu.Po vypršení datumu odkladu trestu,bude vystaven a doručen nový nástup ???

  V rozhodnutí o odložení nástupu k výkonu trestu bývá uvedeno z jakého důvodu a o jakou dobu se výkon trestu odkládá. Potom by bylo vše srozumitelné a další obsílka by nebyla nutná. Pokud tomu tak není, bude Vám doručena nová výzva k nástupu trestu.Většinou tato situace vzniká, když se ještě následně došetřují některé nové okolnosti případu, nebo když nastanou jiné okolnosti (zdravotní stav a pod.) výkonu trestu bránící (také přeplněné věznice).

  Další informace


  Do 04/2017 mám v Čechách podmínku, ale v 09/2016 mám nástup do výkonu trestu na Slovensku. Bude mi podmínka proměněna?

  Původní neotázkaDo dubna 2017 mám v Čechách podmínku, ale v září 2016 mám nástup do výkonu trestu na Slovensku. Bude mi podmínka proměněProměněna?

  Další informace


 • potřebovala bych poradit.. celkem dlouho se scházím s jednim klukem.. zamilovala sem se do něj a sem na něm skoro

  závislá.. mám potřebu mu furt psát jenže jeho to štve a pro mě je to problém taky protože si to tím akorát zkazím.. máte nebo měli jste někdo podobný problém? jak to řešit a jak s tím spamováním přestat? nevadí mu když mu napíšu.. ale co je moc, to je moc a i mě to štve:( děkuji za každou radu! :)

  Další informace


 • Poradíte prosim s touto slovní úlohou řešenou rovnicí?

  V sáčku je určitý počet bonbónů.Třetina z je červených,šestina z nich je zelených,fialových je o 2 více než zelených,zbylých 8 je žlutých. Kolik je v sáčku celkem bonbónů? Kolik z nich je fialových?Nemůžu přijít na postup počítání)Bonbónů by mělo být celkem 30 a z toho 7 fialovych.

  Další informace


  Kolikanásobné zvětšení bych u mikroskopu potřebovala, abych viděla i třeba např. krvinky, krevní destičky atd.?

  Původní otázka:Kolikati zoom bych u miktoskopu potřebovala bych viděla i třeba např. Krvinky, krevní destičky atd.?Pardon, myslela jsem zvětšení, já že je to synonymum )

  Další informace


 • Můžete mi prosím vysvětlit pojem národní hospodářství?

  Vím, že v učebnicích a na internetu najdu asi celou řadu definic, ale byla bych strašně ráda kdyby mi to vysvětlil někdo polopatě. Mockrát děkuji.

  Další informace


  Dávám výpověď v mekáči. Jenže jsem ve zkušební lhůtě, takže nevím, zda dostanu výpovědní lhůtu. Poradíte?

  dávám výpověď v mekáči a potřeboval bych poradit sem ve zkušební době a nevím jestli do stanu výpovědní lhůtu

  Další informace


 • Dobrý den, potřebovala bych poradit, jak efektivně zhubnout. Přípravek nebo poradit jak na to. 10kg dolů.

  už 2 roky a čtvrt jsem na mateřské dovolené a cvičím 3x týdně podle možností doma spolu se spalovačem tuku Cutting Edge a čajem Pu-Erh. Je mi 22 let, 69,5 kg, výška 166. Před těhotenstvím jsem měla 57 kg. Prosím poraďte nebo odkažte na nějakého odborníka. Předem moc děkuji.

  Další informace


 • Dobrý den potřebuju poradit ohledně seznamování fretek

  Máme doma už přes rok 2-letého kastrováného samce (Čiko) fretky,včera jsme koupili dalšího samce (Teddy) nekastrovaného.A nevím jak je skamarádit.Teddy pořád útočí na Čika,který před ním utíká.Bojím se,že mu něco udělá.Pomůže kastrace?Jak je mám skamarádit?

  Další informace